Kierowca Dam pracę

Dodane przez:

Luksmann

Wrocław (dolnośląskie)

06-02-2020

Kontakt

Adres
Pełny etat
Kod pocztowy
50-043
Telefon kontaktowy
500 800 309

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie pojazdu typu ciągnik siodłowy + naczepa z ruchomą podłogą w systemie Joloda, wywrotka lub BDF
przewóz towarów na trasach krótkobieżnych lub dalekobieżnych
przewóz materiałów sypkich lub poczty
zabezpieczenie towaru
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca od poniedziałku do piątku, zmiany dzienne i nocne
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
pracę w dobrze prosperującej firmie
wynagrodzenie na umowie w wysokości 2400-2500 € brutto (trasy dalekobieżne) lub 2200-2300 € brutto (trasy krótkobieżne)
diety w wysokości 12/24 € netto dziennie
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
27 dni płatnego urlopu wypoczynkowego
Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE
podstaw w komunikacji w j. niemieckim, angielskim lub rosyjskim

Kategorie praw jazdy
C E
Znajomość języków obcych
Niemiecki
Doświadczenie na trasach
Polska Niemcy

Miasta

Wrocław

80 ofert

Radom

12 ofert

Wieprz

6 ofert

Bydgoszcz

5 ofert

Zabrze

2 ofert

Kędzierzyn-Koźle

2 ofert