Kierowca Dam pracę

Dodane przez:

Eu Workers

Wrocław (dolnośląskie)

02-12-2019

Kontakt

NIP
8943092600
Adres
ul. Ludwika Solskiego 4a/34, 52-416 Wrocław
Kod pocztowy
52-416
Telefon kontaktowy
503931111
kontakt@eu-workers.eu

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata

KIEROWCA KRAJOWY C+E - 2800 EUR + DIETY, BEZPŁATNY POKÓJ
Miejsce pracy: okolice Kolonii.
Opis stanowiska: transport towaru tandemem po Niemczech,częste powroty na bazę, praca od poniedziałku do piątku
Oferujemy:stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy 2800 Euro + diet, niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne, bezpłatne zakwaterowanie Wymagania: doświadczenie w prowadzeniu zestawu z tandemem, prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, dbałość o powierzone zadania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email: a.kociolek@eu-workers.eu lub o kontakt telefoniczny. Nr tel.: +48 503 931 111. Dołącz do nas już dziś!

Kategorie praw jazdy
C E
Staż pracy
1 lat
Znajomość języków obcych
Niemiecki

Miasta

Wrocław

177 ofert

Radom

10 ofert

Ryki, Puławy, Garwolin, Warszawą

6 ofert

Gdańsk

4 ofert

Poręby Nowe 8

3 ofert

Rzeszów

2 ofert