System nadzoru GPS pod Uber - Flotman?

Rozpoczęty dnia 25.06.2020

Odpowiedz w tym temacie

9 postów w tym temacie

1

MarcinZG

Użytkownik
25-06-2020, 10:06

Witam. Przymierzam się do rozpoczęcia działalności jako pośrednik/nadzorca kierowców w aplikacji do przewozów osób Uber (rozważam też przewóz jedzenia w podobnych aplikacjach). Planuję rozpocząć od 2-3 pracowników i aut wziętych w wynajem długoterminowy - myślę że to dobra droga. Pozostaje jednak kwestia nadzoru pracy kierowców i ewentualnych problemów z autem (kradzież, wypadek). Kolega z branży polecił mi system gps Flotman, twierdząc że to polski produkt, który spisuje się świetnie u niego w firmie (busy do 3,5t). Czy rzeczywiście jest to najlepsze rozwiązanie dla mojej działalności? Czy wiecie z jakich systemów korzystają firmy nastawione pod jazdę z aplikacji? Pozdrawiam

Czarniawy

Gość
26-06-2020, 09:06

Mam kolegę który niedawno rozszerzył swoją działalność właśnie o pośrednictwo dla kierowców z aplikacji. Z tego co wiem nie wprowadzał żadnego systemu komputerowego, po prostu ustalił tygodniową stawkę opłaty dla każdego kierowcy i niczym się nie interesuje - ile ktoś zarobi i ile jeździ w danym tygodniu.

TobiKing

Użytkownik
29-06-2020, 09:06

Od początku działalności warto wszystko rozwijać zgodnie z założonym z góry planem, kontrolować firmę w 100%, nie stawiać nic na przypadek. Wprowadzenie systemu zarządzania z pewnością Ci w tym pomoże. Osobiście działam w przewozie międzynarodowym i jest to moim zdaniem niezbędne. Z systemem Flotman spotkałem się tylko pobieżnie, ale opinie raczej pozytywnie. Ja korzystam z zagranicznego rozwiązania, ale to nie znaczy, że nasze Polskie będzie gorsze - szczególnie, że w transporcie jesteśmy europejską potęgą ;) Pozdrawiam

aku

Gość
30-06-2020, 07:06

Wez pod uwage, ze jezeli masz stary dojechany akumulator to moze on nie wytrzymac ciaglego poboru, moze sie rozladowywac i potem nie starczy Ci na zaplon auta :) Takze moze niezbedna bedzie wymiana rowniez akumulatora

Tomcio

Gość
30-06-2020, 09:06

A ja ze swojej strony dodam, zebys zadbal o wszystkie formalnosci zatrudnienia kierowcow - przede wszystkim weryfikuj posiadanie uprawnien, czy nie sa zatrzymane!! A poza tym dobrze skonstruowane umowy, z odpowiednia odpowiedzialnoscia kierowcy w razie w

FilipM

Gość
07-07-2020, 10:07

Dobrze wiedzieć i na pewno wezmę pod uwagę, bo właśnie zaczynamy poszukiwania skutecznego systemu do monitoringu GPS, żeby efektywnie zarządzać flotą i jednocześnie maksymalizować zyski.

Kongobongo

Gość
15-07-2020, 07:07

Podklepuje to co powiedzieli Koledzy wyzej - zadnen system w Polsce jak Flotman. W tej cenie, jakosc i dokladnosc jest naprawde swietna.

Melik

Gość
22-07-2020, 11:07

Dobrze wiedzieć, bo rzeczywiście bardzo mnie to ciekawi. Przede wszystkim efektywność jest kluczowa, aby móc skutecznie rywalizować z innymi.

Hubetos

Gość
03-08-2020, 10:08

Flotman sprawdza się bardzo dobrze, jeżeli już macie kilka, czy kilkanaście samochodów i potrzebujecie wsparcia w zachowaniu pełnej kontroli, bezpieczeństwa i odpowiedniej organizacji tras, zleceń oraz ustalenia przejazdów konkretnych kierowców. My zaczynaliśmy mieć coraz większe problemy, dlatego dobrze że posłuchałem przyjaciela wprowadzają system monitoringu GPS daje wiele możliwości, automatyczne raporty i w końcu wszystko jest na swoim miejscu, a klienci nie dzwonią stale z pretensjami.

Zgłaszanie