Kierowca Dam pracę

Dodane przez:

Luksmann

(dolnośląskie)

05-08-2022

Kontakt

Telefon kontaktowy
500 800 870

Wymagania

Wiek
Oczekiwania wobec kandydata

Kierowca C+E - Plandeka - Monachium ! Ref.233
region zatrudnienia: Okolice Monachium, Bawaria
Podstawowe obowiązki:
· prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy + naczepa plandeka
· trasy dalekobieżne po Niemczech, okazjonalnie kraje sąsiedzkie
· przewóz towarów, materiałów budowlanych
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
· pracę stałą,
· pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
· niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio
z pracodawcą,

· wynagrodzenie, na umowie: 2300€ brutto + diety 14/28€ netto
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
· pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
· prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
· opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
· prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
· pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
· firma wypłaca również dodatki urlopowe oraz premie uznaniowe.

Wymagamy:
· prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADR-y podstawowe
· doświadczenia jako kierowca CE min. 1 rok,
· podstawowa znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego

Kategorie praw jazdy
C E
Staż pracy
1 lat
Aktualne badania
Lekarskie Psychotest
Znajomość języków obcych
Niemiecki Angielski
Kursy i szkolenia
Przewozu osob i rzeczy Tachografów cyfrowych
Doświadczenie na trasach
Cała Europa Polska Wielka Brytania Niemcy Francja Beneluks Włochy Rosja Skandynawia

Miasta

Pruszcz Gdański

240 ofert

Konin

108 ofert

Kozy

17 ofert

Radwanice

14 ofert

Kostrzyn Wlkp.

2 ofert

BYDGOSZCZ

2 ofert