Faktoring

Rozpoczęty dnia 15.07.2016

Odpowiedz w tym temacie

7 postów w tym temacie

1

DarMol

Gość
15-07-2016, 10:07

Witam wszystkich,
Poszukuję faktoringu dla firmy transportowej:
- kwota finansowania 200.000 zł/ms
- terminy płatności - 60 dni
- 2 odbiorców

Czy ktoś korzystał i mógłby polecić kogoś sprawdzonego?

Patryk.P3

Gość
04-08-2016, 06:08

Nie korzystałem osobiście, ale słyszałem, że bibby financial services jest dobre. Duża i sprawdzona firma. Zerknij na ich oferte i daj znac czy Ci pasuje

driver

Użytkownik
13-08-2016, 08:08

Ja też w sumie długi czas szukałem faktoringu na ludzkich zasadach i trafiłem na firmę Lexorius z Będzina i jestem bardzo zadowolony. Całościowe podejście do klienta i na pawde dobre warunki. Jestem bardzo zadowolony.

prodziekan

Gość
03-12-2016, 09:12

Ja polecam bibby financial services, bardzo dobra firma faktoringowa a gdybyś potrzebował to oferują też faktoring eksportowy, dobry gdy masz kontrakty za granicą

alexalex31

Użytkownik
11-09-2020, 12:09

Skorzystałem z San Faktoring.Sam decydujesz którą fv  im sprzedajesz.
Oni pomagają znów stanąć na nogi!
Przekonasz się -zadzwoń
San Faktoring 52 / 30 70 401

Mikizassaz

Gość
01-10-2020, 12:10

Czy ktoś z Was próbował połączenia  rehabilitacji i fizjoterapii? Ja jestem dość aktywny fizycznie i nie wyobrażam sobie siedzenia na kapnie przez cały dzień. Sprzęt do ćwiczeń jak np.:https://www.openmedis.pl/pokaz-produkt,162,kostka-rehabilitacyjna-40x40x40 kupuję w tym sklepie. Jest idealny gdyż ma ogromny wybór i atesty, a nie są to podróbki z Chin za 50% ceny. Rehabilitacja pozwoliła mi na zwalczenie dolegliwości i powrót do sprawności fizycznej. Polecam naprawdę warto kupować w sklepach oryginalnych i ćwiczyć w domu. Dla mnie ruch to zdrowie.

Senti

Gość
04-03-2021, 07:03
Włąsna

działalność, jej założenie i prowadzenie nie muszą być wcale
skomplikowane. Ja kupiłem gotową spółkę w sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Gotowe spółki w Optioffice
mają już numery NIP, REGON, VAT i KRS. Dodatkowo posiadają szeroki
wachlarz kodów PKD umożłiwiający działanie w każdej branży.
Spółki są zarejestrowane pod prestiżowym adresem biura
wirtualnego, pod ktrym mogą zostać po zakupie lub też można ich
siedzibę zmienić. Polecam ich.

Zgłaszanie