Szukam dobrej firmy spedycyjnej

Rozpoczęty dnia 17.07.2015

Odpowiedz w tym temacie

27 postów w tym temacie

1 2

arturowicz

Gość
17-07-2015, 08:07

hej, szukam solidnej firmy spedycyjnej. PEWNEJ, a nie takiej, ktora leci w kulki. ktos ma cos solidnego do zaproponowania?

kamilpor

Gość
17-07-2015, 08:07

no zalezy czego potrzebujesz i na co liczysz tak naprawde.
no i czy to ma byc firma lokalna, krajowa czy miedzynarodowa?
z moich dobrych doswiadczen to chyba Hussar najlepiej wypadl.

kosmit

Gość
20-07-2015, 09:07

Ja już od roku współpracuję z firmą Optima Spedycja i zdecydowanie mogę polecić. Przewożą mi rzeczy z porcelany, a więc towar bardzo delikatny, wszystko dociera na miejsce w nienaruszonym stanie. Myślę, że warto się skontaktować i zobaczyć co Ci zaproponują ;)

kasia

Użytkownik
23-07-2015, 11:07

Hej, ja pracuję w takiej firmie. Praca jest stała, dobrze poukładana, z dobrymi stawkami i przede wszystkim z TERMINOWYMI płatnościami.
Zlecenia na międzynarodówkę, głównie Europę zachodnią. wyjazdy na 2,3 tygodnie.
Spedytorzy z którymi da się normalnie dogadać. POLECAM ;)
Mój nr 792966900

anjalan

Użytkownik
10-08-2015, 09:08

Też jakiś czas temu szukałem takiej firmy transportowej. Po długich poszukiwaniach zdecydowałem się na LiderBus. Interesował mnie przewóz towarów, jednak o niezbyt dużych gabarytach. Wybrałem więc przewóz busami. http://www.liderbus.pl/uslugi/trasport-towarow.html Jak na razie jestem ze współpracy zadowolony. Może zainteresuj się tą firmą.

gosc

Użytkownik
04-01-2016, 11:01

Dokładnie zależy czego trzeba. Ja korzystałem przewożąc wielkie zbiorniki z firmy Okamarit - specjaliści w transporcie morskim.

Gacek

Gość
08-01-2016, 12:01

Hej, moja firma i znajomego wiele razy korzystała z usług firmy Force Cargo współpracowaliśmy z Panem Kasjanem. Często wysyłaliśmy towar delikatny. Wszystko na czas było i do tego w nienaruszonym stanie. Kontakt z nim jest rewelacyjny informuje o wszystkim na bieżąco. Polecam serdecznie do współpracy z wieloma firmami miałem do czynienia ale z nim jak z dobrym kolegą wszystko bez problemu nawet jak coś się działo to potrafiło dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Jaco

Gość
12-01-2016, 02:01

Witam. Polecam firmę Handzel Spedycja ze Skawiny. Współpracujemy z nimi już długi czas i do tej pory nie było problemów.

jaro30

Użytkownik
31-01-2016, 01:01

witam, ja polecam firme Partner z Andrychowa. firma terminowa, ktora wykonuje zlecania krajowe oraz miedzynarodowe

jarek

Użytkownik
25-02-2016, 04:02

Witam
Polecam firmę Partner z Andrychowa, są solidni i uczciwi

janek

Użytkownik
30-11-2016, 07:11

Moj szef ma podpisaną umowę z Top Trans. W kwestii ceny są konkurencyjni, jakość usług określił bym na dobrą, wypełniają papiery na bieżąco i jeszcze nie zdarzył nam się opóźniony transport.

janek

Użytkownik
30-11-2016, 07:11

Moj szef ma podpisaną umowę z Top Trans. W kwestii ceny są konkurencyjni, jakość usług określił bym na dobrą, wypełniają papiery na bieżąco i jeszcze nie zdarzył nam się opóźniony transport.

darek

Użytkownik
24-01-2017, 05:01

moge CI podrzucic MW Spedition ja juz u nich nie jezdze ale jezdzilem 2 lata niestety teraz musze troche zmienic branze, przeprowadzka i zmiana planow zyciowych ale bardzo dobrze wspominam czas kiedy u nich pracowalem, zawsze bylo duzo zlecen, nie bylo problemow z tym, że nie ma gdzie i z czym jechac, ładunki na droge powrotna zzwyczaj sa, stawki dobre, wyplata zawsze w termine, dobra firma

exportfrompoland

Gość
28-03-2017, 08:03

Może znajdziesz informacje na ten temat na portalu www.exportfrompoland.info? Jest tam wiele wartościowych treści na temat spedycji i eksportu

dmalenik

Użytkownik
31-03-2017, 05:03

Witam,

MALDI Sp. z o.o. jest firmą spedycyjną z Wrocławia.

