Nadajniki GPS / Rozwiązania dla spedycji i całej logistyki / Oszczędność dla firm

Rozpoczęty dnia 3.07.2019

Odpowiedz w tym temacie

1 postów w tym temacie

1

Damian J

Gość
03-07-2019, 10:07

Jako przedstawiciel jednej z wiodących firm wspomagających spedycje i zarządzenie flotami pojazdów czy maszyn, poprzez wyposażenie w najwyższej jakości nadajniki GPS.

Mam możliwość zaprezentować Państwu jakościowo na prawdę bardzo dobre nadajniki niegubiące zasięgu (co notorycznie się zdarza w sprzętach kupionych na aukcjach - a po zakupie nikt za to odpowiedzialności już nie bierze) oraz wspomagane bardzo łatwym i przejrzystym interfejsem przez cały okres współpracy. Dodatkowo jest bardzo dużo opcji wspierających logistykę, obniżenie kosztów nie tylko paliwa, ale również eksploatacji samochodów. Dla wymagających jesteśmy w stanie poprosić o rekomendacje naszych zadowolonych kontrahentów z okolicznych dla Państwa terenów.

Sprzęt który mamy do zaoferowania jest zasilany z dwóch źródeł, aby dało się skutecznie namierzyć pojazd, maszynę w razie kradzieży nawet gdy zostanie odłączony akumulator. O czym na własnej skórze przekonali się nasi klienci :)

Jesteśmy na rynku od *ponad 7 lat*, z naszego systemu korzysta ponad 300 pojazdów w naszych spółkach pokrewnych, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby zarządzania flotą.

Nasz system działa w czasie bieżącym - co ułatwia logistykę czy np. branie kolejnych okazyjnych zleceń w pobliżu.

Jestem odpowiedzialny za rejon południowej polski, ale w razie potrzeby jestem w stanie pomóc też na północy naszego pięknego kraju :) Znajdziemy ciekawe rozwiązanie zarówno dla kilku pojazdów jak i całej liczącej kilkaset floty :)

*Zapraszam do niezobowiązującej rozmowy zarówno przy pierwszym kontakcie z tego typu rozwiązaniem jak i do porównania obecnego systemu do tego co my jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. * Działam w systemie connecting business, dlatego przewiduję jedynie długotrwałe współprace.
Tel. +48 504 093 078
Pozdrawiam
Damian

Zgłaszanie