Wyszukiwarka firm

Shell Polska Spółka z o.o.

Logo Shell Polska Spółka z o.o.

Telefon

+48 22 570 06 00

Fax

+48 22 570 06 01

Adres

ul. Bitwy Warszawskiej 1920r nr.7a

02-366 Warszawa

Województwo mazowieckie

Polska

Strona www

www.shell.pl

Adres e-mail

shell.com

Opis

Rodzina olejów Shell Rimula jest rozwiązaniem pasującym dla transportu i operatorów firm logistycznych, od ekonomicznych w stosowaniu produktów takich jak Shell Rimula R3 X, poprzez produkty pomagające zminimalizować koszty operacyjne przez wydłużenie przebiegów czy obniżenie zużycia paliwa takich jak Shell Rimula R6 M. Warto również zwrócić uwagę na nasze najnowsze oleje takie jak Shell Rimula R6 LME o niskim poziomie emisji kompatybilnych z najnowszymi silnikami Euro 4 i 5, pozwalających utrzymać silniki w szczytowej kondycji.

Powinieneś wiedzieć, że olej zabezpieczy silnik w każdych warunkach. Nieważne czy jest gorąco czy zimno, czy jedziesz długi czas po stromych podjazdach, w pyle lub w błocie, czy też pokonujesz bardzo długie trasy. Niezależnie czy masz jedną ciężarówkę czy też tysiąc, najnowsze modele czy też starsze, jakiekolwiek są Twoje procedury obsługi, oleje Shell Rimula zapewnią zabezpieczenie jakiego wymagasz.

Od niezawodnych produktów, zawierających sprawdzone pakiety dodatków, po unikalne, zastrzeżone technologie dla najnowszych niskoemisyjnych, pracujących w najostrzejszych warunkach silników, zapewniamy właściwe zabezpieczenie i parametry eksploatacyjne.
Naukowcy i inżynierowie firmy Shell stworzyli na podstawie głębokiej wiedzy o potrzebach smarowniczych i operacyjnych wysokoobciążonych silników Diesla, zupełnie nowe produkty zbudowane w oparciu o technologię, która potrafi adaptować się chemicznie i fizycznie do zmieniających się warunków wewnątrz silnika, zapewniając jego prawidłowe działanie, jak również prawidłowe działanie Twoich wszystkich urządzeń i pojazdów.

3498 odsłon
Dodaj nową firmę