monitoring pojazdów - jaki?

Rozpoczęty dnia 28.08.2009

Odpowiedz w tym temacie

210 postów w tym temacie

fryc

Użytkownik
28-08-2009, 09:08

Witam!
Jaki monitoring polecacie? Macie jakieś sprawdzone firmy? I jakie ceny? Na razie 4 auta, w najbliższym czasie dojdą 2.
Łukasz.

darol

Użytkownik
04-09-2009, 02:09

Sprawdź na www.flotis.pl
Nie wiem skąd jesteś, ta firma jest z Poznania, mają dobry sprzęt, wszystkie aktualizacje map i oprogramowania masz w cenie.
Nie wiem na czym ci ludzie zarabiają, bo nie widziałem tańszej oferty.
Obsługa kompetentna, ja jestem naprawdę zadowolony.
Aha, na stronie znajdziesz też wersje demo, mozesz sobie od razu sprawdzic jak to działa.

heracles

Gość
17-03-2010, 02:03

Witam,

ostatnio spotkałem się z firmą www.moninet.pl bardzo ciekawe rozwiązanie, do którego dołączony jest system dyspozytora.

Jestem z Nich bardzo zadowolony.

Pozdrawiam

łukasz_net

Gość
12-05-2010, 05:05

sam korzystam z emapy transport, funkcjonalny a zarazem niedrogi, w miare intuicyjny w obsłudze nawet dla laikow

drocan

Użytkownik
28-06-2010, 11:06

Witam. polecam firme drocan z częstochowy www.namierzaj.com tanio pewnie i rzetelny serwis.

TESTER

Gość
01-07-2010, 06:07

dobra wiadomość:)

maklas

Gość
10-08-2010, 03:08

u nas jest monitoring od juwentusu, tych ochroniarzy. Generalnie bardzo prosty w obsłudze, kontrolowanie poszczególnych pojazdów ich tras, dobre raportowanie!

tropicielgps

Użytkownik
26-09-2010, 03:09

polecam www.tropicielgps.pl
wszystko co najważniejsze do monitorowania pojazdów, prosto i przejrzyście, bez skomplikowanych instalacji. Za rozsądne pieniądze

tropicielgps

Użytkownik
26-09-2010, 03:09

polecam www.tropicielgps.pl
wszystko co najważniejsze do monitorowania pojazdów, prosto i przejrzyście, bez skomplikowanych instalacji. Za rozsądne pieniądze

tomas

Użytkownik
28-09-2010, 01:09

polecam carchip oraz zestawy stream line www.carchip.pl

jaro

Użytkownik
29-09-2010, 08:09

Nieee normalnie sami reklamodawcy. Może wypowiedzą się ludzie używający, przewoźnicy, kierowcy... Co myślicie o tych lokalizatorach Plus, Era? używa ktoś?

jaro

Użytkownik
29-09-2010, 09:09

Nieee normalnie sami reklamodawcy. Może wypowiedzą się ludzie używający, przewoźnicy, kierowcy... Co myślicie o tych lokalizatorach Plus, Era? używa ktoś?

użytkownik

Gość
07-10-2010, 03:10

Ja korzystam z \"samset\"owskiego rejestratora i jestem zadowolony, łatwa obsługa , czytelna mapa,sporo opcji choć większość nie do wykorzystania. Ja mam podłączone dodatkowo do lokalizatora urządzenie Can, daje mi odczyt paliwa, temperatury, obrotów, fajne przejrzyste raporty i co najważniejsze koszt obsługi floty spadł po trzech miesiącach od montażu o dobre 20%!!! więc nie jest to inwestycja na marne!!!!

artt

Użytkownik
17-12-2010, 04:12

może ktoś zamieścić przykładowy zrzut ekranu monitoringu?? (jak to wygląda)

tropicielgps

Użytkownik
18-12-2010, 08:12

Coś nie tak dodaje linki, wiec podsyłam wizytówkę, strona www poniżej. w przypadku nieprawidłowego wyświetlenia obrazka telefon 662-700-663

krasnoludek

Gość
14-02-2011, 01:02

Osobiście polecam Juwentusa. Montaż przebiega bardzo szybko i sprawnie bez kłopotów. Ceny dość atrakcyjne jak na chwilę kiedy się decydowałem.

