majówka studencka w Hiszpanii

Rozpoczęty dnia 19.02.2012

Odpowiedz w tym temacie

11 postów w tym temacie

1

karolina.d.

Gość
19-02-2012, 01:02

TEMAT:
Imprezowa Majówka Studencka 2012 w Hiszpanii w Lloret de mar !

Espana Party Camp 2012 - majówka studencka w Hiszpanii w Lloret de mar!

Organizatorzy największych majówek i wakacji studenckich w Hiszpanii i Chorwacji zapraszają do zapoznania się z ofertą majówki studenckiej 2012!

Już za 979zł/os spędź z nami 8 dniowy weekend majowy w Hiszpanii!

W cenie zawiera się:
- 5 śniadań w postaci szwedzkiego stołu
- Transport autokarem w obie strony
- 5 noclegów w Hotelu*** z basenem na dachu w centrum Lloret de mar
- Turniej pokera
- Atrakcje i rozrywki sportowe na plaży
- Wspólne integracyjne wyjścia na imprezy na plaży!

A dla chętnych:
- Zwiedzanie Barcelony
- Zwiedzanie Muzeum FC BARCELONA i Camp Nou
- Rejs statkiem do Tossa de mar
- WIzyta w największym w regionie Aquaparku - Water World
- Codziennie nocny klubbing w największych klubach Lloret de mar!

Termin Majówki Espana Party Camp:
29.04 - 6.05.2012

Więcej informacji na stronie:
www.espanapartycamp.pl

Zapraszamy studentów z całej PolskI!

UWAGA!
Nie musisz być studentem aby uczestniczyć w wyjeździe - warunkiem koniecznym jest ukończone 18 lat.

hammer

Użytkownik
02-01-2013, 09:01

Ależ bym się wybrała do Hiszpanii, szkoda, że to już nieaktualne. No ale mimo wszystko, może uda mi się w końcu zrealizować to marzenie w nowym roku :)

kusmir67

Użytkownik
02-01-2013, 10:01

to chyba musisz sie już zacząć orientować, bo chyba jak jest taki fajny długi weekend to potem cięzko gdziekolwiek o miejsce

Magdalena

Użytkownik
19-02-2013, 03:02

Super sprawa, polecam Hiszpanię! Maj to idealny miesiąc, bo jeszcze nie ma takich upałów. Byłam raz w Hiszpanii, ale chętnie bym tam wróciła :)

Felicja

Użytkownik
18-03-2013, 08:03

Oferta super, Hiszpania w maju jeszcze bardziej super!Trzeba się już zastanawiqac nad wyjazdem majowym, bo zostało 1,5 msc.pozdro

Aleksandra89

Użytkownik
18-07-2013, 04:07

trochę za późno trafiłam na ten wątek ale zawsze jest szansa na skorzystanie z takiej możliwości w przyszłym roku :)

http://www.esa-logistics.pl/

aniela.piast

Użytkownik
12-02-2014, 11:02

Cześć. Powoli zaczynamy zastanawiać się nad wyjazdem na przyrodę jak już będzie ciepło. Poszukujemy firmy, która wynajmuje busy, autokary. Jaką możecie polecić firmę?

bidus3

Użytkownik
06-05-2014, 10:05

Oj też marzę o takim wyjeździe!

kajets2

Użytkownik
22-07-2014, 09:07

Byłem 2 lata temu w Hiszpanii właśnie w Lloret de Mar i polecam! Przepiękna miejscowość i ile klubów i imprez. Nie da się tam nudzić :) Na pewno jeszcze tam kiedyś wrócę, bo to były moje najlepsze wakacje.

marino

Użytkownik
22-10-2014, 01:10

oooo, Lloret de Mar to piękne miejsce, zazdroszcze wszystkim co byli :)

marzenka22Walc1

Użytkownik
21-05-2020, 01:05

Planuję wybrać się na wakacje wiem, ze sytuacja nie sprzyja podróżowania a wręcz jest zabroniona. Moje wakacje zagraniczne nie dojdą do skutku dlatego znalazłam bardzo fajna ofertę jak ta hotel Radom https://hotelwradomiu.pl Co sądzicie warto pojechać. Blisko miasta ale nie za blisko, duży teren i atrakcyjne ceny. Wygląda bardzo fajnie.

Zgłaszanie