Części zamienne do IVECO

Rozpoczęty dnia 25.04.2017

Odpowiedz w tym temacie

7 postów w tym temacie

1

henio

Gość
25-04-2017, 09:04

Panowie, co montujecie w swoich wozach? Zwłaszcza indywidualni, ale jak wiecie jak wasze firmy rozwiązują kwestie napraw to też piszcie. Macie jakieś ulubione wybrane częśći którym jesteście wierni, czy wybieracie co się nawinie albo jest w promocji? A może tylko oryginały?

Kyton

Gość
26-04-2017, 12:04

Dopiero kupujesz auto czy już masz? Ja nie mam problemu bo naprawami się zajmuje firma. Jak ich znam to biorą to co jest najtańsze, bo im z wydawaniem pieniędzy na coś innego niż własne wypłaty zawsze było nie po drodze.

henio

Gość
27-04-2017, 09:04

Ja przez parę dobrych lat brałem co się nawinie i pomyślałem, że czas się ustatkować :D Kupiłem nowe (nowsze niż poprzednie :P) auto dlatego szukam części które będa mi towarzyszyć na dłużej, co by sobie móc wyrobić jakiś konkretny ogląd na sprawę.

Jimek

Gość
27-04-2017, 04:04

U mnie różnie. Od trzech-czterech lat cały osprzęt hamulcowy mam z TRW. Wahacze, części zawieszenia mam z Fast bo tanie. Reszta różnie, zależnie od zapotrzebowania/cen. Nie jestm jakimś fanem czy wyznawcą jednej firmy :P

TomekSaracen

Użytkownik
24-05-2017, 03:05

Ja po prostu zdaję się na wiedzę i profesjonalizm osób pracujących w serwisie, w którym wymieniam części. Jak na razie to nie mogę narzekać

adam.swobodaa

Użytkownik
17-04-2018, 09:04

Ja mogę polecić części do Iveco na stronie Autos. Ja kupowowałem tam części do kabin -> http://www.iveco.fora.pl/zabudowy,39/zabudowa-kabiny-berg,95.html#503 i wszystko przebiegło pomyślnie.

honorata66

Użytkownik
27-06-2018, 05:06

Często uszkodzeniu ulegaj linki - hamowania, sprzęgła czy obrotomierza, ale w można zamówić wszystkie, o jakie nam chodzi - szybko wykonują zamówienia.

Zgłaszanie