fastest

Gość
15-02-2011, 11:02

Ostatnio byłem z pracownikami w Juwentusie na przeszkoleniu z obsługi programu combo III i muszę przyznać, że program przedstawia się całkiem nieźle. Dużo opcji, fajna widoczność na mapie, raporty w jednym miejscu. Program zrobiony porządnie! :)

specjalista.monitoring

Gość
16-02-2011, 03:02

Pracuję w firmie,która mogła by ci te urządzenia i system dostarczyć. Ale nie o tym.
Wybierając monitoring zwróć uwagę na kilka rzecz:
- wykonanie
-kto produkuje urządzenia( zawsze taniej jest kupić u producenta)
-referencje
-czy umożliwiają przetestowanie urządzenia w praktyce przed zakupem i czy nie jest to tydzień czy dwa bo w takim czasie nic nie wyjdzie
-jakie ma funkcje, jakie dane dostarcza
-czy wymaga zakupu dodatkowych urządzeń
-jakie pojazdy obsługuje(marka, model)
-jak często wymaga serwisowania
- czy firma po sprzedaży nie będzie miała cię daleko w poważaniu jak będziesz miał problem
- czy nie jest to tanie chińskie nie wiadomo co

To tyle w skrócie. Najlepiej znajdź firmy oferujące testy urządzeń, poproś o kilka, zamontuj bezpłatnie w pojazdach i sam oceń.

arturbus

Użytkownik
17-02-2011, 10:02

Faktycznie sama reklama w tym wątku.

Czy może ktoś wytłumaczyć zasadę monitoringu pojazdów.

Kontaktowały się ze mną różne firmy podobne do Juwentus - jednak posiadając 3-4 pojazdy ich usługa wychodzi stosunkowo drogo.

Widziałem na allegro oferty monitoringu pojazdów gdzie cały system do montażu kosztuje ok 700-900zł.

Proszę o info jak wówczas system łączy się z satelitą? w tedy też płacę jakiś abonament? komu?

Może mi to ktoś wyjaśnić?

gosc

Użytkownik
17-02-2011, 01:02

Nie za bardzo umiem się odnieść do tego co ktoś sprzedaje na allegro.
Faktem jest,że im więcej ktoś kupuje tym lepszą cenę otrzyma. Jak chcesz mieć w miarę niską to szukaj firmy,która produkuje urządzenia i ma swój system, wtedy unikniesz wysokiej marży na rejestratorach.
Abonament płacisz za użytkowanie systemu w którym odczytujesz dane z urządzenia i kart SIM.Za urządzenia i instalację płacisz raz.

tropicielgps

Użytkownik
18-02-2011, 05:02

system nie łączy się z satelitą lecz lokalizator dzięki GPS pobiera dane gdzie znajduje się pojazd i przesyła na serwer. Do przesyłania danych na serwer wykorzystujemy GPRS czyli transmisję danych przez wbudowany modem (niektóre firmy korzystają jeszcze z smsów). W urządzeniu jest karta do transmisji danych telemetrycznych w zasadzie taka sama jak w telefonie komórkowym. przy standardowym układzie klient płaci dla nas 25zł miesięcznie i nie musi się już przejmować żadnymi dodatkowymi kosztami

mlodziak

Użytkownik
23-03-2011, 01:03

też polecam juwentus! znają się na rzeczy ;) duża firma z dobrą organizacją z oddziałami w całej Polsce

ktoś

Gość
18-04-2011, 09:04

te pieniądze ,które wydajecie na smycze,przeznaczcie na terminowe pensje dla kierowców których zatródniacie .Duże dzieci,naj niższa krajowa wypłata ,auta z kratką .bizmesmeny na kredyt .wstyt.

vladimir

Gość
30-04-2011, 07:04

dużo się pisze o juwentusie bo w miarę dobrzy są. nasz szef też ich wybrał, a jaki będzie efekt to okaże się za parę miesięcy, pozdrawiam

kulawy

Gość
12-05-2011, 01:05

Monitoring Juwentusa daje radę. Prosty w obsłudze, łatwo kontrolować trasy poszczególnych pojazdów, czytelne raportowanie, więc myślę, że sprawdzi się w firmie.

Zgłaszanie