Kierowca Dam pracę

Dodane przez:

Luksmann

Wrocław (dolnośląskie)

06-02-2020

Kontakt

Adres
Pełny etat
Kod pocztowy
50-043
Telefon kontaktowy
500 800 309

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata

Podstawowe obowiązki:
Mercedes / Daf / Volvo. Silosy i cysterny
przewożone granulaty, artykuły spożywcze, węgiel
Trasy dalekobieżne w transporcie krajowym
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca stała
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
firma regularnie przeprowadza szkolenia dla swoich pracowników
niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
Szacunkowa kwota netto wynosi 2000-2300 € netto, w zależności od klasy podatkowej

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE
komunikatywny język niemiecki lub angielski

Kategorie praw jazdy
C E
Posiadane uprawnienia
ADR - cysterny
Znajomość języków obcych
Niemiecki
Doświadczenie na trasach
Polska Niemcy

Miasta

Wrocław

19 ofert

Wieprz

14 ofert

Radom

11 ofert

Jeziorko 21

4 ofert

Sosnowiec

4 ofert