Nasi partnerzy

Cargo.PL

www.cargo.pl

Cargo.PL to międzynarodowa giełda ładunków i transportu. 50 tys. nowych ofert dziennie, ponad 75 tys. użytkowników z całej Europy i Azji, szczególnie krajów nadbałtyckich. Wielostopniowy proces weryfikacji, wygodny komunikator, pomoc w windykacji, a także możliwość bezpłatnego zamieszczenia nieopłaconego rachunku na profilu dłużnika to tylko niektóre z atutów systemu. Wyszukanie informacji o każdej z firmy oraz sprawdzenie jej rankingu jest banalnie proste – dzięki temu z łatwością znajdziesz rzetelnego, godnego zaufania partnera. Poznaj nas dzięki 1-miesięcznemu bezpłatnemu testowi.

Akademia Biznesu

www.akademiamddp.pl

Transora

www.transora.pl

Głównym zadaniem Rady Niezależnych Ekspertów Transportu TRANSORA jest przekazywanie przewoźnikom pełnej i kompleksowej wiedzy eksperckiej z zakresu specjalności poszczególnych jej członków. Rada skupia doświadczonych prawników i diagnostów ryzyka specjalizujących się w prawie transportowym, administracyjnym i cywilnym, w obsłudze roszczeń, szkód oraz ubezpieczeń transportowych, jak również w ocenie ryzyka transportowego. Eksperci Rady w ramach prowadzonych przez siebie działalności podejmują w imieniu przewoźników stosowne działania w kierunku ochrony ich interesów.

Kancelaria Hawk

kancelariahawk.pl/

Prawo transportowe, prawo cywilne, ubezpieczenia, windykacja... logo w załączeniu

Instytut Transportu Samochodowego

www.its.waw.pl

Instytut Transportu Samochodowego to na wskroś nowoczesna placówka badawczo-rozwojowa z bogatą tradycją, która obecna jest praktycznie w każdej dziedzinie transportu samochodowego od sześćdziesięciu lat. Podstawowym celem działalności ITS jest ograniczenie zagrożeń dla uczestników ruchu drogowego oraz ochrona środowiska przed negatywnym wpływem rozwoju motoryzacji.

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A

www.kancelariawec.eu

od 1995r zajmuje się m.in. zarządzaniem wierzytelnościami oraz doradztwem prawnym dla przedsiębiorstw.
Nasze usługi z zakresu zarządzania wierzytelnościami:

 • Weryfikacja kontrahentów
 • Pieczęć prewencyjna
 • Faktoring
 • Zakup wierzytelności

Usługi windykacyjne:
 • Windykacja polubowna
 • Windykacja sądowa
 • Egzekucja komornicza
Nie pobieramy opłat wstępnych, zaufało na ok 120 firm z branży Transport, Spedycja, Logistyka.
Zapraszamy do współpracy.
biuro@kancelariawec.eu | Infolinia 0 801 000 924

Clicktrans

www.clicktrans.pl

Clicktrans.pl to pierwszy w Polsce internetowy serwis aukcji transportowych. Clicktrans.pl umożliwia zredukowanie kosztów transportu, także międzynarodowego do 60% oraz gwarantuje błyskawiczny, bezpieczny i profesjonalny przewóz motocykla, samochodu, mebli, przeprowadzki czy dowolnego ładunku. Idea serwisu jest prosta: osoba szukająca transportu wystawia ogłoszenie, które trafia do tysięcy firm transportowych. Pozwala to znaleźć firmę, która i tak jedzie tą samą trasą i może przewieźć przesyłkę przy okazji lub np. wraca „na pusto” i może wykonać transport w okazyjnej cenie. Idea serwisu to ekonomiczny i bezpieczny transport zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Wszyscy przewoźnicy na Clicktrans.pl są zweryfikowani. Korzystając z Clicktrans.pl powierzasz transport profesjonalistom.

Puls Biznesu

www.pb.pl

INFO-NET

www.info-net.com.pl

Serwis Informacyjny INFO-NET www.info-net.com.pl to wyszukiwarka oraz branżowy katalog 500.000 firm i instytucji z całej Polski. Współpracuje z około 200 urzędami miast.

