Kierowco! Masz prawo do wypłaty diet za nocleg w kabinie!

Rozpoczęty dnia 6.08.2014

Odpowiedz w tym temacie

7 postów w tym temacie

1

zwrot_ryczaltu

Gość
06-08-2014, 01:08

Jeśli jako kierowca spędzasz noce w samochodzie możesz żądać od swojego obecnego lub byłego pracodawcy zapłaty wynagrodzenia za noclegi za 3 ostatnie lata.

Poznaj swoje nowe prawa i upomnij się o należne Ci pieniądze - odszkodowanie w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kierowców zainteresowanych dochodzeniem pieniędzy za noclegi spędzone w samochodzie prosimy o kontakt z Kancelarią Prawną AMICUS LEGIS

Pomożemy niedrogo i profesjonalnie odzyskać należne Ci pieniądze.
Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw.
Działamy na terenie całej Polski

tel. 22 308-00-98

bagnet

Użytkownik
25-09-2014, 08:09

Sam zastanawiam się nad pomocą prawnika w tej sprawie. Aktualnie jestem na etapie poszukiwania kogoś, kto wie o co chodzi i będzie potrafił wywalczyć dla mnie kasiorę. Zastanawiam się nad skontaktowaniem się z ludźmi ze strony - Co o tym sądzicie?

janek

Użytkownik
22-02-2015, 01:02

Wszystkim zainteresowanym odzyskaniem ryczałtu za nocleg w kabinie podczas pracy za granicą polecam - tel. 95 728 77 79 lub kontakt@zawodowy-kierowca.pl.
Nie pobierają opłat wstępnych, płaci się tylko za wygraną sprawę.

andy2015

Użytkownik
21-04-2015, 11:04

znajomy prawnik prowadzi sprawy pracownicze (teraz głównie noclegi), wynagrodzenie bierze po wygraniu sprawy (procent od wygranej kwoty), szanse na wygraną duże, ale trzeba się dobrze przygotować do sprawy, bo jak powiedział - pracodawcy nieźle mataczą, ale i tak wygrywa. TEL. 607 740 639

Bzyka

Użytkownik
29-04-2015, 07:04

To chyba wielu prawników jest w stanie się tym zająć, bo o ile są jakieś dane i pracodawca ich umyślne nie usunął, to łatwo dojść do tego ile i za co się należy.

jarek

Gość
12-03-2020, 09:03

Każde prawo jest komplikowane, ale prawo pracy to już mistrzostwo... Ja ostatnio miałem problem z rozliczeniem paliwa na koniec roku  https://www.flotman.pl/blog/inwentaryzacja-paliwa-na-koniec-roku-jak-prawidlowo-tego-dokonac/ Dobrze że udało mi się znaleźć profesjonalne porady w tym temacie i to za darmo

Zenek47

Użytkownik
01-08-2020, 06:08

Coś w tym jest, właśnie stosunkowo niedawno szef u nas "połapał się", że taki zwrot się należy.  Zastanawia mnie tylko na ile to prawnik mu zasugerował, a na ile nasze nagabywania uświadomiły go. :)
Można występować oficjalnie, ale chyba najpierw próbować się dogadać....

Zgłaszanie