spedycja na długą współpracę

Rozpoczęty dnia 22.09.2014

Odpowiedz w tym temacie

24 postów w tym temacie

1

rico

Gość
22-09-2014, 03:09

szukam kogoś z dużym doświadczeniem w branży, na długą współpracę. możecie mi kogoś polecić?

darulo

Użytkownik
22-09-2014, 11:09

już się wypowiadałem wcześniej na ten temat, ale mogę polecić z czystym sumieniem firmę http://starsirius.pl/ bo z nimi sam współpracowałem

beniamin

Gość
23-09-2014, 12:09

pracowałem z Optimą , nie mam zastrzeżeń do tej firmy

Marcin

Użytkownik
23-09-2014, 01:09

Ja korzystam z bazy programu www.soot.pl Zbudowałem tam sobie całą grupę rzetelnych przewoźników i z nimi współpracuję.

Komec

Gość
25-09-2014, 02:09

ja już długo pracuję z TSH Polmar i jeśli szukasz kogoś na dłuższą współpracę - to polecam z czystym sercem.

B&c

Gość
30-09-2014, 03:09

Tsh Polmar to dość znana firma zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym Współpraca z nimi układa się dość dobrze.
Rzetelny i dobry partner w tym biznesie.

qwerty

Użytkownik
30-09-2014, 05:09

Cargo Transport, tu masz namiar . Godni zaufania.

Neear

Gość
25-10-2014, 03:10

ja tez korzystam z optimy i jak najbardziej moge polecic. zlecam im transport warzyw i owocow w specjalnie przystosowanych samochodach, zawsze sa na czas.

badyl

Gość
17-02-2015, 02:02

Polecam firmę Hussar Gruppa, wyróżniają się bardzo szerokim wachlarzem świadczonych usług.

Katarina22

Użytkownik
18-02-2015, 10:02

Polecam Piast Cargo z własnymi magazynami :) http://www.piastcargo.com/pl/oferta

Michał

Gość
18-02-2015, 01:02

Witam, polecam firmę Waldemar sp. z o.o.. Posiadają również magazyny, a ich baza znajduje się blisko granicy. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.waldemar.com.pl

Kokos

Gość
06-06-2015, 06:06

morska spedycja miedzynarodowa net-cargo www.net-cargo.pl/ jest swietna. Korzystam z ich uslug juz od dluzszego czasu - transportuje towar z polnocy i wszystko zawsze odbywa sie tak jak bylo zaplanowane

mag-spe

Gość
21-04-2016, 03:04

Firma spedycyjna nawiąże współpracę z odpowiedzialną firmą transportową posiadającą ciągniki siodłowe w zestawie z firanką. Na tą chwilę prowadzimy ponad 300 aut. Dołącz i Ty!
Zapewniamy na kraju:
o 2000-2500 km tygodniowo
o Stawka od 2,80 do 3,80zł netto za km
o Nie rozbijamy na pełno/pusto – rozliczamy się frachtowo
o Wyjazdy i powroty organizujemy z Twojej bazy
o 7dniowy termin płatności!
Masz pytania? Nie krępuj się, dzwoń! 505043487

mag-spe

Gość
27-04-2016, 03:04

Masz ciągnik siodłowy jednak stoi on nieużywany? Posiadasz do niego chłodnię lub firankę? Szukasz pracy bezpośrednio pod produkcją? Serdecznie zapraszamy! Tylko my w zamian za rzetelną pracę zapewniamy Ci:
9tys. Km miesięcznie na kraju i 11tys. Km na międzynarodówce!
3,40zł netto za km na kraju i minimum 1Euro netto na międzynarodówce!
Gwarancja zleceń!
Wyjazdy i powroty w okolice Twojej bazy!
Spedytor do dyspozycji 24h/dobę
Zjazdy co tydzień lub dwa – w zależności od upodobań
Brak pustych przejazdów!
Nie czekaj, pisz/dzwoń! 505043487 Czekamy właśnie na Ciebie 

Magdalena

Użytkownik
04-05-2016, 10:05

poszukujemy solidnych przewoźników do współpracy w transporcie międzynarodowym.

Jesteśmy międzynarodową spedycją w Berlinie, na rynku dzialamy od ponad dwudziestu lat.

Oferujemy między innymi:

- płatność 1,00€/km + oplaty drogowe,
- około 11000-12000 kilometrów na miesiąc,
- terminy płatności do negocjacji od 7 do 45 dni,
- pełne zarządzanie i organizowanie po polsku,
- kontrakt transportu nieograniczony w czasie
lub do negocjacji.

Jezeli sa Panstwo zainteresowani prosze o wiadomosc na maila magdalena.patalas@wwlsped.com

Morelowy Ptok

Gość
03-06-2016, 09:06

Ja od siebie polecam AB logis (ablogis.pl). Organizują transport z portu gdyńskiego do dowolnego miejsca w Polsce i Europie. Są sumienni i nie wykręcają się sianem, do tego trzymają się zasadniczych ustaleń.

