Kierowca Dam pracę

Dodane przez:

Luksmann

Wrocław (dolnośląskie)

06-02-2020

Kontakt

Adres
Pełny etat
Kod pocztowy
50-043
Telefon kontaktowy
500800309
rekrutacja@luksmann.pl

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata

Kierowca CE – Plandeka 12 ton - 2350 €

region zatrudnienia: Nadrenia Północna-Westfalia, okolice Munster

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu typu plandeka tandem 12 ton
przewóz różnych towarów spedycyjnych głównie na paletach

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
system 2.1, 3.1 lub 4.1, do wyboru przez kierowcę
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
Wynagrodzenie za każdy dzień pracy wynosi 100 Euro brutto + dieta 48 euro netto
Średnio miesięczne kwoty netto w systemach w zależności od klasy podatkowej:
2/1 od 1800 € do 1900 € netto
3/1 od 2000 € do 2200 € netto
4/1 od 2150 € do 2350 € netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy zapewniamy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
roczne doświadczenie jako kierowca CE
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Kategorie praw jazdy
Znajomość języków obcych
Niemiecki Angielski
Doświadczenie na trasach
Polska Niemcy

Miasta

Wrocław

80 ofert

Radom

12 ofert

Wieprz

6 ofert

Bydgoszcz

5 ofert

Katowice

2 ofert

Rawicz

2 ofert