problemy w trasie

Rozpoczęty dnia 6.01.2018

Odpowiedz w tym temacie

3 postów w tym temacie

1

mka

Gość
06-01-2018, 09:01

Witam, piszę pracę naukową na temat ryzyka w transporcie samochodowym, czy bylibyście tak mili i napisali jakie są najczęstrze problemy w trasie na terenie UE? np awarie pojazdu, korki, mandaty, uchodźcy, kradzieże... z góry dziękuję za pomoc.

BarbaraK

Użytkownik
09-01-2018, 08:01

Skontaktuj sie z Panem Janem z firmy Autowelt GmbH w Niederlauer, on może tobie napewno dużo opowiedzieć. :)

irek

Użytkownik
16-07-2018, 10:07

Witam! Chciałbym się dowiedzieć co dokładnie obejmuje Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej. Kilka dni temu byłem uczestnikiem wypadku drogowego. Niestety tragicznego. Poszkodowany w wyniku tego wypadku z nie ustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na moj pas i doprowadził do kolizji. Wstępne ustalenia policji wykazuja winę poszkodowanego. Jednakże na dokladne ustalenia muszę czekać gdyż wyjaśnia to prokuratura. Jeżdżę 25 lat. Nigdy wczesniej nie miałem wypadku i nie wiem co mam robić w tej sytuacji. Jak dotąd nie ma sprawcy.. tzn trwają ustalenia kto nim jest. Moje auto jest zabezpieczone do wyjaśnienia razem z towarem. Czy ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej kierowcy obejmuje fakt iż nie dowiozłem towaru w skutek wypadku? Czego właściwie dotyczy? Pozdrawiam.

Zgłaszanie