NAJLEPSZE GPSY

Rozpoczęty dnia 13.04.2010

Odpowiedz w tym temacie

7 postów w tym temacie

1

Hicarian

Użytkownik
13-04-2010, 10:04

Jaki polecacie i jakiej firmy?

Lechu

Gość
30-07-2010, 10:07

Polecam NavROAD nr780H Hugo, urządzenie z odblokowanym systemem, możesz tam wrzucić co chcesz, 2 wejscia AV, wejscie na usb (podpinasz pendrajw i ogladasz filmy, a jakośc obrazu bardzo przyzwoita). Cena koło 1 K ale sie oplaca, to jest 7 calowka wiec do duzego auta w sam raz. Mam go okolo 3 mies. jeszcze nie zawiodl ani razu.

AndyH

Użytkownik
27-09-2010, 05:09

Ja korzystam z NAVMAN\'a n40 plus automapa EU dla TIR i śmiga pięknie ! zastanawiam się czy nie wziąśc jakiegoś GPS-a z ostrzeganiem o korkach?

Tiger

Użytkownik
22-10-2010, 11:10

A co myślicie o nawigacji w telefonie ??? Nokia zapewnia teraz bezpłatną nawigację, a jeżeli chodzi o inne telefony, to np. Plus oferuje program \"Drogowskaźnik\" w którym opłaty są groszowe, kwestia zę sie na tym nie znam i czy tan nawigacja bardzo się różni od standardowej ???

huzar

Użytkownik
22-10-2010, 05:10

Wszyscy kupują te nowinki techniki .Trzeba w to wchodzić,bo wszystko jest przydatne na trasie .

Monia

Gość
08-11-2010, 05:11

Tiger nawigacja w telefonie nokia jest oki choć moim zdanie przydaje się bardziej np w mieście którego nie znam tak po prostu do chodzenia, natomiast jako nawigacja w aucie wg mnie nie bardzo się sprawdza no chyba że ktoś ma duży wyświetlacz dla mnie osobiście jest mało czytelna ale to oczywiście moje zdanie

Micolaoamil

Gość
08-01-2019, 11:01

Natomiast jeżeli chodzi ci o zwykły gps do map to Nie pomogę Wszystko prawda ale lokalizatora gps wciąż się rozwijają , i można mieć dojścia do nowszych technologii , u mnie w firmie wprowadziłem Transmobil , działa płynnie do tego możliwość pobrania danych z tachografu OrÄ łączenia lini spedytor kierowca w czasie rzeczywistym zadecydowały

Zgłaszanie