MaDo Szkolenia

www.md-szkolenia.pl

Najlepsza Droga

www.najlepszadroga.pl

Kancelaria Prawna Viggen s.c.

www.kancelariaprawnaviggen.pl

Największy oraz najbardziej znany w kraju zespół prawników obecny na rynku od 2000 roku - specjalizujący się wyłącznie w obsłudze przedsiębiorstw transportowych. Posiada w obsłudze ponad 820 firm realizujących transport drogowy rzeczy i osób. Posiada największe w Polsce doświadczenie we wdrożeniu procedur naprawczych, które wynika ze zrealizowanych ponad 200 audytów prawnych u przewoźników średnich, dużych oraz największych w naszym kraju.

Europa Ciężarówki

www.europa-ciezarowki.pl/

Europa Ciężarówki : zakup - sprzedaż używanych samochodów ciężarowych - Ogłoszenia o pojazdach przemysłowych (zestaw, ciężarówka, ciągnik drogowy, przyczepa, naczepa, autokar, ciągnik z naczepą, ciężarówka z przyczepą), transport.

Towary Niebezpieczne

www.towary-niebezpieczne.pl

Zajmujemy się doradztwem w transporcie towarów niebezpiecznych (ADR,RID,IMDG,IATA). Nadzorujemy działalność m.in.: wydawnictwa "Towary niebezpieczne" i stron www.sklepkierowcy.pl, www.adr.edu.pl i www.szkolenie-kierowcy.pl. Świadczymy usługi szkoleniowe dla transportu (szkolenia okresowe, ADR, czas pracy, mocowanie ładunków)."

Morza i Oceany

www.morzaioceany.pl

Serwis informacyjno publistyczny

TimoCom

www.timocom.pl

Lider na rynku: giełda ofert transportowych TC Truck&Cargo: Codziennie do 300.000 aktualnych ofert.
Program w 24 językach.
Zweryfikowane firmy. Zintegrowany moduł kalkulacyjny tras- TC eMap. Sprawdzony jakościowo indeks firm transportowych - TC Profile. Bezpłatne składanie ofert na Europejskiej Platformie Przetargowej TC eBid dla klientów TC Truck&Cargo!
Platforma przetargowa na kontrakty transportowe TC eBid
Załadowcy z sektora przemysłowego i handlowego znajdą 30.000 sprawdzonych usługodawców z branży transportowej.

Gdzie szukać

www.gdzieszukac.pl

Katalogi stron, bazy adresowe firm. Wszystko, czego może szukać internauta w sieci: informacje, fakty, plotki, firmy, biznes, praca. Różne wiadomości z dziedzin: edukacja nauka, hobby, rozrywka, gry komputerowe, niezbędne programy, dla dzieci, dla kobiet, dla mężczyzn, muzyka, mp3, radio.

MastersCSB

www.masterscsb.com.pl

Od 1998 roku pomagamy ludziom i firmom rozwijać się i realizować swój potencjał. Podnosimy kwalifikacje zawodowe, zwiększamy efektywność realizacji działań zawodowych, wspieramy firmy we wdrażaniu ich strategii biznesowych.Nasza oferta ulega ciągłej modyfikacji wraz ze zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstw. Jesteśmy organizacją, która ciągle się rozwija i uczy, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję otrzymania usług na najwyższym poziomie.

MPM Productivity Management

www.mpm24.com

MPM Productivity Management zajmuje się szkoleniami z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw. Naszym głównym obszarem działania jest produkcja i logistyka. Szkolenia z tego zakresu obejmują: planowanie produkcji, prognozowanie, zakupy, sterowanie produkcją (lean manufacturing, TPM, Kaizen).

ECK Prestige

www.eck-prestige.pl

Wybierając praktyczne szkolenia z logistyki, transportu oraz spedycji uzyskacie Państwo specjalistyczną wiedzę i informacje, które usprawnią Waszą pracę, podniosą kompetencje i umożliwią efektywne działanie. Gwarantujemy wysoki poziom prowadzonych zajęć przez najlepszych wykładowców-praktyków a także sympatyczną obsługę i sprawną organizację. Zapraszamy na www.eck-prestige.pl Informacja telefoniczna: 32-738 51 90 (91)

Czasopismo Autobusy

www.autobusy-test.com.pl/

Technika, Eksploatacja, Systemy Transportowe ukazuje się od stycznia 2000 roku. Jest pozycją, która w kompleksowy sposób porusza problematykę transportu zbiorowego. Opracowanie jest podzielone na kilka bloków tematycznych, a mianowicie: aktualności, bezpieczeństwo i ekologia, rynek i marketing, przewoźnicy i systemy transportowe, wydarzenia, historia i nowe konstrukcje, prawo i transport, producenci i poddostawcy.

