BEZPŁATNE szkolenia w zakresie doskonalenia technik jazdy

Rozpoczęty dnia 1.09.2014

Odpowiedz w tym temacie

2 postów w tym temacie

1

letsdrive

Użytkownik
01-09-2014, 10:09

Witam przesyłam informację dotyczące szkolenia:

Zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy dla właścicieli oraz pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (Woj. Mazowieckie). Oferta skierowana jest do kierowców samochodów osobowych, ciężarowych i autokarów.

Szkolenia odbywają się w Moto Parku Ułęż (116 KM od Warszawy) , dojazd, przerwa kawowa jak i lunch również są bezpłatne. Wyjazd rano, powrót do Warszawy na godz 17. W czasie podróży do Moto Parku uczestnicy zmieniają się za kierownicą i prowadzą pod okiem instruktora
Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia i zdobycie kompetencji.

INFO: www.letsdrive.pl/projekt Rekrutacja: tel. 534-931-629 lub letsdrive.szkolenie@gmail.com

Harmonogram szkolenia:

cz. teoretyczna

-eliminacja złych nawyków i błędów, poznanie i nabycie prawidłowych (zmiana sposobu myślenie kierowcy)
-zagrożenia w ruchu drogowym (podniesienie świadommości)
-przewidywanie i unikanie niebezpiecznych, zdarzeń na drodze

cz. praktyczna

-indywidualne jazdy z instruktorem (2 godz. na osobę)
-jazda praktyczna (nabycie i doskonalenie umiejętności technicznych)
-jazda w sytuacjach krytycznych
-eco driving
-defense driving

Pozdrawiam
Krzysztof Filipowski
534-931-629

marzenka22Walc1

Użytkownik
26-05-2020, 02:05

Nie wiem czy może słyszeliście o takiej metodzie jak leczenie kanałowe pod mikroskopem. Widziałam kilka stomatologów w Warszawie oferujących taką usługę. Nie chcę wyrywa zęba bo jakoś się do niego przywiązała przez tyle lat:) Może ktoś miał taki zabieg wykonywany. Ja wybieram się tuta jhttps://ortodoncjakabaty.pl Co sądzicie?

Zgłaszanie