Gdzie polecacie przyjechac?

Rozpoczęty dnia 13.04.2010

Odpowiedz w tym temacie

47 postów w tym temacie

1 2

Hicarian

Użytkownik
13-04-2010, 10:04

No własnie, gdzie?

huzar

Użytkownik
21-10-2010, 04:10

Polecam wyjazd nad morze do pięknego miasta Niechorze . Jest to małe , spokojne miasteczko turystyczne . Do morza jest bardzo blisko . Przenocować można w pięknym hotelu o nazwie Puchacz . Pokoje są przepiękne,do przebywania w nim zachęca wspaniała obsługa i przepyszne jedzenie

Tiger

Użytkownik
22-10-2010, 10:10

Morze jest piękne, natomiast wolę góry. Zakopane, może i nocleg drogi (choć można wybrać tańszą opcję np. 8 km za, miejscowość Kościelisko), ale za to atrakcje nie do porównania. Nie dość ze nigdy sięn ie nudzisz to jeszcze chodząc po górach można \"spalić\" kilka kilogramów :D

Jeżeli chodzi o morze to zdecydowanie Włądysławowo, z któeog najbardziej pamiętam karaoke w klubie na plaży :D Głośniki wystawione na zewnatrz ściagały ludzi :D

Klaudia

Użytkownik
24-10-2010, 06:10

Namawiam narzeczonego aby wyjechac na rocznice poznania nad morze.Jaka miejscowosc i hotel polecacie na jesienny wyjazd?

huzar

Użytkownik
26-10-2010, 03:10

Pani Klaudia namawia narzeczonego na jesienny wyjazd nad morze . Ten okres jest dobry na wypoczynek , bo w tym czasie wszystko jest o wiele tańsze i nie ma ogromnego tłoku jaki jest w sezonie . Wszędzie można dojechać bez korków .Polecam drugą wspaniałą miejscowość . Jest nią Jastrzębia Góra . Z żoną wypoczęliśmy cudownie w pięknym hotelu La Siesta .Bisko tego hotelu jest najbardziej wysunięty na północ punkt w naszym kraju . Życzę miłego wypoczynku i proszę o wpisywanie sprawdzonych miejsc . Może skorzystam .

kowal

Użytkownik
01-11-2010, 01:11

To jest bardzo ciekawy punkt na tym forum . Właśnie na nim możemy się dowiedzieć o wspaniałych miejscach w naszym przepięknym kraju . Proszę by wszyscy wpisywali fajne miejscowości w których byli i bardzo mile spędzili swój wolny czas .

huzar

Użytkownik
02-11-2010, 06:11

Osoba , która wpisała się jako Kowal prosi , by podawać piękne miejsca w jakich się było i mile spędziło urlop . Ja wspaniale wspominam wakacje na Mazurach w pięknej miejscowości Stare Jabłonki . Jest tam fajny hotel i przepiękna restauracja .Można popływać kajakiem .Bardzo blisko jest słynna miejscowość Grunwald . Z całą rodziną wspaniale wypoczęliśmy . Polecam i życzę przyjemnych wakacji .

KierowcaNaMedalPl

Użytkownik
18-11-2010, 01:11

Polecam Białkę Tatrzańską w górach. Blisko do basenów z wodami termalnymi oraz do Zakopanego. Stosunkowo tanie noclegi. Byliśmy z dziewczyną w kwietniu i było pięknie. Nad morzem polecam Świnoujście, w zależności kto co woli jest to na pewno miejsce gdzie ciężko się nudzić i zawsze można znaleźć jakąś atrakcję jak na przykład Woliński Park z orłem bielikiem ;)

huzar

Użytkownik
22-12-2010, 04:12

Następnym bardzo pięknym i godnym zobaczenia w naszym kraju jest była stolica Polski Kraków i jego okolice . Godnym uwagi jest Wawel . Na nim są pochowani wybitni nasi rodacy . Na Wawelu jest wiele wspaniałych miejsc przedstawiających naszą bogatą historię . Jest wiele sal pokazujących naszych byłych królów , którzy bardzo wzmocnili nasz kraj . W Krakowie godny uwagi jest kościół Marjacki , Barbakan , brama Florjańska , rynek Główny , krakowskie Kopce. Trzeba koniecznie zobaczyć dzwon Zygmunta i Sukiennice . Będąc w tym rejonie trzeba obejrzeć kopalnię soli w Wieliczce . W tej kopalni jest wiele wspaniałych miejsc poświęconych wydobyciu soli . Niedaleko Wieliczki jest miejsce , które też należy zobaczyć . Jest nim obóz zagłady w Oświęcimiu .Po obejrzeniu tego co Niemcy robili ludziom i jak ich mordowali człowiek wraca pełen zadumy co człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi Dlatego nazizm jest i będzie mocno negowany by takie coś się nigdy nie powtórzyło .Ten rejon jest bardzo ciekawym miejscem w naszym kraju i to miejsce powinienem zaproponować na samym początku .