Miesięcznik "Szkoła Jazdy"

www.szkola-jazdy.pl

Jedyny w Polsce miesięcznik poświęcony tematyce szkoleń kierowców ukazujący się od ponad 4 lat. Regularnie na 32 stronach publikujemy i komentujemy zmiany w przepisach, wydarzenia w branży, najnowsze metody nauczania. Wysoki poziom merytoryczny zapewniają zarówno dziennikarze branżowi, jak i przedstawiciele Policji, Inspekcji Transportu Drogowego, ośrodków szkoleniowych i niezależni eksperci.

Polska Izba Paliw Płynnych

www.paliwa.pl

Polska Izba Paliw Płynnych została powołana do życia w 1991 roku przez przedsiębiorców prywatnego sektora paliwowego. Zrzesza ponad 300 małych i średnich firm, operujących w różnych segmentach rynku paliw płynnych, głównie w handlu detalicznym i hurtowym oraz dostawcy urządzeń, projektanci oraz rzeczoznawcy. Celem statutowym Izby jest ochrona i reprezentacja interesów zrzeszonych firm. Polska Izba Paliw Płynnych współpracuje z organami administracji państwowej zarówno na szczeblu centralnym, jak i lokalnym. Działalność statutową Izby wspierają: miesięcznik "Paliwa Płynne", portal internetowy www.paliwa.pl, newsletter, Targi Stacja Paliw oraz działalność szkoleniowa.

Stowarzyszenie "Kierowca PL"

kierowca.pl

Stowarzyszenie powstało w maju 2006 roku, po to, aby swoją działalności przyczynić się do podniesienia standardu kształcenia kierowców zawodowych m.in. poprzez ułatwienie dostępu do wiedzy o aktualnościach w branży transportowej. Do realizacji statutowych celów prowadzimy portal z bogatym zasobem informacji z branży (www.kierowca.pl), świadczymy - również bezpłatnie - eksperckie usługi doradcze za pośrednictwem infolinii 0801 27 28 27, prowadzimy szkolenia w całym kraju.

Akademia Dashofera

www.akademiadashofera.pl

Akademia Dashofera zajmuje się organizacją seminariów, szkoleń i konferencji dla takich branż jak: budownictwo, transport i logistyka, przemysł, ochrona środowiska, budżetówka, cło, oraz Unia Europejska. Zapewniamy: wysoki poziom merytoryczny zajęć, niewielkie grupy uczestników, szkolenia o charakterze warsztatowym i możliwość dyskusji z wykładowcą.

Dolnośląskie Stowarzyszenie Przewoźników Międzynarodowych

www.dspm.pl

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA:

 • prowadzi wszelkie sprawy związane z uzyskaniem i obsługą wspólnotowych licencji transportowych
 • zaopatruje firmy w zezwolenia zagraniczne, karty opłaty drogowej oraz różnego rodzaju druki wykorzystywane w transporcie
 • organizuje szkolenia kierowców i przedsiębiorców
 • prowadzi kompleksową analizę czasu pracy kierowców z punktu widzenia ITD oraz PIP
 • udziela fachowych informacji dot. krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, w tym ADR
 • wspomaga proces odwoławczy w zakresie kontroli drogowych

Nowoczesny Warsztat

warsztat.pl

"Nowoczesny Warsztat"- Ogólnopolski Miesięcznik Dla Fachowców Branży Motoryzacyjnej -jest branżowym pismem o zasięgu ogólnopolskim adresowanym do właścicieli dużych i małych zakładów zajmujących się świadczeniem specjalistycznych usług związanych z naprawą, renowacją, konserwacją i diagnostyką samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

EuroCertus

eurocertus.com/

EuroCertus oferuje Państwu usługi doradcze oraz kompleksową pomoc w procesie ubiegania się o dotacje unijne, przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy procesu ubiegania się o dofinansowanie. Naszym celem jest odciążenie przyszłych beneficjentów w procedurze pozyskania funduszy unijnych poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie procedury aplikacyjnej – od pomysłu na dotację po jej rozliczenie końcowe.

