Oprogramowanie do planowania trasy i pozycjonowania GPS

Rozpoczęty dnia 29.07.2019

Odpowiedz w tym temacie

3 postów w tym temacie

1

VReuter

Gość
29-07-2019, 07:07

Odkryłem platformę CargoApps z IMPARGO i chciałem się nią z wami podzielić. Czy masz już doświadczenie z oprogramowaniem?

Anatol

Gość
04-02-2020, 09:02

Planowanie trasy, ale też wiele więcej oferuje aplikacja Flotman. Można w niej tworzyć rozliczenia czasu pracy kierowców, hamonogramy, raporty spalania z tras... Jak dla mnie najciekawszą opcją jest możliwość tworzenia raportu dla konkretnego kierowcy, a nie pojazdu. Daje to pogląd na styl jazdy i pracy kierowcy, co pomaga wyeliminować marnotrawiących nasz czas i pieniądze pracowników. Program pomaga także rozliczać sprawy kadrowe, finansowe - mówiąc wprost istny kombajn.

gold

Gość
28-08-2020, 12:08

Witam,

Nie od ilości, czy rodzaju samochodów, dzięki naszej platformie lokalizacyjnej można uzyskać oszczędności na poziomie średnio kilkuset złotych miesięcznie za każdy pojazd przy jednoczesnej poprawie efektywności. Można łatwo analizować i rozliczać wydatki, definiować raporty dające pełny, realny obraz funkcjonowania mobilnych zasobów, a także szybko poprawić stan ich bezpieczeństwa. Flota objęta naszym monitoringiem funkcjonuje sprawniej, wydajniej i taniej.Obsługujemy zarówno klientów małych jak i dużych. Wszystkich, którzy potrzebują usługi monitoringu pojazdów. NA tle wielu firm zajmujących się tym tematem, wyróżnia nas choćby to, że jesteśmy w stanie odczytywać całą pamięć masową tachografów, dzięki temu można zdalnie ściągać historię kierowcy lub pojazdu do oficjalnych plików Inspekcji Transportu Drogowego w formacie ddd* Generalnie działamy na terenie całej europy, nie mamy problemów z połączeniem prze e-track, ghtrack itd. Współpracujemy z giełdami towarowymi typu TimoCom oraz TransEU. Po więcej informacji zapraszam do rozmowy telefonicznej.

kontakt: 880349523

Zgłaszanie