monitoring GPS

Rozpoczęty dnia 25.09.2013

Odpowiedz w tym temacie

11 postów w tym temacie

1

transpl

Użytkownik
25-09-2013, 06:09

Witam chciałbym wprowadzić monitoring GPS w swojej firmie. Chciałbym pozbyć się nadużyć w środowisku kierowców i przedstawicieli handlowych. Znalazłem Honeywell Dolphin 7800 ale nigdy nie korzystałem z takiego urządzenia. Chciałem dokonać zakupu ze strony ale najpierw chciałbym go przetestować zna ktoś jakiś serwis gdzie mogę wypożyczyć to urządzenie albo podobne?

arti

Użytkownik
09-10-2013, 09:10

Z tego co się orientuję firma PetSoft ma demo monitoringu gps. Mój znajomy korzysta z ich usług i bardzo sobie chwali ich lokalizatory

INSTALATOR GPS

Gość
18-12-2013, 12:12

Jestem instalatorem systemów GPS, współpracuje z różnymi firmami.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś od strony technicznej i o różnych \"haczykach\" w umowach zadzwoń a na pewno doradzę jakiś odpowiedni system dopasowany do twoich potrzeb.
Współpracuje z kilkoma różnymi firmami z branży GPS, jestem inżynierem elektroniki z kilkuletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

INSTALATOR GPS
tel. 515 430 877

barlosinho

Użytkownik
17-10-2014, 12:10

Petsoft ma nieco ograniczone możliwości, raczej radziłbym sprawdzić SATIS, zobaczysz jak kolosalna jest różnica. O wiele bardziej dokładne odczyty i więcej możliwości. Poza tym daje dużo fajnych możliwości typu Mobileye czy ocena Ecodrive.

gosc

Użytkownik
16-03-2015, 08:03

Witam zapraszam do kontaktu w celu spotkania i przedstawienia oferty 785038000 ,posiadamy ofertę monitoringu GPS dla samochodów firmowych i nie tylko.

robertbert

Gość
24-07-2015, 12:07

Ja ze swojej strony mogę polecić Alfatracki: www.alfatronik.com.pl/alfatrack-mini-lokalizator-gps-alfatrack-200-platforma-p-894.html ze swoim w firmie korzystamy z nich już od jakichś 2 lat i nie mamy z nimi wiekszych problemów, kierowcy wiedzą że jezdza z lokalizatorami wiec nawet nie wpadaja na pomysł by wykorzystywac samochody inaczej niż ustalilismy.

remek

Gość
29-08-2015, 11:08

My też korzystamy z lokalizatorów Alfatrack: www.spy-center.pl/system-lokalizacji-pojazdow-alfatrack-s-300-p-191.html naprawde stabilne urzadzenia i widac efekty ich zastosowania, kontrola pracy robi jednak swoje

Lucas65

Gość
29-09-2015, 01:09

U nas też były naduzycia, no niestety tak to juz jest z ludźmi jak sie ich nie pilnuje, to wykorzystuja sytuację. Niedawno zdecydowalismy sie na zakup takich lokalizatorów: www.sklep-seko.pl/mini-lokalizator-gps-alfatrack-s-200-z-platforma-p-79.html i rzeczywiscie taka kontrola przynosi efekty w postaci oszczednosci na mniejszym zuzyciu paliwa.

Tenigroo

Użytkownik
05-10-2015, 03:10

ostatnim czasem chyba monitoringu gps sporo firm zainwestowało jednak to jest chyba dobre wyjście z całej sytuacji. Moja firma tez zaczyna w to inwestować kiedyś bawiłem się w własną firmę ale nie za bardzo mi to grało odszedłem do firmy kolegi rozrosła się naprawdę potężnie teraz chcą własnie w moinitoing zainwestować a firm jak grzybów na rynku i nie wiedzą w co maja inwestować. Teraz właśnie rpzeglądam fora też tutaj pisałem chyba o jednej firmie ale już nie pamiętam. Chyba 20% można zainwestować paliwa znaczy zaoszczędzić dzięki tej technice.

marek89983

Użytkownik
17-02-2018, 12:02

Według mnie bardzo dobry monitoring GPS jest od Transmobil - żadnych ukrytych kosztów, wszystko dostępne dla właściciela i spedytora. Dzięki systemowi można ograniczać koszty paliwa, dzięki funkcji eco driving.

Sebastian

Użytkownik
18-09-2018, 11:09

Ja na ten moment używamy systemu Flotman który bardzo dobrze sprawdza się w zakresie monitoringu GPS. Szukałem rozwiązania które przede wszystkim będzie też dodatkowym zabezpieczeniem przed kradzieżą nowych busów i jak najbardziej daje radę. Do tego pracownicy przestali używać ich do celów prywatnych po godzinach pracy, dzięki czemu też wzrosły nam oszczędności :)

Zgłaszanie