Ile mogę wypić?

www.ilemogewypic.pl

Sprawdź wirtualny alkomat i alkotesty. Zobacz ile możesz wypić, żeby wytrzeźwieć do rana. Stronę poleca policja, TV, radio i prasa. Nie przegap! Zobacz!

Reflex

www.reflex.com.pl

Prognozy cen paliw, monitoring krajowego rynku paliw, raporty cen paliw, analizy i notowania cen ropy i paliw, analiza techniczna, szkolenia i warsztaty - kompleksowe doradztwo w zakresie funkcjonowania rynku paliw, na krajowym rynku oferujemy olej napędowy, benzyny i olej opałowy, dostarczamy gaz LPG dla największych firm dystrybucyjnych w kraju, realizujemy dostawy paliw na terenie kraju, a także sprzedaż na obszarze UE. Jesteśmy członkiem Polskiej Organizacji Gazu Płynnego oraz Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Miesięcznik TSL Biznes

www.tsl-biznes.pl/

Miesięcznik TSL Biznes to magazyn informacyjny, na którego łamach czytelnik odnajdzie wszystkie najważniejsze wiadomości z branży transportu, spedycji i logistyki. Branża TSL to jeden zwarty organizm, dlatego właśnie w jednym tytule scalamy wszystko to, co najistotniejsze. Informujemy o nowych produktach, usługach i rozwiązaniach. Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian. Dostarczamy pożytecznych i wartościowych wskazówek, opinii i porad. Czasopismo tworzą eksperci mający bogate doświadczenia w tej branży. Nasze łamy otwieramy też dla specjalistów pracujących w branży TSL. Miesięcznik kierujemy do profesjonalistów związanych z branżą TSL, zarówno budujące ofertę tej branży, jak i korzystający z jej usług.

Freightlink

freightlink.pl

Eksperci od przepraw promowych cargo
Specjaliści w rezerwacji promów towarowych, z siedzibą w Wielkiej Brytanii, wielojęzyczną załogą , ogromną siecią armatorów operujących w całej Europie
Szybki, konkurencyjny i bezpieczny serwis rezerwacji promów cargo.

jobrapido

jobrapido.com

Jobrapido to wyszukiwarka ofert pracy, dzięki której osoby szukające zatrudnienia mogą w jednym miejscu bezpłatnie przeglądać oferty pracy publikowane na dziesiątkach stron internetowych w Polsce przez pracowdawców, firmy rekrutujące oraz portale pracy. W ten sposób poszukiwanie pracy staje się szybsze i bardziej efektywne.

ABC Sikorski

www.abcsikorski.pl

Szkolenia z zakresu CMR, spedycji i ubezpieczeń

CSD

www.cds-odszkodowania.info

CDS specjalizuje się w obsłudze szkód powstałych w transporcie oraz w obsłudze ubezpieczeń transportowych. Zakres obsługi szkód obejmuje m. in. prowadzenie postępowań likwidacyjnych i odwoławczych oraz asystę prawno-ubezpieczeniową w sporach sądowych i pozasądowych. Prowadzimy obsługę ubezpieczeń OC przewoźnika, OC spedytora oraz Cargo.

Drogi na Szóstkę

droginaszostke.pl

Głównym zadaniem naszego Portalu jest realizacja zadań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Naszym zamiarem jest sprawniejsze (szybsze) przekazywanie informacji dotyczących bieżących zdarzeń na drogach krajowych i wojewódzkich – typu kolizje i wypadki - oraz nagłych zmian warunków atmosferycznych mogących mieć znaczący wpływ na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Zajmujemy się pozyskiwaniem, gromadzeniem i nieodpłatnym przekazywaniem komunikatów dla stacji radiowych, portali internetowych itp. Na stronie zamierzamy również uruchomić platformę współpracy dla inicjatorów akcji z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

edroga.pl

edroga.pl

edroga.pl jest portalem przeznaczonym dla drogowców. Przekazujemy najważniejsze informacje drogowe, relacjonujemy wydarzenia branżowe, publikujemy artykuły naukowe i popularno-naukowe. Na naszych stronach znajdują się najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych dziedzin drogownictwa: od projektowania i wykonawstwa dróg oraz obiektów mostowych, poprzez zagadnienia inżynierii ruchu i brd, po przepisy prawne, rozporządzenia i wytyczne, a zwłaszcza komentarze do nich.