Poprowadzimy busy o DMC do 3,5 t.

Trasy: Polska, Czechy, Słowacja, Niemcy, Włochy, Holandia, Francja, Hiszpania, Portugalia.
Gwarancja kilometrów.
Długość rejsu: do 3 tygodni z powrotem do Polski.
Termin płatności: do 30 dni od dnia wystawienia faktury.

Gwarantowana całodobowa opieka nad autem.

Zapraszam do kontaktu.
+48 690 208 735, Dmitriy
info(at)maldi-group.com

exportfrompoland

Gość
27-06-2017, 12:06

Jeśli nie wiesz, jak dobrze dotrzeć do takiej firmy, lub jak wcześniej zweryfikować jej wiarygodność, poczytaj o tym na portalu www.exportfrompoland.info

CelekTDI

Użytkownik
06-07-2017, 03:07

Myślę że powinieneś sprawdzić .
Wiele lat doświadczenia, rzetelna obsługa i rozsądna cena. Ze swojej strony polecam ale najlepiej zadzwoń i przekonaj się sam.

mezczyzna92

Użytkownik
30-08-2017, 09:08

Ja polecam bardzo dobrą wypożyczalnię samochodów dostawczych http://www.kangoor.pl/ firma sprawdzona więc na pewno jeżeli będziecie chcieli skorzystać z usług to nie będzie problemów :)

ADAS33

Użytkownik
03-11-2017, 10:11

Panowie, czy ktoś już jeździł dla Muller international spedition, słyszałem że nie trzeba umów podpisywać na 3 miesiące, tylko od razu się jeździ na konkretne zlecenie… ,

Pavel5

Użytkownik
03-11-2017, 01:11

ADAS33, ja mam chłopaków w MULLER -e, bez umow dobrze to działa,jak chłopaki biorą coś mniejszego i nowego to pilnuje umowy ale chyba sobie podaruję bo do tej pory bez wpadek, dobrze to ogarniają i w papierach się wszystko zgadza.

Alek79

Użytkownik
06-11-2017, 12:11

a to prawda w MULLER spedycji, jak wejdziesz z nimi we współprace to spokojnie można jeździć bez umów ale osobiście radzę inne rozwiązanie. Wystartuj z umowami, wtedy będziesz wszystko o firmie wiedział a jak już się z nimi / spedytorami też poznasz to dogadaj umowy żeby jeździć bez. I tak na początek nie zgarniesz tego maksymalnie dużo.

Tukan30

Użytkownik
06-11-2017, 12:11

słyszałem, Kolega mój sobie chwali. Ja tam bym się bał, zwłaszcza nowych zleceń. Ale podobno nowa polityka, teoria o budowaniu dobrych i dogodnych relacji propagują...więc teoretycznie im się składa logicznie do kupy. On chwali, .... trzeba zbadać temat i popytać.

Paweł

Gość
07-11-2017, 09:11

Jeśli chcesz jeździć w dobrej to poszukaj takiej która nie robi pustych przejazdów i korzysta z giełd transportowych - np. furgonetki. Transport maszyn, mebli i innych rzeczy zwiększy też Twoje zarobki, bo nie będziesz jechał na pusto

dorota_2

Gość
08-11-2017, 06:11

Zapraszam do współpracy przewoźników z ciągnikami siodłowymi do ciągania naczep naszej firmy. Zajmujemy się transportem najczęściej na kierunkach: Niemcy, Belgia, Holandia.
Gwarantujemy
- kompleksową organizację transportów
- stałą stawkę za każdy przejechany kilometr (pusty i ładowny)
- terminowe wypłacanie należności
- zwrot części kosztów

dorota_2

Gość
08-11-2017, 06:11

kontakt tel. w sprawie oferty: 508 156 853 lub e-mail: d.z.biuro@intmail.pl
www.idealogistic.net
Zapraszam :)

Zgłaszanie