Kierowca Dam pracę

Dodane przez:

Socpol HR

(zachodniopomorskie)

26-10-2021

Kontakt

Telefon kontaktowy
512289460
marcela@socpol.pl

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata

Socpol HR (cert.23912)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech (blisko granicy) na stanowisku:

Kierowca kat. CE lub C1,C1E

Miejsce pracy: Rangsdorf , Bernau oraz Berlin Tegel

Zadania :

Praca polega na transporcie materiałów hydraulicznych i sanitarnych do klienta w obszarze Brandenburgii

Wymagane:

- Ważne prawo jazdy kat. C+E , C 1, C1E (kod 95)

- Konieczne min. roczne doświadczenie jako kierowca w/w kategorii

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- własny samochód (osobowy)

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

- Premie urlopowe i świąteczne.

Wynagrodzenie: 16,00 € brutto / godz + 40,0 € netto/ dzień pracy

- Czas pracy: poniedziałek do piątku, godz. 06:00 – 15:00

- Pracodawca organizuje zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim z załączeniem klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Kategorie praw jazdy
C E
Staż pracy
2 lat
Aktualne badania
Lekarskie Psychotest
Znajomość języków obcych
Niemiecki
Kursy i szkolenia
Przewozu osob i rzeczy
Doświadczenie na trasach
Niemcy

Miasta

Konin

34 ofert

Wrocław

10 ofert

Radwanice

4 ofert

Kostrzyn Wlkp.

2 ofert

Szczecin

1 ofert

Strzelin

1 ofert