Spedytor Dam pracę

Dodane przez:

Logit

Konin (wielkopolskie)

18-11-2021

Kontakt

NIP
6651435713
Adres
Spółdzielców 8
Kod pocztowy
62510
Telefon kontaktowy
510824656
krzysztof.debowski@logit.com.pl

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata

spedytor

Wymagane wykształcenie

Uznany operator logistyczny LOGIT zatrudni doświadczoną osobę na stanowisku:

SPEDYTOR

Miejsce pracy: Konin

Obowiązki: Organizowanie transportów drogowych w relacjach krajowych i międzynarodowych, Monitorowanie realizowanych zleceń transportowych, Prowadzenie pojazdów w relacjach krajowych i międzynarodowych, Budowanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami, Dbanie o najwyższą jakość usług i terminowość, Kontrola i nadzorowanie obiegu dokumentów transportowych, Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia potencjału działań, Kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Wymagania: Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora, Znajomość zagadnień z zakresu transportu, spedycji i logistyki, Dobra znajomość języka angielskiego (drugi język dodatkowym atutem), Umiejętność obsługi msoffice, giełd transportowych i logistycznych, Sumienność i samodzielność w pracy, Umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne, Własna baza kontrahentów

Oferujemy: Możliwość rozwoju zawodowego, Pracę w przyjaznym zespole, Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników, Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego, Pakiet socjalny

prosimy o przesyłanie aplikacji na mail rekrutacja@logit.com.pl

Staż pracy
3 lat

Miasta

Konin

39 ofert

Radwanice

14 ofert

Wrocław

10 ofert

Bydgoszcz

2 ofert

Kostrzyn Wlkp.

2 ofert

Kostrzyn Wielkopolski

1 ofert