Szkolenie dwustopniowe Strategiczne i operacyjne zarządzanie procesami logistycznymi

Rozpoczęty dnia 3.10.2012

Odpowiedz w tym temacie

2 postów w tym temacie

1

Akademia Menedżera

Gość
03-10-2012, 02:10

Serdecznie zapraszamy na 4-dniowe szkolenie pt. \"Strategiczne i operacyjne zarządzanie procesami logistycznymi\"
(08.11.-09.11. oraz 06.12.-07.12) organizowane przez firmę Akademia Menedżera.

Szkolenie dotyczy obszarów tematycznych z zakresu logistyki, a także warsztatów w postaci ćwiczeń praktycznych:
• Prognozowanie popytu rynkowego - zrozumienie istoty procesu prognozowania i elementów na niego wpływających, zasady budowania modeli prognostycznych i metody ich weryfikacji.
• Zarządzanie Zapasem - podział zapasu z punktu widzenia jego funkcji i sposobu zarządzania nim, analizy zapasów i ich cel, systemy składania zamówień i ich wpływ na poziom obsługi klienta.
• Zarządzanie Zdolnościami Produkcyjnymi - zarządzanie mocami produkcyjnymi w różnych sytuacjach rynkowych, strategie produkcji i ich powiązanie z innymi czynnikami logistycznymi, elementy Lean-a.
• Planowanie operacyjne - charakterystyka modelu planowania zgodnego ze standardem APICS z uwzględnieniem poziomów i horyzontów czasowych, kalkulator MRP
• Planowanie strategiczne – planowanie procesów strategicznych i podejmowanie decyzji przez management team, case praktyczny wdrożenia systemu planowania w przedsiębiorstwie produkcyjnym.
• Zarządzanie Łańcuchem Dostaw - przepływy w łańcuchach dostaw, zarządzanie zapasami w dystrybucji, korzyści i problemy logistyki łańcucha dostaw.
• Realizacja projektów w logistyce – jako narzędzie poprawy procesów i wprowadzania kluczowych zmian.
• Redukcja Working Capital – ukierunkowanie procesów logistycznych na redukcje kosztów i poprawę wskaźników finansowych (obniżenie kapitału pracującego w przedsiębiorstwach)

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.akademiamenedzera.pl

Kamilo

Gość
24-07-2020, 10:07

W temacie szkolen i zwiekszania efektywnosci firmy w dzisiejszych czasach najlepiej sprawdzaja sie zrodla internetowe - blogi, vlogi z danej branzy. Maja tez spora przewage cenowa - czesto sa darmowe https://www.flotman.pl/blog/urzadzenia-i-rozwiazania-aplikacji-flotman-dowiedz-sie-jak-efektywniej-zarzadzac-flota/

Zgłaszanie