GPS lokalizacja i monitoring pojazdów. Auto zabezpieczenia.

Rozpoczęty dnia 26.12.2010

Odpowiedz w tym temacie

160 postów w tym temacie

aartik

Użytkownik
26-12-2010, 06:12

Koncesjonowany podmiot oferuje nowoczesny system GPS satelitarnej lokalizacji pojazdów i zarządzania flotą (monitoring logistyczny, ochronny i logistyczno-ochronny). Sondy paliwa i zaawansowane zabezpieczenia samochodowe. Montaż i wdrożenie systemu GPS gratis. Bezpłatnie udostępniamy i instalujemy profesjonalne oprogramowanie z aktualnymi mapami (Polska, Europa) umożliwiające zarządzanie jednego pojazdu jak i całej floty samochodów. Ceny do negocjacji.

http://www.gps-ochrona.pl

Zapraszamy !

Julek

Gość
30-01-2011, 03:01

Według mnie taki monitoring aut to naprawdę dobre rozwiązanie. Przynajmniej widzę, gdzie tankują, z jaką prędkością jadą i jakie długie mają postoje. Takie rozwiązanie pozwala mi trzymać rękę na pulsie. Montowałem urządzenia w Juwentusie a wy?

diablik

Gość
14-02-2011, 01:02

Mój szef też montował gps w Juwentusie. Bardzo sobie ich chwali, my z resztą też ;)

rutyniarz

Gość
14-02-2011, 01:02

Niektórzy narzekają, że juwentus przykleja na szyby samochodów naklejki z informacją, że samochód jest w monitoringu, ale specjalnie dzwoniłem do nich o to pytać i wcale tak nie jest. Przyklejają je tylko tym klientom, którzy chcą. Wielkości naklejek też mają różne.

kakowalski

Gość
23-03-2011, 01:03

potwierdzam naklejki tylko dla chętnych :-)

krasnal

Użytkownik
30-04-2011, 07:04

niektórzy śmieją się z tych naklejek, ale ja się z nimi nie zgodzę, bo wydaje mi się, że kiedy na szybie przyklejona jest naklejka z napisem \"auto w monitoringu\" złodziej zastanowi się dwa razy, a w najlepszej sytuacji pójdzie w inne miejsce na fuchę :P

Marcin

Użytkownik
12-05-2011, 02:05

Przyłączam się do zadowolonych posiadaczy naklejek Juwentusa na autku :) Mam nadzieję, że tym razem nie porysują mi gwoździem całego boku, bo na lakiernika nie zarobię ;)

racjonalny

Gość
15-06-2011, 03:06

Wszystko pięknie, widać firma J. inwestuje w marketing internetowy na forum.
A co w przypadku, kiedy ten złodziej, widząc naklejkę o monitoringu włączy zagłuszacz sygnału GSM/GPS?
Firma zwraca koszty? Ponosi odpowiedzialność za złożone obietnice monitoringu?

marsjanin

Gość
21-06-2011, 09:06

Ciekawy wątek, w sumie wcześniej nie zastanawiałem się co w takiej sytuacji firma monitorująca auto zrobi. Nie myślałem, bo nie przyszło mi do głowy, że złodziej może korzystać z jakiś zagłuszaczy :p Też chętnie dowiem się co w takiej sytuacji robią firmy.

pracownikJuwe

Gość
24-06-2011, 07:06

Widzę, że dyskusja trwa, a więc kilka słów wyjaśnień. Naklejka działa tak samo jak oznaczenie obiektu stałego. Potencjalny złodziej widzi, że dany pojazd jest monitorowany, jednak nie zna w pełni możliwości systemu, więc nie wie czy użycie „zagłuszacza” rzeczywiście skutecznie uszkodzi system na tyle, aby agencja ochrony nie podjęła interwencji. To po pierwsze, a po drugie zgodnie z umową i regulaminem usług w takim przypadku nasza Agencja Ochrony nie ponosi odpowiedzialności, jednak usługę świadczymy zawsze z najwyższą starannością. W praktyce mieliśmy już takie sytuacje, że skradziony pojazd został odzyskany mimo prób zagłuszenia sygnału (znana była ostatnia pozycja, czasem pojawiały się „przebitki” sygnału w trakcie transportu skradzionego pojazdu, sygnał powracał w „dziupli” itp.)Nie istnieje chyba żadna metoda zapobiegania kradzieży samochodu, która byłaby skuteczna w 100 procentach, ale przecież żadne z dostępnych zabezpieczeń nie jest obowiązkowe i bywają kierowcy, którzy nie wykupują nawet ubezpieczenia AC… Jednak tacy, którzy wolą ograniczyć w znacznym stopniu ryzyko kradzieży, decydują się na różne formy zabezpieczeń. Z doświadczenia firmy, w której pracuję widzę, że coraz większa grupa właścicieli pojazdów docenia jednak walory monitoringu GPS.