Automotopedia

automotopedia.pl

Serwis Automotopedia.pl jest portalem społecznościowym, którego misją jest propagowanie fachowej wiedzy o motoryzacji i służy nieskrępowanej dyskusji nad zagadnieniami w nim poruszanymi. Drogą do tego jest stworzenie polskiej encyklopedii motoryzacyjnej w sieci.

Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego

www.ozptd.pl/

Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego, jest organizacją zrzeszającą polskich pracodawców przewoźników i przedsiębiorców działających w przewozach drogowych. Celem i zadaniem OZPTD jest ochrona praw i reprezentowanie interesów przewoźników wobec organów władzy i administracji państwowej oraz organów samorządu terytorialnego.

Jobleer.pl

jobleer.pl

Jobleer.pl to wyszukiwarka ofert pracy publikowanych w polskojęzycznym Internecie. Przeszukujemy ponad 100 serwisów pracy, a liczba ta wciąż rośnie. Wyróżniamy się dokładnością odpowiedzi na poszukiwane słowa kluczowe, dużą częstotliwością dodawania nowych ofert, prostotą obsługi oraz przejrzystością. Na Jobleer znajdziesz z łatwością swoją pierwszą lub nową pracę. Nasze usługi są i pozostaną darmowymi dla poszukujących zatrudnienia.

BadaniaTechniczne.pl

www.badaniatechniczne.pl

Serwis BadaniaTechniczne.pl jest poświęcony badaniom kontrolnym pojazdów oraz stacjom diagnostycznym. Na naszych stronach można znaleźć newsy i artykuły omawiające tematykę diagnostyczną, jak również kontakty do stacji diagnostycznych w Polsce. Codziennie odwiedzają nas osoby zainteresowane badaniami technicznymi pojazdów, motoryzacją, mechaniką samochodową. Wśród nich znajdziemy kierowców podróżujących po naszych drogach, właścicieli samochodówosobowych i ciężarowych, właścicieli stacji kontroli pojazdów w Polsce oraz mechaników samochodowych.

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów

www.stowarzyszenie.szn.pl

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów w Szczecinie jest organizacją ogólnokrajową zrzeszającą polskich przewoźników drogowych głównie z regionu zachodniego i północnego Polski. Celem i zadaniem ZPSMPDiS jest ochrona praw i reprezentowanie interesów przewoźników wobec organów władzy i administracji państwowej oraz organów samorządu terytorialnego.

Wywrotki.org

wywrotki.org

Ciężarówki budowlane. Strona poświęcona pojazdom typu wywrotka pracującym w segmencie budowlanym. Aktualności z branży, zdjęcia, filmy, opisy i wiele przydatnych odnośników. Witryna Wywrotki.org powstała z myślą przekazywania informacji związanych z branżą transportową i budowlaną. W zamierzeniu strona ma również pomagać osobom posiadającym owe pojazdy lub prowadzącym działalność gospodarczą opierającą się na wykorzystaniu pojazdów ciężarowych z zabudową

Windykacja Sp. z o.o.

www.windykacja.com.pl/

Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. działa na rynku od 2002 roku. Nasza oferta to:

 • skup wierzytelności,
 • windykacja należności,
 • wywiad gospodarczy,
 • działania prewencyjne.
Pobieramy wynagrodzenie tylko za efekty naszej pracy, brak opłat wstępnych i zaliczek!!!.
UWAGA!!!
Specjalizujemy się również w windykacji zleceń transportowych

Poland Export

www.poland-export.pl

jest to katalog polskich eksporterów oraz innych ciekawych firm i przedsiębiorstw, których usługi w sposób bezpośredni wpływają na rozwój polskiego eksportu lub mogą być wykonywane na rzecz firm znajdujących się za granicą. Serwis zawiera branżową i tematyczną wyszukiwarkę fraz kluczowych kierujących do konkretnych prezentacji firm, które użyły ich w części opisowej swojej wizytówki. W katalogu zostały wyróżnione grupy branżowe takie jak: przesyłki międzynarodowe, odzież, metale, drewno, meble, usługi dla przedsiębiorstw, rolnictwo i wiele innych. Odwiedź i sprawdź nas już teraz. Zapraszamy !

