Kierowca Dam pracę

Dodane przez:

Luksmann

(dolnośląskie)

05-08-2022

Kontakt

Telefon kontaktowy
500 800 870

Wymagania

Wiek
Oczekiwania wobec kandydata

Kierowca C+E - Chłodnia - Zakwaterowanie - Meklemburgia - Ref. 252
region zatrudnienia: 35 Km na zachód od Neubrandenburg, 130km od Szczecina

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia (Scania)
dystrybucja z magazynu centralnego
przewóz żywności
transport krótkobieżny
dbanie o czystość pojazdu

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca stała od poniedziałku do piątku z co drugą sobotą pracującą lub system 3/1, możliwe nocki
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą,
niemieckie wynagrodzenie jest zależne od klasy podatkowej oraz ilości przepracowanych dni i wynosi od 1750€ netto-2250€ netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
firma oferuje zakwaterowanie w pensjonatach (oddalone ok. 4 km) lub w mieszkaniach (oddalone ok. 10-15 Km od firmy), pokoje jedno- lub dwuosobowe, w zależności od dyspozycyjności, koszt od 180€-260€-msc

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,
doświadczenia jako kierowca CE,
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
własne auto do dojazdów na zakwaterowanie

Kategorie praw jazdy
C E
Staż pracy
1 lat
Aktualne badania
Lekarskie Psychotest
Znajomość języków obcych
Niemiecki Angielski
Kursy i szkolenia
Przewozu osob i rzeczy Tachografów cyfrowych
Doświadczenie na trasach
Cała Europa Polska Wielka Brytania Niemcy Francja Beneluks Włochy Rosja Skandynawia

Miasta

Pruszcz Gdański

240 ofert

Konin

108 ofert

Kozy

17 ofert

Radwanice

14 ofert

Kostrzyn Wlkp.

2 ofert

BYDGOSZCZ

2 ofert