Tomasz warszawa

Gość
28-06-2011, 05:06

korzystałem z usług juwentus gps, jestem w 100% zadowolony z działania systemu, a przede wszystkim z obsługi klienckiej. Handlowiec do do którego kiedyś znalazłem namiar po przez jakąś stronę o gpsach juwentusa w internecie bardzo fachowo wykonuje swoje obowiązki, zawsze jest pod telefonem, zawsze pomoże. Wcześniej miałem samochód w innej firmie z którą kontakt był bardzo utrudniony jeżeli coś było nie tak, a tutaj mam pełne wsparcie od handlowca.

poznaniak

Gość
20-07-2011, 01:07

pod względem regularnych kontaktów z klientem to do juwentusa nie można mieć żadnych zastrzeżeń, naprawdę dbają o klienta

warss

Gość
26-07-2011, 05:07

u mnie juwentus ma już pozytywną ocenę, pierwsza z agencji ochrony, z którymi miałem do tej pory do czynienia, której zależy na Kliencie, a nie tylko na jego wpłatach. Sprawdzają się w 100procentach!

gaz9559

Gość
28-08-2011, 04:08

z tym to się mogę zgodzić bo rzeczywiście szanują swojego klienta, koordynatorzy kontaktują się regularnie, dzwonią też co jakiś czas dopytać czy wszystko działa sprawnie. pod tym względem chłopaki z juwentusa są nad konkurencją

feral

Użytkownik
08-12-2011, 11:12

Od jakiegoś czasu prowadzę wypożyczalnię skuterów. Ostatnio miałam taką sytuację, że klient wypożyczył sprzęt, zostawił dokumenty - wszystko wg umowy, ale niestety sprzęt już do mnie nie wrócił, a spisane dane okazały się fałszywe (mimo, że spisywałam je z dowodu!). Policja już działała, ale niestety trwało to dosyć długo i były małe szanse na odzyskanie sprzętu. DLatego, żeby w przyszłości uniknąć tego typu zdarzeń, zamontowałam w swoich skuterach Cień GPSa - działające na zasadzie GPSa. Najfajniejsze jest to, że nie muszę dokupować dodatkowych abonamentów i że na bieżąco mogę śledzić gdzie aktualnie znajduje się pojazd. Dla zainteresowanych polecam zobaczyć sobie go na stronie: http://alfatronik.com.pl/?pages=lok2\_wiecej.

MIREK

Użytkownik
30-01-2012, 05:01

Moje auto kiedyś o mało co nie zostało podprowadzone i to spod klatki!Gdyby nie lokalizator GPS już bym się pożegnał golfiakiem :)

Ant.Oni

Gość
17-02-2012, 12:02

Ja montowałem w Rikaline i też jestem zadowolony. Nie zdarzyło mi się (odpukać), żeby ktoś chciał zwinąć moje auto, ale słyszałem, że jest polowanie na części do Opla, dlatego wolę dmuchać na zimne :) Na razie korzystam z innych ciekawych funkcji… i oby tak zostało!! :)

Ant.Oni

Gość

Ja montowałem w Rikaline i też jestem zadowolony. Nie zdarzyło mi się (odpukać), żeby ktoś chciał zwinąć moje auto, ale słyszałem, że jest polowanie na części do Opla, dlatego wolę dmuchać na zimne :) Na razie korzystam z innych ciekawych funkcji… i oby tak zostało!! :)

AvanTrans

Użytkownik

Tomasz K

Gość
15-03-2012, 01:03

Aktualnie najlepszą ofertę ma firma Solid! I tyle temacie. Porównaliśmy wszystko co możliwe! Więcej informacji - 696 694 113!

dyr2012

Gość
26-03-2012, 09:03

My montowaliśmy w firmie www.multigps.pl. Oprócz samochodów mamy też koparki w których także instalowaliśmy system GPS. Z przydatnych funkcji w monitoringu to ustawianie na mapie strefy po których np.: koparka może się poruszać ale jeśli znajdzie się po za ustalonym obszarem dostaje sms’a. Dodatkowa przydatna opcja to dostęp do aplikacji monitorowania przez iphona. Działa także z androidem i blackberry  Myśle, że warto. Pozdrawiam

gruby

Gość
29-03-2012, 10:03

co do naklejek juwentusa to swojego czasu na zachętę wszystkim swoim klientom wysyłali razem z fakturami do przyklejenia :)
zresztą na ciężarówce głupio naklejka wygląda:)

ja mam mała firmę, raptem trzy samochody, korzystam z usług g4s od dwóch lat, fajnie bo nie musiałem nic płacić na początek a łatwo mi teraz rozliczać kierowców, polecam monitoring gps

alex

Użytkownik
17-05-2012, 12:05

a ja właśnie testuję Flotis i jestem zadowolony

kowalqq

Gość
30-07-2012, 11:07

Polecam system AutoGuard. Niedrogie rozwiązanie i pewne - nie jest to jakaś garażówka, tak jak powyższe. Po miesiacu od załozenia w autach handlowców obroty poszły 20 % w górę (wiadomo, że handlowiec zaczyna pracę po porządnym wyspaniu się, kawce, teraz musi 8 h. pracować), spalanie spadło o ok. 10%, ustawiam np. że każdorazowo jak kierowca przekroczy 130h/km. to dostaję smsa - dlatego sądzę, że zuzycie pojazdów też się zmniejszy. Reasumując - polecam AutoGuard, myślę, ze w Polsce są najlepsi a na Trimble to mnie nie stać bo zwrot z tego trwałby za długo i dla mnie za skomplikowany, a AG ma prosty interface.

Tomek

Użytkownik
01-08-2012, 08:08

Proponuję rewelacyjny system lokalizacji GPS, przede wszystkim żadne chińskie urządzenia tylko Polskiego producenta elektroniki, dokładne mapy, lokalizatory przystosowane do pobierania wielu informacji o stanie pojazdu, dokładne pomiary paliwa i przy tym cena rewelacyjna bo lokalizatory po 399 a abonamenty od 35 zl. dla zainteresowanych podaję tel. 509 892 810

Zgłaszanie