Offroad - rekreacyjnie

Rozpoczęty dnia 22.08.2013

Odpowiedz w tym temacie

10 postów w tym temacie

1

Marcel

Użytkownik
22-08-2013, 10:08

Gdzie polecacie off-road w okolicach Warszawy? Sprawa jest taka, że będziemy mieli z grupą pickupa i wypadało by w ramach integracji wyskoczyć gdzieś np na ognisko wieczorem, w jakieś zalesione tereny, a w dzień poszaleć po jakiś trudnych odcinkach, wszędzie tam gdzie pickup, konkretnie ISUZU D-MAX albo RANGER FORDa - bo takim pojazdem będę dysponował, poradzi sobie z terenem.

jamroz

Użytkownik
11-02-2015, 03:02

Nikt nic nie wie? Też potrzebuję tej informacji

darnise

Użytkownik
12-06-2015, 11:06

Nie możecie czegoś w internecie poszukać ? http://extremalne4x4.pl/ http://www.akademia4x4.com/ Jest kilka propozycji gdzie możecie pojechać, przecież nie jest to ukrywane przed wami. Wystarczy wpisać off road warszawa i wyskakuje tego bardzo dużo.

szczepan

Użytkownik
27-07-2015, 12:07

Kurcze, mi też rzydała by się ta informacja

cebvs

Użytkownik
22-09-2016, 12:09

Obecnie mam już mało czasu na off-road, ale tak z 5 lat temu to szalało się, gdzie tylko było miejsce. Bardzo dużo pieniędzy wydałem na samochody 4x4 i ich serwisowanie. Myślę jednak, że było warto ;)

cebvs

Użytkownik
22-09-2016, 12:09

Teraz to już nie mam czasu, ale tak z 5 lat temu to jeździło się, gdzie tylko się dało. Bardzo dużo pieniędzy wydałem na samochody z napędem 4x4 oraz na ich serwisowanie. Jednak warto było :)

RAFAL

Użytkownik
20-07-2017, 04:07

z tego co wiem, to są tory koło warszawy zobacz w google

Bart

Gość
19-04-2020, 09:04

Ja zarazilem sie offroadem od kumpla - wystarczyl mi jeden wyjazd. Zaczalem po nim odkladac pieniadze na wlasne 4x4 i po roku udalo sie. Trzeba jasno powiedziec, ze zakup auta to pierwszy duzy koszt, ale odpowiednie doposazenie go w niezbedne rzeczy np wzmocnienie konstrukcji, montaz wyciagarki - to dodatkowe drugie tyle! Najlepiej oczywiscie szukac najlepszych cen na internecie - ja wiekszosc zamowilem ze strony terenowiec 4x4, bo sumujac wszystko mieli najlepsza oferte, Jezeli jestes na powaznie zainteresowany zakupem to doradza, wszystko dobiora do kompletu, takze jako poczatkujacy mozesz smialo tam zrobic pierwsze zakupy

Chmura

Gość
12-05-2020, 09:05

Kolego wyzej pozdrawiam! Tez zaopatruje sie na terenowcu z polecenia znajomego i jak kiedys chcialem porownac ceny - wypadaja faktycznie najlepiej, a jak zamawiasz sporo to dostaniesz rabacik :)

Freddie

Użytkownik
23-09-2020, 11:09

Myślę, że w okolicy Warszawy znajdzie się sporo tras na taki wypad. Wpisując w google zapytanie pojawia się wiele opcji. Pamiętajcie jednak, że jazda wymaga odpowiednich umiejętności, nie polecałbym tego niedoświadczonym kierowcom. Oczywiście bezpieczeństwo najważniejsze, dlatego zawsze jeżdżę w kasku, nigdy nie wiadomo co może się stać. Stron z odpowiednim sprzętem jest również sporo, ja kupiłem kask na https://inter-rally.pl/pol_n_Kaski-i-interkomy-230.html . Testowany wiele razy, sprawuje się bez zarzutu.

Zgłaszanie