Kursy na HDS uprawnienia UDT

Rozpoczęty dnia 29.09.2013

Odpowiedz w tym temacie

7 postów w tym temacie

1

Almat100

Użytkownik
29-09-2013, 08:09

Prowadzimy szkolenia i kursy.
Kurs HDS, wózki widłowe, uprawnienia HDS Kat. II Ż, dźwigi samojezdne, podesty ruchome, zwyżki, suwnice, dźwigi, żurawie. Wszystkie uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Szkolenia BHP, ocena ryzyka zawodowego, pierwsza pomoc przedlekarska
Niskie ceny, możliwość negocjacji ceny.

aneta

Gość
08-10-2013, 08:10

Zapraszam na profesjonalne szkolenia HDS, podesty ruchome wolnobieżne kat. I P, samojezdne montowane na pojeździe, SEP, ADR, wózki Manitou ze zmiennym wysięgiem. Miejsce szkolenia Warszawa lub Żyrardów. W terminie dogodnym dla Państwa. Bliższe informację pod numerem 600 969 600 . Konkurencyjne ceny tylko w Ośrodki Szkoleniowym Nasza Era.

Almat100

Użytkownik
09-10-2013, 09:10

Ośrodek Kształcenia Almat.
Prowadzimy szkolenia i kursy. Kurs HDS, Uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia HDS, ładowarki teleskopowe, dźwigi samojezdne, podesty ruchome, zwyżki, suwnice, dźwigi, żurawie. Wszystkie uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Szkolenia BHP, ocena ryzyka zawodowego, pierwsza pomoc przedlekarska Niskie ceny, możliwość negocjacji ceny.
Tel. 609 66 33 75. Zapraszamy na stronę

Transport HDS

Gość
21-01-2018, 10:01

Polecam stronę kursoperatorahds.pl oferują kursy i szkolenia na żurawie HDS.

mastjar

Gość
02-05-2018, 11:05

Kursy HDS, i inne (np.szkolenia okresowe dla kierowców) Można zrobić w Oes w Krakowie. Super ośrodek świetna obsługa i profesjonalnie przeprowadzają szkolenia

MarekM

Gość
08-01-2019, 08:01

Polecam serdecznie firmę GIZO, która przeprowadza bardzo dobre szkolenia na podesty, HDS-y i nie tylko. Warto się z nimi skontaktować i umówić na konkretny termin szkolenia.

Bigos

Gość
03-10-2019, 06:10

Kurs na HDS ale i szkolenia okresowe, psychotesty czy tez ostatnio kurs ADR robiłem w Oesie w Krakowie zresztą prawko też tam robiłem. I spokojnie mogę polecić ten ośrodek. Zawsze profesjonalnie podchodzą do sprawy jest sprawnie i szybko.

Zgłaszanie