Badania prawo jazdy oraz kwalifikacja

Rozpoczęty dnia 26.02.2020

Odpowiedz w tym temacie

3 postów w tym temacie

1

werkiwerek

Użytkownik
26-02-2020, 08:02

Witam mam 27 lat postanowiłem zostać kierowcą ciężarówki planuje zrobic kat C następnie kw a na końcu C+e. Chciałbym się dowiedzieć czy badania i psychotesty do kategorii C będą ważne przy kwalifikacji. Czy do kwalifikacji będę musiał robić nowe badania? Proszę o pomoc.

werkiwerek

Użytkownik
26-02-2020, 09:02

Może postaram się prościej. Zamierzam zapisać się na kurs kategorii C i w przyszłym tygodniu idę do lekarza medycyny zrobić badania oraz psychotesty i rozumiem że te badania i psychotesty będą ważne też przy zapisywaniu na późniejszy mój kurs c +e. Czy chcąc zrobić Kwalifikacje muszę wykonać nowe badania i psychotesty? Czy są ważne tebedania wykonane wcześniej

cartermark909

Użytkownik
27-11-2020, 11:11

It is a one-stop objective that gives clients progressed and inventive security insurance. In addition, it checks for security dangers, uncovered data, and secret information that can be abused or controlled by the online fraudsters. Just by using this product at UK Dissertation Help , you can undoubtedly clear out all the perusing history including treats, record utilization, and so forth

Zgłaszanie