Poland Transport

poland-transport.eu

Poland-Transport.eu jest platformą typu B2B ułatwiającą nawiązywanie kontaktów pomiędzy polskimi firmami transportowymi, a ich klientami, przedsiębiorstwami z całego świata. Ułatwia ona dokonanie wyboru najbardziej optymalnej oferty przewozowej, każdemu kto szuka transportu zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Oferty firm są pogrupowane tematycznie według specjalizacji każdej firmy transportowej. Specjalizacje, które zostały wyróżnione to: spedycja międzynarodowa oraz krajowa, transport chłodniczy, transport adr, transport ponadgabarytowy, transport morski, transport lotniczy oraz transport kolejowy. Zapraszamy !

www.Auto.pl

www.Auto.pl

www.Auto.pl to internetowa auto-giełda: samochody osobowe, ciężarowe, przyczepy, naczepy.

Samochody Specjalne

www.samochody-specjalne.com.pl/

Samochody Specjalne to ogólnopolski miesięcznik prezentujący problematykę pojazdów użytkowych. Przedstawia ogólną sytuację oraz kierunki rozwoju krajowego rynku motoryzacyjnego. Jest źródłem wiedzy o targach i imprezach krajowych i zagranicznych. Na stronie www.samochody-specjalne.com.pl dowiesz się wszystkiego na temat pojazdów ciężarowych, samochódów specjalnych i specjalizowanych, naczep, przyczep, samochodów dostawczych, autobusów i wielu, wielu innych. Zachęcamy do odwiedzenia strony najpopularniejszego w Polsce techniczno-naukowego pisma dla profesjonalistów.

TRUCK AUTO.PL

truckauto.pl

Na łamach TRUCK AUTO.PL znajdziecie Państwo najbardziej aktualną ofertę dotyczącą nowych i używanych samochodów ciężarowych, naczep oraz maszyn budowlanych. TRUCK AUTO.PL wydawany w nakładzie 6500 egzemplarzy. Truck Auto.pl wysyłany jest do ponad 4 tys. firm transportowych - członków Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego (OZPDT) oraz Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD) oraz do 12 regionalnych stowarzyszeń przewoźników. Rozpowszechniany jest przez firmy ogólnopolskich dystrybutorów prasy.

Akademia Transportu

www.akademiatransportu.com.pl

Fundacja Akademia Transportu w Bydgoszczy jest znaczącą instytucją w kraju w zakresie szkoleń. Początki działalności edukacyjnej sięgają 2002 roku kiedy to, jako pierwsi w kraju, rozpoczęliśmy cykle spotkań i szkoleń przewoźników drogowych przygotowując ich do funkcjonowania w ramach Unii Europejskiej. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 6 tysięcy osób pracujących w branży transportowej. Nasze działania realizowane są przy współpracy Honorowych Fundatorów - założycieli: Wyższej Szkoły Gospodarki Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych i Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych z siedzibą w Gdyni. W 2007 roku zrealizowaliśmy 85 projektów szkoleniowych oraz seminariów, w których wzięło udział ponad 1560 osób. Każdego roku organizujemy Ogólnopolskie Konferencje pod hasłem "Bezpieczny transport Drogowy" oraz organizujemy Ogólnopolskie wystawy "Truck and Bus Show Poland", uczestniczymy też w konsultacjach nowych aktów prawnych w branży transportowej. Dział Szkoleniowy kakdemii Transportu dysponuje kompetentną kadrą wykładowców posiadających odpowiednie certyfikaty i uprawnienia.

Na Osi

www.tvbrawo.pl/

Program "Na Osi", jedyny dostępny w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych program, zajmujący się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo

Mascus

mascus.pl

Mascus - internetowa giełda używanego sprzętu (samochody ciężarowe, maszyny budowlane, rolnicze, komunalne, leśne, wózki widłowe). W serwisie można znaleźć ponad 100 000 ogłoszeń z całego świata. Wszystkie ogłoszenia widoczne są w języku polskim.

Akademia Mocowania

www.akademiamocowania.pl/