Szkolenie z bezpiecznej jazdy (uber/taxi)

Rozpoczęty dnia 23.06.2017

Odpowiedz w tym temacie

6 postów w tym temacie

1

RadekMrooz

Gość
23-06-2017, 11:06

Chciałbym zapytać czy doszkalaliście się kiedyś z jazdy? Generalnie nie jeżdżę źle, tylko 2 punkty zarobiłem w życiu. Ale taka sytuacja - pracowałem w taxi, teraz w uber i np. o teorii wychodzenia z poślizgu i awaryjnym kierowaniu słyszałem tylko na teoretycznym kursie prawka, ale nigdy tego nie ćwiczyłem. A moge mieć okazję w EnjoyDriving.pl gdzieś pod Warszawą. Dołączyłbym do grupy znajomego z pracy, tylko wiadomo - za pieniądze. Zastanawiam się dlatego czy warto. Byliście na takich szkoleniach? Ma się potem jakieś certyfikaty? Bo oferta szkolenia wygląda ok.

marzenka22Walc1

Użytkownik
09-06-2020, 10:06

Teraz jak pewnie większość z Was widzi że cała sprzedaż przeniosła się do internetu. Zamówiłem więc stronę internetową https://www.devilart.pl/projektowanie-tworzenie-serwisow-internetowych i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony z realizacji. Co myślicielce, aby stronę rozbudować o sklep internetowy. Czy będę miał klientów czy raczej muszę zainwestować w reklamę?

sacxasdwq1

Gość
08-07-2020, 01:07

Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę [url=[https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa\]https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa\[/url](https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa]https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa[/url)] która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?

Zewa112q

Gość
13-07-2020, 12:07

Przymierzam się remontu i interesują mnie nowe meble. Może ktoś z was słyszał o tych meblach https://meblohit.pl/pokaz-produkt/komoda-iii-limera-zakor/2192 Bardzo mi się podobają. Wiem, ze firma jest dość dobra jednak interesuje mnie wasza opinia czy może ktoś ma je w domu i może się podzielić sugestiami?

Ilonka221

Gość
20-07-2020, 02:07

Jestem na etapie budowy domu i zastanawiam się nad montażem alarmu. Wiem, ze teraz to standard. Znalazłem taką firmę która ma fajne ceny http://wkaczorowski.pl Czy wy zainstalowaliście alarm u siebie w domu? Czy macie umowę z zewnętrzna firmą ochroniarską w swoim mieście??

Weronna12qw

Gość
07-08-2020, 12:08

Od dłuższego czasu bardzo dokucza mi ból. Znalazłam firmę, która wykonuje takie szkolenia on line ale i stacjonarnie. Ból utrzymuje się u mnie od miesięcy, a był spowodowany wypadkiem na motorze. Co co sądzicie czy warto zapisać się na tego typu szkolenia aby samemu móc sobie z nim radzić https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/kompleksowa-diagnostyka-i-terapia-uroginekologiczna/297. Specjaliści powiedzieli mi, że niestety będzie on trwał u mnie latami. A nie ukrywam, ze rehabilitacja w ośrodkach jest dla mnie za droga.

Zgłaszanie