Wyposażenie pojazdu terenowego

Rozpoczęty dnia 18.03.2020

Odpowiedz w tym temacie

5 postów w tym temacie

1

bidon

Użytkownik
18-03-2020, 06:03

Witam. Przymierzam się do zakupu i wyposażenia pojazdu terenowego - jeszcze nie zdecydowałem do końca czy będzie to samochód czy quad. Jeżeli zdecyduję się na goły pojazd na pewno będę potrzebował go doposażyć np  w wyciągarkę, oświetlenie. Czy myślicie że warto próbować sił samemu w tym temacie? Czy oddać to w ręce firmy czy też warsztatu? Wiadomo że samemu wyjdzie taniej, ale czy równie profesjonalnie?

Antek

Gość
19-03-2020, 09:03

To wszystko zależy od tego jak czujesz się na siłach. Jeżeli masz tzw smykałkę do rzeczy technicznych, np sam wykonujesz drobne prace budowlane czy naprawy sprzętu elektronicznego - bierz się śmiało za doposażanie auta samodzielnie. Chyba że nie dysponujesz żadnymi narzędziami, w życiu nie wierciłeś i nie wykonywałeś tego typu rzeczy- lepiej odpuść.

Greg

Gość
19-03-2020, 02:03

Gdybyś zdecydował się na samodzielny montaż osprzętu do auta, albo chciał bezpośrednio kupić produkt w dobrej cenie i zlecić montaż - polecam sprawdzony przeze mnie sklep terenowiec 4x4. Warto często sprawdzać ceny, bo zdarzają się czasowe promocje

Moro

Gość
24-03-2020, 04:03

Fajnie że taki temat się pojawił. Mnie zastanawia następująca rzecz co do montażu wyciągarki - co sądzicie o dodatkowym wylaczniku pradu, odcinajacego napiecie dochodzace do wyciagarki? Żeby wykluczyć uruchomienie wyciagarki w przypadku jakiejś awarii itp?

Mareczek

Gość
25-03-2020, 08:03

Widać że nie czujesz się pewny swoich możliwości w tym temacie, więc polecałbym Ci wzięcie firmy do tego zadania - zapłacisz parę stówek, ale będzie wszystko zrobione jak trzeba

Zgłaszanie