Morelowy Ptok

Gość
03-06-2016, 09:06

Ja od siebie polecam AB logis (ablogis.pl). Organizują transport z portu gdyńskiego do dowolnego miejsca w Polsce i Europie. Są sumienni i nie wykręcają się sianem, do tego trzymają się zasadniczych ustaleń.

piotrek

Użytkownik
22-06-2016, 11:06

Na pewno warto polecić MW Spedition. Sa z okolic Poznania, dobry wylot na Niemcy autostradą A2. Współpracowałem z nimi przy pojedynczych akcjach i obsługa super, wszystko bardzo profesjonalnie dopilnowane.

RadekVesta

Użytkownik
07-02-2017, 01:02

Poszukuję PLANDEK, FIRANEK I CHŁODNI do prowadzenia.

- wysokie stawki za km,
- trasy dostosowujemy do każdego klienta bezpośrednio,
- termin płatności 30 dni,
- gwarancja 9 tys. km miesięcznie,
- około 2,5 – 3 tys. km tygodniowo,
- BEZ ABONAMENTU

Kontakt:
Tel - 504 828 816
Mail - r.starynszczak@vesta-polska.com

Paweł

Gość
22-02-2017, 05:02

Pozwolę sobie skopiować dane firmy:

CHRISMAR Transport&Logistics
Krzysztof Niczyporuk
Ul. Orłowskiego 20
04-830 Warszawa
Tel. +48 22 615 60 82
Tel. +48 22 615 24 11
Tel. +48 22 615 95 36
Tel. +48 22 615 59 29
chrismar@konto.pl
www.chrismar.eu

Pracuję w Chrismarze kilka lat i przewożę materiał ADR. Wcześniej pracowałem w kilku innych i sam się zwalniałem, bo albo byli niewypłacalni, albo atmosfera była zbyt gęsta, albo warunki poniżej poziomu i godności każdego szanującego się kierowcy. W obecnej firmie pracuję długo i jestem zadowolony.

Marcin

Użytkownik
25-02-2017, 09:02

Mam dwa a mogę mieć trzy ciągniki siodłowe i chce je wrzucić na trasy międzynarodowe do zagranicznego przewoźnika z polską obsługą.

elan

Gość
17-03-2017, 12:03

tez mialem okazje wspolpracowac niebezposrednio z MW Spedition, spedycja z Poznania i są naprawde bardzo dobra firma pod wzgledem terminowosci, odpowiedzialnosci i ogolnego podejscia do klienta i towaru. Kierowcy wszystko sprawdzają, i ogolnie firma nie ma zadnych kradzieży towaru a jeżdza po Polsce i na miedzynarodówce

GOBLIN

Gość
21-11-2017, 09:11

Nasza firma jest z wieloletnim stażem na rynku usług transportowych, logistycznych oraz spedycyjnych. Naszym głównym celem jest budowanie długotrwałych relacji z podwykonawcami i zleceniodawcami. Dzięki sprawności działania i jakości naszych usług obsługujemy wiele firm na terenie Europy. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej. Wysoka jakość, terminowość oraz precyzja świadczonych przez naszą firmę usług w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników znalazła uznanie wśród wielu firm. Obecnie poszukuję stabilnych podwykonawców na trasy międzynarodowe posiadających auta typu : Mega, Plandeka, Firana, Zestaw, Jumbo, Solo, Bus plandeka/firana do 3.5 t, Platforma, Chłodnia 22 t, Niskopodwoziowy i inne auta do 24 ton.

OFERUJEMY PAŃSTWU :

* stałą współpracę całoroczną w ruchu krajowym i międzynarodowym,
* przerzuty po Europie z wylotami i powrotami na bazę przewoźnika ,
* ładunki bez wymiany palet,
* terminowe płatności (45 dni), lub system uzależniony.
* pewność i ciągłość zleceń,
* rezerwacje przepraw promowych,
* realne rynkowe frachty,
* możliwość zgłaszania wolnych aut,
* opiekę doświadczonych spedytorów 24/h na dobę,
* przebieg ( po Europie ) min. 12.000 km miesięcznie, kilometry są przeliczane wg mapy Google oraz podawane każdorazowo na zleceniach transportowych,
* ilość km na małe auta do uzgodnienia,
* trasy w różnych relacjach,
* atrakcyjne stawki za każdy przejechany kilometr,
* oferujemy rzetelne podejście do Przewoźnika,
* system pracy 1:1, 2:1, 3:1, 4:1,
* współpracę z firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
* kółka po krajach : Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Szwecja, Norwegia, Włochy, Hiszpania
* Stawka - 0.90 euro - auta 24 tony
* Stawka 0.38/0.40 auta do 3.5 t

Zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszam do kontaktu na adres e-mail : tomaszjacekgrygas@gmail.com

Julian44

Gość
22-11-2017, 02:11

muller ja znam, też długo pytałem ale to trzeba samemu rozmawiać. Z tą firmą możesz się elastycznie dogadać,bo to prawda że puszczają bez umów. Nawet na giełdzie możesz sprawdzić jak chłopaki piszą dość dobrze pod muller.

Zgłaszanie