Reklama

Forumtransportu.pl to wortal zajmujący się problematyką transportową ,spedycją i logistyką. Naszymi odbiorcami są osoby zajmujące sie profesjonalnie branżą TSL ale także wiele osób, które korzystają z usług firm transportowych ,spedycyjnych i logistycznych. Dlatego głównym celem naszego działania jest promowanie firm z branży oraz ułatwianie kontaktów pomiędzy podmiotami.

Forumtransportu.pl to także doskonała platforma reklamowa. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta zapewniamy maksymalny efekt reklamowy w stosunku do poniesionych kosztów. Zachęcamy do podjęcia stałej i efektywnej współpracy. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby.

Skontaktuj się z nami!

Podstawowymi formami reklamowymi są banery wyswietlane zarówno na stronie głównej jak i na podstronach. Poniżej przedstawiamy możliwe formy reklamy banerowej:Odsłony na wszystkich stronach portalu

Mega Top

Mega-Top

Reklama umiejscowiona jest na samej górze strony nad treścią serwisu. Jest to najbardziej eksponowane miejsce na stronie. Daje to gwarancję dużej oglądalności.

Wymiary: 750x100

Format: jpg, jpeg, png, gif

Rozmiar: do 80 KB

Top

Top

Reklama umiejscowiona jest na górze strony między menu górnym i dolnym. Jest to dobrze eksponowane miejsce na stronie.

Wymiary: 750x100

Format: jpg, jpeg, png, gif

Rozmiar: do 80 KB

Aside

Aside

Reklama umiejscowiona jest na jednym z boków strony i przemieszcza się wraz z ruchem strony. Jest to bardzo dobrze eksponowane miejsce na stronie.

Wymiary: 160x600

Format: jpg, jpeg, png, gif

Rozmiar: do 80 KBOdsłony wplecone w treść podstron

Midi

Midi

Reklama umieszczana jest pomiędzy sekcjami na większości podstron, np. w środku artykułu albo pomiędzy kategoriami na forum.

Wymiary: 750x100

Format: jpg, jpeg, png, gif

Rozmiar: do 80 KB

Box

Box

Reklama umiejscowiona jest w prawej części strony po jednej u góry i na dole. Baner widoczny przy każdym otwarciu strony głównej.

Wymiary: 300x200

Format: jpg, jpeg, png, gif

Rozmiar: do 60 KBInne formy reklamy

Polecana Firma + Wizytówka

Polecana Firma + Wizytówka

Prezentacja firmy z mini banerem na stronie głównej. Bardzo atrakcyjna forma reklamy. Mini baner na stronie głównej z logiem firmy z przekierowaniem na podstronę zawierającą prezentację. Do tego dedykowana podstrona zawierająca prezentacje firm.

Wizytówka

Format: html + grafika w formacie jpg, jpeg, gif, png

Rozmiar: do 4 MB

Wymiary: dopuszczalna serokość 750px

Kodowanie: UTF-8

Prezentacja firmy

Format: jpg, jpeg, gif, png

Rozmiar: do 30 KB

Wymiary: 200x100 pikseli

Kodowanie: UTF-8Specyfikacja bannerów reklamowych

Bannery reklamowe mogą być zapisywane jecynie w formatach zapisanych przy opisie danej reklamy, reklamy nie mogą również przekraczać maksymalnej wagi pliku.

Bardzo prosimy Państwa o dostosowanie się do powyższej specyfikacji.

UWAGA!!!
Za niedostosowanie się do w/w. specyfikacji powstały z przyczyny niedostarczenia lub błędnego dostarczenia plików TM Serwis nie odpowiada. Złe wyświetlanie takich reklam nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń.

Skontaktuj się z nami!