Czy opłaca robić się c1+e ? Czy firmy poszukują takich kierowców?

Rozpoczęty dnia 27.12.2017

Odpowiedz w tym temacie

5 postów w tym temacie

1

domin

Użytkownik
27-12-2017, 06:12

Witajcie , nie mam jeszcze 21lat wiec nie moge zrobic c+e. Mam 19 lat chce zrobic c1+e z tym ze nie wiem czy znajde po tym prace. Jezdzicie juz troche , znacie rynek i prosze was o odpowiedz czy oplaca sie robic i czy są firmy ktore takich z c1+e szukają :) rozumiem ze zeby zrobic c1e najpierw musze machnąć kurs kwalifikacji wstępnej i go zdac a dopiero pozniej zaczac jazdy i po wyjezdzeniu jazd zdac egzamin? czy jeszcze jakies kursy lub rzeczy obowiazkowe?

Driver c ce

Gość
06-05-2018, 12:05

Witam jak nie masz 21 lat to bedziesz musial zrobic kwalifikacje pelna ktora kosztuje okolo 3 kola wiec nie jest to oplacalny interes dla ciebie poniewaz i tak aby pozniej zrobic pelne CE bedziesz musial zdawac egzaminy praktyczne na C i CE kolejne 450 zl . A jakos nie spotkalem sie z ogloszeniami na C1+E . Ja na twoim miejscu bym poczekal do 21 a przez ten czas mozesz isc na Busy na europe zlapiesz duzo doswiadczenia wtedy bedzie ci latwiej znalesc prace na ce

StrefaKierowcy

Gość
18-05-2018, 11:05

Opłaca się. Poszukują. Zapraszam do aplikowania do TWo-M. Na prawdę dobrze tu się pracuję. Już od lat jestem ich kierowcą i pracę swoją uwielbiam. Firma traktuję pracowników dobrze i warunki stwarza mega dobre!

karoltrucker

Użytkownik
18-05-2018, 01:05

Siostrzeniec właśnie zdał 2 tygodnie temu, porozsyłał CV bezpośrednio do firm i jest spory odzew. Więc chyba warto.

GotBit

Użytkownik
23-10-2018, 01:10

Opłaca się, wydaje mi się, że mimo wszystko jest wiele ofert pracy

Zgłaszanie