przesyłki kurierskie

Rozpoczęty dnia 10.02.2011

Odpowiedz w tym temacie

18 postów w tym temacie

1

adam

Użytkownik
10-02-2011, 07:02

witam państwa, chciałbym przesłać serię paczek w obrębie kraju. zależy mi na szybkości i pewności dostawy, ale cena też nie jest bez znaczenia, czyje usługi polecacie?

theo_log

Gość
11-02-2011, 01:02

Ja korzystam z pośredników - z apaczka.pl wysyłam tanio i szybko, samo nadanie paczki jest bardzo proste - wszystko przez Internet, sam drukuję list przewozowy, a potem po numerze sprawdzam gdzie w danym momencie jest moja przesyłka. ogólnie elegancko:)

orzech.włoski

Gość
13-02-2011, 03:02

tyle teraz tych firm się porobiło, ale oni i tak są milion lat świetlnych przed innymi...dobry standard i cena. polecam bez dwóch zdań.

Kriss

Gość
19-09-2011, 01:09

Ja przerzuciłem się na LEX SYSTEM po tym jak zawiedli mnie czołowi kurierzy i jeszcze nie było sytuacji aby paczka szła dłużej niż jeden dzień :P

tankuj.pl

Gość
28-12-2011, 12:12

Szukasz transportu? Potrzebujesz wynająć samochód, bus lub autobus? Chcesz przewieźć jedną lub większą liczbę osób? Przeprowadzasz się? Chcesz przewieźć rzeczy lub towar? Wysłać paczkę? Dobrze trafiłeś!

Wypełnij formularz zapytania o transport na stronie www.tankuj.pl/transport-dla-ciebie.html a oferty wraz z wyceną od różnych firm same przyjdą na Twojego maila :D

Twoja firma przewozowa szuka zleceń?

Sprawdź jak to działa i zarejestruj firmę na stronie www.tankuj.pl/transport-dla-ciebie.html a zlecenia same zaczną spływać :)
Rejestracja oraz korzystanie z usługi jest całkowicie bezpłatne :D

Zapraszamy!
www.tankuj.pl

maciejg

Gość
09-05-2012, 10:05

zajrzyj tutaj https://www.apaczka.pl/page.htm?id=business\_cennik ceny myślę że są konkurencyjne na tle szerokiego rynku. Bazują na usługach firmy UPS. Przez to że są brokerem mają o wiele niższe ceny.

ajk

Gość
11-05-2012, 07:05

Ja korzystam z Tankuj.pl. Składam tam zamówienie w zakładce Transport dla Ciebie i czekam na wyceny poszczególnych firm i wybieram sobie którąś :)

HolTrans

Gość
10-02-2013, 03:02

Firm kurierskich jest obecnie sporo, ale z pewnością mogę ci polecić UPS dobra, rzetelna firma. Jeżeli chcesz przesłać coś delikatnego i ma to dotrzeć w jednym kawałku to nie wysyłaj OPEK-iem, odradzam.

marko

Użytkownik
12-02-2013, 05:02

Też polecam UPS, chyba jedna z najlepszych i masz pewność ze wszystko dojedzie w całości

starachowskimaciej

Użytkownik
29-12-2014, 07:12

ja osobiście moge polecić stronę https://www.jadezabiore.pl/ tam sobie poszukać można osoby, która przewiezie paczkę, możecie się też smai zgłaszac. Wysyłałem już paczke na drugi koniec polski i powiem wam , że byłem zdumiony jak to działa: Fajna inicjatywa.

kacper.s

Gość
30-12-2014, 04:12

dużo jest teraz różnych firm przewozowych wiec jest w czym wybierać, ja osobiście ostatnio korzystałem z jadezabiore.pl wychodzi taniej niż tradycyjnym kurierem a paczki dochodzą szybciej.

jkw11

Użytkownik
30-12-2014, 05:12

sprawdź na jadezabiore za pomocą tej strony można przesyłać paczki , jet to jakaś alternatywa dla firm kurierskich, które niestety nie traktują klienta zbyt poważnie

Kamil

Użytkownik
07-01-2015, 05:01

W sumie o jadezabiore wcześniej nie słyszałem, a z tego co byłem a stronie, to pomysł fajny

starachowksi maciej

Gość
18-01-2015, 01:01

ja np szukam na jadezabiore tam duzo osób teraz się ogłasza, samemu też można zarobić i wiem, ze sie da bo sam wypróbowałem

sergiusz

Gość
24-01-2015, 06:01

A znacie Clicktrans.pl ?
Wg mnie bardzo praktyczny serwis
to niby aukcje transportowe ale nie ma sie czego obawiać bow bardzo przyjazny, szybki sposób i za darmo można znaleźc przewoźnika naprawdę taniego

sergiusz

Gość
24-01-2015, 06:01

A znacie Clicktrans ?
Wg mnie bardzo praktyczny serwis
to niby aukcje transportowe ale nie ma sie czego obawiać bow bardzo przyjazny, szybki sposób i za darmo można znaleźc przewoźnika naprawdę taniego

Maciej

Użytkownik
26-01-2015, 08:01

jeśli zależy ci na szybkiej przesyłce i dobrej cenie sprawdz na jadezabiore.pl sam jestem kierowcą i jeszcze dla nich przewożę paczki

kowalkamil11

Użytkownik
27-09-2020, 07:09

Ja często wysyłam paczki do Danii i zawsze korzystałem z usług tej strony http://paczkidodanii.pl/, nigdy się nie zawiodłem. Polecam!

Zgłaszanie