Kierowca Dam pracę

Dodane przez:

Luksmann

Wrocław (dolnośląskie)

06-02-2020

Kontakt

Adres
Pełny etat
Kod pocztowy
50-043
Telefon kontaktowy
500 800 309

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu typu cysterna
trasy dalekobieżne po Niemczech
bitumy

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
pracę stałą oraz w systemach 3/1, 4/1
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieckie zarobki składające się z 1950€ przy systemie 3/1, 2100€ przy systemie 4/1 i 2400-2500 przy pracy stałej + diety 35 € netto dziennie oraz dodatkowo po 20 € za każdą sobotę i niedzielę (nawet jeżeli kierowca spędza czas na bazie)

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
płatny urlop wypoczynkowy
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, ADRy podstawowe lub rozszerzone
doświadczenia jako kierowca CE na cysternie
wymagany język niemiecki do komunikacji z klientami, na miejscu znajduje się polska dyspozycja

Kategorie praw jazdy
C E
Posiadane uprawnienia
ADR - cysterny
Znajomość języków obcych
Niemiecki
Doświadczenie na trasach
Polska Niemcy

Miasta

Wrocław

19 ofert

Wieprz

14 ofert

Radom

11 ofert

Jeziorko 21

4 ofert

Sosnowiec

4 ofert

Koluszki

2 ofert