Informacje o białkach

Rozpoczęty dnia 14.10.2021

Odpowiedz w tym temacie

4 postów w tym temacie

1

TeddyBear

Użytkownik
14-10-2021, 12:10

Poszukuję informacji na temat białkach w organizmie człowieka. W internecie można znaleźć wiele informacji, ale chcę, aby były one napisane prosto i przejrzyście.  Nie jestem specjalistą w dziedzinie medycyny, ale pracuję w laboratorium i chciałabym dowiedzieć się nieco więcej.

Weigel

Gość
14-10-2021, 02:10

Cóż, myślę, że białka w organizmie człowieka są wystarczająco łatwy temat, że prawie każdy wie. Nie musisz czytać całego ogromnego, mądrego artykułu w internecie. Możesz po prostu poczytać o białkach w różnych źródłach, zapewniam Cię, że będzie to o wiele łatwiejsze.

AlanWeb

Użytkownik
14-10-2021, 05:10

To bardzo dobrze, że chcesz zdobywać nową wiedzę. Bardzo mało osób w dzisiejszych czasach stara się zrobić coś dla siebie i swojego rozwoju. Staram się czytać więcej książek z dziedziny fizyki, na przykład. A dla Ciebie mogę polecić stronę https://www.gentaur.pl/. Jest tam wiele ciekawych artykułów na różne tematy medyczne i może znajdziesz coś interesującego dla siebie)

jack102

Użytkownik
18-10-2021, 02:10

Really great thread, many thanks for sharing all that you do!

Man and van Barnsley | Man with a van Manchester | Trace heating installers near me

Zgłaszanie