huzar

Użytkownik
27-12-2010, 05:12

Miasto które powinienem zacząć polecać to Warszawa będąca stolicą Polski . Jest to największe miasto w naszym kraju . W nim ruszyło jedyne oczekiwane przez wszystkich od lat metro , które pomaga zmniejszyć istniejący na zewnątrz ogromny tłok . W tym mieście jest wiele ciekawych historycznych miejsc . Szczególne jest Stare Miasto uratowane po Powstaniu Warszawskim . Na szczęście to miasto istnieje , bo miało być spalone i w całości zlikwidowane przez hitlerowców . W Warszawie jest wiele zabytków :Syrenka Staromiejska , Zamek Królewski , odbudowany po wojnie , Łazienki Królewskie , Pomnik Fryderyka Chopina , Wilanów , Ogród Botaniczny , Pałac Namiestnikowski , Belweder , Pałac Ostrogskich , wybudowany po wojnie przez Rosjan Pałac Kultury i Nauki , Plac Bankowy , Teatr Wielki , Cmentarz Powązkowski , Grób Nieznanego Żołnierza , przy którym odbywają się główne uroczystości państwowe . Przy tym grobie zawsze stoi honorowa warta . Jest to naprawdę wspaniałe miasto . By je dokładnie zwiedzić trzeba poświęcić na nie kilku dni i naprawdę będziemy zadowoleni .

Globtrotter

Użytkownik
09-11-2011, 04:11

Nad morzem najprzyjemniej spedza sie czas w swinoujsciu. Polecam na jesienne spacery na bardzo deptaku i piekna szeroka plaze. Chyba najszersza jaka do tej pory widzialem.

Delar

Użytkownik
02-03-2012, 12:03

Ja jestem fanem morza, polecam Rowy albo Pobierowo :)

MrcoS

Użytkownik
15-03-2012, 11:03

kierunek polskie morze! Sa miejsca bardzo piekne i nie znane... Mazury , rownie cudowne. Kieruje się tam jak tylko mogę.

Walczykk

Użytkownik
20-03-2012, 11:03

może w góry? Godnymi polecenia jest Ustroń i Wisła ;)

Mirek126

Użytkownik
12-04-2012, 09:04

polecam góry, a wlasciwie kotline klodzką. moze nie sa to góry wysokie ale wspaniale. jest gdzie chodzic. a i czechy blisko:)

Bask

Użytkownik
18-04-2012, 11:04

O ja też przyłączam się do fanów Kotliny Kłodzkiej

aleks23

Użytkownik
11-07-2012, 07:07

ja polecę na mazury

intermodal

Użytkownik
13-07-2012, 12:07

Nad morzem tłok, polecam góry. Góry latem są jeszcze piękniejsze!!

hammer

Użytkownik
02-01-2013, 09:01

Ja też wolę góry. Morze ma swój urok, ale te tłumy ludzi na plażach przerażają. Kilka dni w schronisku w Dolinie Kościeliskiej albo Chochołowskiej, skąd można sobie spokojnie wychodzić na różne wypady w góry jak dla mnie jest bezcenne :)

kusmir67

Użytkownik
02-01-2013, 10:01

ja w zeszłym roku byłem na takim firmowym wyjeździe integracyjnym w Białce Tatrzańskiej, fajna miejscówka nawet, a nie ma takiego tłoku na stokach jak załóżmy w Zakopcu...jakbym miał się w tym roku gdzieś wybrać to pewnie też tam, ale nie wiem w ogóle uda mi się gdzie w tym roku wybyć

Magdalena

Użytkownik
19-02-2013, 03:02

Ja również polecam Mazury. Już dwukrotnie spędzałam tam wakacje. Przepiękne okolice, ładne jeziora, w miarę czysta woda, dużo ścieżek rowerowych i tras. Mnóstwo miejscowości, w których można spokojnie odpocząć. Polecam zabranie rowerów ze sobą :)

wojtas

Użytkownik
19-02-2013, 05:02

co do Mazurów to też polecam, byłem z rodziną kiedyś w fajnym domku, dosyć drogo ale wróciliśmy zadowoleni :) Ale że mamy teraz zimę za oknem to może coś pod tym kątem polecicie? najlepiej jakąś małą miejscowość z fajnymi widokami

Magdalena

Użytkownik
21-02-2013, 12:02

Hehehe a może Mazury zimą? Przyznam szczerze, że jeszcze nie byłam.

alex

Użytkownik
21-02-2013, 01:02

Zimą polecam hotel Astor w Jastrzębiej Górze jest świetnie, latem mają wysokie ceny, ale zimą ceny baaaardzzo przystępne i wszystko co niezbędne, a przede wszystkim cisza i spokój. Mało ludzi, wiadomo większość zimą śmiga na narty ;-)

andriej

Użytkownik
21-02-2013, 07:02

no zimą to raczej góry ;) w Wiśle jest ok, są tam fajne apartamenty na jakiejś górce z widokiem na miasto

Zgłaszanie