Inne nie znaczy gorsze - WPISUJEMY SIE

Rozpoczęty dnia 13.04.2010

Odpowiedz w tym temacie

13 postów w tym temacie

1

Hicarian

Użytkownik
13-04-2010, 10:04

No własnie na czym jezdzicie?

huzar

Użytkownik
21-10-2010, 04:10

Ja jeżdżę Citroenem C3. To maleńki samochód ,jest bardzo dobry , wcale się nie psuje , spala mało benzyny , jestem do niego strasznie przywiązany .

kubi79

Użytkownik
28-10-2010, 12:10

Pan Huzar napisał , że ma Citroena C3. Ja kupiłem takie samo auto .Jest ono bardzo dobre . Mam z nim jeden mały kłopot ,jest w nim za niskie zawieszenie tablicy rejestracyjnej , gdy parkuję często ta tablica mi odpada .Czy pan ma podobny kłopot ?Proszę mi odpisać .

huzar

Użytkownik
28-10-2010, 12:10

Ktoś mnie pyta czy mam problem z tablicą rejestracyjną w Citroenie ? . Z tą tablicą mam jednak kłopot . Jest on w praktyce już bardzo małym problemem , gdyż wzmocniłem ją kilkoma śrubkami i lekko podniosłem wyżej .Trzeba jednak powiedzieć ,by to montowano wyżej już w fabryce .

plomby piaseczno

Gość
02-09-2011, 12:09

Najlepsze są ale plomby z piaseczna. W województwie mazowieckim jedyne plombownice w dobrych cenach.
Plombujemy drzwi, plombujemy worki, kontenery plombą boltową lub plombą kłódkową.
Plomby plastikowe to największy wybór na rynku, są one numerowane i można mieć plombę z logo.

plomby warszawa

Gość
02-09-2011, 12:09

a i zapomniałem jeszcze o kontakcie plomby.dacpol.com.pl

hammer

Użytkownik
02-01-2013, 09:01

Ja już od dobrych 10 lat jeżdżę VW Bora i bardzo sobie to auto chwalę. Setki tysięcy kilometrów za nami, a ono wciąż sprawuje się nieźle.

pomdr

Gość
06-02-2013, 09:02

Ja też Citroen, z tą różnicą, że Berlingo:)
Fajne, pojemne autko. A i cała rodzina się pomieści, także zawsze jakieś plusy. Dodatkowo jak narazie bez większych problemów technicznych.

________________________________________________________________________________________ www.pomocdrogowapoznan.biz

aniela.piast

Użytkownik
06-02-2014, 01:02

Cześć. Potrzebuję wynająć autokar? Jaką firmę poradzicie?

Evva

Użytkownik
25-06-2014, 08:06

Ja póki co jeszcze nie prowadziłam ciężarówki, ale doskonale radzę sobie z moją osobówką - Citroenem Xsarą Picasso :) Mamy go od 4 lat i póki co jest niezawodny.

darulo

Użytkownik
19-09-2014, 05:09

fajnie, że wspominacie o C3 bo właśnie chciałem kupić taki samochód do jazdy tak po mieście, bardziej dla kobitek w domu i jestem w trakcie poszukiwań, ale cieszy mnie że pochlebnie się o nich wypowiadacie, znaczy, że nie jest z nim tak źle :D nigdy jeszcze citroena nie miałem, zawsze byłem wierny VW ale coś się chyba zmieniło :D

darnise

Użytkownik
07-07-2015, 10:07

\" fajnie, że wspominacie o C3 bo właśnie chciałem kupić taki samochód do jazdy tak po mieście, bardziej dla kobitek w domu i jestem w trakcie poszukiwań, ale cieszy mnie że pochlebnie się o nich wypowiadacie, znaczy, że nie jest z nim tak źle :D nigdy jeszcze citroena nie miałem, zawsze byłem wierny VW ale coś się chyba zmieniło :D \"

Citroeny to dobre samochody, nie wiem czemu się go obawiasz.

kokul

Użytkownik
26-04-2017, 11:04

leon FR 170KM

Zgłaszanie