„Naturalna dieta domowa na cały rok”

„Naturalna dieta domowa na cały rok”

Autor: Autor - Mistrz Kuchni Zdzisław Curyło

Opis:

Autor - Mistrz Kuchni Zdzisław Curyło zawarł w tej książce wnioski z doświadczeń swej 36-letniej praktyki kucharza i dietetyka.

Przedstawione metody kontynuacji zdrowego odżywiania oraz diety dr Ewy Dąbrowskiej, po zakończeniu głodówki lub diety, pomogą na stałe zachować zdrowie. Książka odpowie na pytanie, dlaczego warto stosować diety oczyszczające i prowadzić zdrowy tryb życia. Wymarzona sylwetka oraz kumulacja ogromnych pokładów energii staną się wtedy codziennością.

Książka jest skarbnicą przepisów naturalnych potraw.

Umożliwia pozbycie się zbędnych kilogramów i zapobiega przybieraniu na wadze. Polega bowiem na zmianie sposobu odżywiania - wyeliminowaniu złych nawyków i dokonaniu odpowiedniego wyboru produktów spożywczych. Stosując się do zaleceń Autora, będziemy delektować się daniami smacznymi i zdrowymi, zawierającymi właściwe pod względem ilościowym i jakościowym dla organizmu składniki odżywcze, witaminy, składniki mineralne i błonnik. Książka ta, zawierająca przepisy i jadłospisy, będzie stanowić niewyczerpane źródło pomysłów i zapewni, oprócz niewątpliwej przyjemności jedzenia, dobre samopoczucie zdrowie!

Podobne książki