Gdzie kupić najlepiej i najtaniej nową naczepe ?

Rozpoczęty dnia 19.04.2018

Odpowiedz w tym temacie

4 postów w tym temacie

1

MateuszVette

Użytkownik
19-04-2018, 04:04

Witam,

Zaczynam przygode z duzymi samochodami i nie wiem gdzie kupić nową naczepe firnkę 13,6 z otwieranym dachem.

Jaką naczepę możecie polecić ? W co najlepiej ją wyposażyć i skonfigurować ? Gdzie najlepiej i najtaniej kupić ?

Z góry dziekuje za pomoc.

lossy47

Gość
28-01-2019, 07:01

A znasz htruckgniezno.pl? Oni mają bardzo duży wybór naczep i najlepiej to by było się z nimi po prostu skontaktować i podpytać o to wszystko co chcesz wiedzieć. Nikt Ci tak dobrze nie wyjaśni sprawy jak fachowiec :) A mój kumpel prowadzący firmę transportową właśnie od nich niedawno kupował naczepę i z tego co wiem to bardzo jest zadowolony, dlatego chętnie się podzielę namiarem.

lossy47

Gość
28-01-2019, 08:01

A znasz truckgniezno.pl? Oni mają bardzo duży wybór naczep i najlepiej to by było się z nimi po prostu skontaktować i podpytać o to wszystko co chcesz wiedzieć. Nikt Ci tak dobrze nie wyjaśni sprawy jak fachowiec :) A mój kumpel prowadzący firmę transportową właśnie od nich niedawno kupował naczepę i z tego co wiem to bardzo jest zadowolony, dlatego chętnie się podzielę namiarem.

Marek transport

Gość
12-11-2019, 08:11

Cześć\, ja serdecznie polecam firmę BFZ, przyczepy, naczepy na zamówienie, wszystko tak jak chcesz. Ja zamawiałem u nich ostatnio przyczepę do transportu samochodów www.bfz.pl

Zgłaszanie