Usługi transportowe

Rozpoczęty dnia 14.11.2015

Odpowiedz w tym temacie

8 postów w tym temacie

1

ira

Gość
14-11-2015, 08:11

Polecam usługi transportowe firmy Kangoor (www.kangoor.pl). Transport towarów i aut kontenerami, plandekami, lawetami o ładowności 800-1300 kg, objętości do 10EP i długości paki do 4,9 metra. 1,2 pln netto/km. Tel. 500 775 704.

darek

Użytkownik
29-08-2017, 11:08

Spedycja z okolic Poznania - M&W Spedition, moim zdaniem ta firma jest dobra w transporcie zagranicznym. maja blisko granice niemiecka i od poczatku brali zlecenia za granice. zrobili sobie jakies doswiadczenie, wyspecjalizowali sie w kierunku zachodnim co dalo stałe kontrakty z co za tym idzie stałe ładunki dla przewoźników

Johnie

Gość
31-07-2020, 11:07

Firma Cargo Transport. Solidni, konkretni, z rozbudowaną flotą. Trzymają się terminów i są naprawdę słowni. Współpraca układa nam się naprawdę super. Szczerze polecam każdemu takiego partnera :)

Marekk

Użytkownik
05-08-2020, 05:08

Macie jeszcze jakieś sprawdzone firmy lub propozycje?

Markko

Użytkownik
13-08-2020, 04:08

Moim zdaniem czytanie opinii na temat potencjalnych przewoźników to najlepsza metoda. Warto też się zastanowić na jakich zasadach będziemy współpracować aby to było najkorzystniejsze dla nas. Bardzo popularna jest w dzisiejszych czasach logistyka kontraktowa więc warto sobie przybliżyć jej definicję. Jest to bardzo dobra alternatywa dla samodzielnego przeprowadzania działań związanych z takimi procesami jak: magazynowanie i dystrybucja towarów. To właśnie kompleksowe podejście do całego zagadnienia daje wymierne korzyści.

maciejewskimichal

Użytkownik
24-09-2020, 10:09

Witam,

polecam przewozy Polska Anglia oraz busy z Polski do Anglii z firmy przewozowej http://evobus-anglia.pl/, która wykonuje swoje zadania z pełnym profesjonalizmem. Zawsze spełniają moje oczekiwania. Polecam!

karolkrol78

Użytkownik
27-09-2020, 06:09

Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę transportową SuperBusy która oferuję busy z Polski do Anglii ale również przewożą paczki do Anglii

jakubdabek104

Użytkownik
26-10-2020, 11:10

Sprawdzoną i godną polecenia firmą transportową np w kierunku Szwajcarii jest według mnie firma http://szwajcariabusy.pl/ Zarówno ja jak i moi bracia pracujący w Szwajcarii korzystają już od bardzo dawna z ich usług więc wiem co mówię;))

Zgłaszanie