Oprogramowanie dla firmy transportowo-spedycyjnej

Rozpoczęty dnia 11.03.2014

Odpowiedz w tym temacie

11 postów w tym temacie

1

Bryśka

Gość
11-03-2014, 10:03

Witam,
chcę założyć małą firmę transportową. Zastanawiam się nad zakupem oprogramowania do obsługi tego rodzaju firmy. Proszę o doradzenie czy warto dla 3-4 samochodów ponosić taki koszt. Jeśli tak to jakie oprogramowanie polecacie?

SOOT

Użytkownik
26-09-2014, 10:09

Warto zainwestować w dobre oprogramowanie nawet przy niedużej ilości samochodów. Usprawni i ułatwi to zarządzanie transportami oraz przewoźnikami. Aplikacja SOOT przenosi komunikację w nowy elektroniczny wymiar. System posiada moduł Aukcji, gdzie w przystępny i przejrzysty sposób można zorganizować przetargi na usługi transportowe. Oprogramowanie zawiera także moduł Yard Management, który pozwala na zarządzanie procesami logistycznymi na terenie zakładu. Więcej informacji o aplikacji na: soot.pl

SpedycjaPL

Gość
01-10-2014, 02:10

Osobiście polecam platformę ETRANSIT.EU, bardzo tani program spełniający wszystkie wymagania firmy transportowo-spedycyjnej. Pierwsze 30 dni to testowy darmowy okres używania programu. Poza zaletami programu maja fajną pomoc, szczególnie przydatna dla nowych użytkowników. Sprawdź sam na www.etransit.eu

Jurek7

Gość
06-04-2016, 09:04

Oczywiście, że warto. Takie programy posiadają wiele przydatnych funkcji, które od początku pozwolą na redukcję kosztów. Ja korzsytam z programu firmy www.firetms.com. Telematyka, wolne pojazyd, karty drogowe i wiele innych przydatnych funkcji. Zachęcam Cię do przetestowania :)

typowyhandlarz

Użytkownik
20-06-2016, 09:06

Od siebie polecam oprogramowanie IDEA ERP. Po dodaniu odpowiednich modułów sprawdzi się idealnie w tego typu działalności.

typowyhandlarz

Użytkownik
20-06-2016, 09:06

seba

Użytkownik
20-06-2016, 03:06

Data System Group ma bardzo rozbudowany system zarządzania flota, warto sprawdzić
Dużo funkcji, dużo wykresów, przydatnych porównań, dużo mozliwości edycji i dostosowania pobierania danych pod konkretną firmę.

Streamsoft

Gość
22-06-2016, 03:06

Warto wziąć pod uwagę funkcjonalność takiego oprogramowania. Modułowe systemy ERP charakteryzują się tym, że integrują się między sobą i tak posiadając np. moduł Finanse i księgowość Streamsoft Prestiż można zarządzać flotą, system wspomaga w odliczaniu VAT od samochodów(paliwa, eksploatacja, leasing) www.streamsoft.pl

esek

Gość
24-03-2017, 09:03

poza oprogramowaniem do spedycji firmy czesto korzystaja dodatkowo z monitoringu spalania paliwa, gpsa na ciężarówce, monitoringu wlewu paliwa, sporo tego jest. MW Spedition z Poznania jest bardzo dobra i pewną spedycją bo nie mają żadnych kradziezy towarów zarówno w Polsce i za granica

exportfrompoland

Gość
28-03-2017, 08:03

Jeśli szukasz informacji na ten temat, polecam stronę www.exportfrompoland.info. Bardzo merytoryczna strona.

karoling

Użytkownik
14-09-2020, 04:09

Warto jest mieć jakiś program kadrowo płacowy. Jest naprawdę przydatny w zarządzaniu firmą :D ja korzystam i znacznie szybciej mi idzie zarządzanie urlopami i innymi takimi rzeczami :D

Zgłaszanie