Czy w Polsce zabraknie kierowców?

Rozpoczęty dnia 22.11.2009

Odpowiedz w tym temacie

3 postów w tym temacie

1

adminforum

Użytkownik
22-11-2009, 09:11

Cytat:

Mijają lata, a oczekiwanych zmian w polskim modelu edukacji kierowców nie widać. Kompleksową reformę coraz częściej zastępują doraźne „sztukowania” za pomocą ministerialnych rozporządzeń. Wydaje się, że kwestia szkoleń kierowców jest traktowana w Polsce marginalnie.

Sądzę ,że za parę lat przy wysokich kosztach szkolenia ,poprostu zabraknie kierowców.Co o tym sądzicie?

Kajetan

Gość
12-04-2021, 01:04

W budowaniu swojej marki i w zdobywaniu nowych klientów pomaga prestiżowe miejsce na biuro, jakie proponuje Optioffice. Nasze biura serwisowane mieszczą się w centrum miasta,w  punkcie otoczonym przez restauracje, urzędy, piekne widoki, stacje metrai, przystanki tramwajowe i autobusowe. Optioffice proponuje biura już umeblowane, w budynku o wysokim standardzie, Z któego łatwo można dotrzeć do każdej części stolicy. Przy budynku znajdują sie parkingi i miejsca postojowe na rowery. Biura serwisowane  https://optioffice.pl/biura-serwisowane  są zaprojektowane przez dekoratora wnętrz i wyposażone w podstawowy sprzęt biurowy oraz klimatyzację. W przestrzeni biurowej jest dostępna kuchnia, łązienka z prysznicami, pokój relaksacyjny, taras i sale konferencyjne z nowoczesnym sprzętem multimedialnym. Biura serwisowane   https://optioffice.pl/biura-serwisowane  mają miejsce na networking i coworking , oferują pomoc sekretarską, administracyjną, prawną i księgową. Pomagamy rejestrować firmy w KRS, ZUS, US, CEIDG, zarządzamy pocztą , odbieramy telefony i anonsujemy gości.A wszystko w przystępnych cenach. Zapraszamy.

roanporter76

Użytkownik
29-04-2021, 07:04

In Microsoft.com/redeem Store, select the See more menu (located next to the Search box on the upper right side of the page). Select Redeem a code. If you aren't already signed in, sign in to the Microsoft account on which you want to microsoft.com/redeem the code. Enter the 25-character code, and then select Redeem.

Zgłaszanie