Grupa MM Cars przekazała samochody do obsługi 76. Tour de Pologne

Grupa MM Cars przekazała samochody do obsługi 76. Tour de Pologne

13.08.2019
Czas czytania ok. 2 minut

MM Cars wraz z wypożyczalnią samochodów MM Cars Rental dołączył do grona oficjalnych partnerów elitarnego wyścigu kolarskiego. W peletonie tegorocznej edycji Tour de Pologne pojedzie 60 aut, w tym głównie Ople Grandlandy X oraz lekkie samochody dostawcze: Combo, Vivaro i Movano. Po raz pierwszy grupa dealerska zapewniła flotę do obsługi logistycznej wyścigu.

W ramach współpracy z organizatorami wydarzenia MM Cars i MM Cars Rental przekazały flotę 60 pojazdów. Wśród nich znalazły się przede wszystkim modele: Opel Grandland X, a także samochody dostawcze jak Combo Cargo, Vivaro i Movano, dedykowane głównie do przewozu sprzętu kolarskiego. Z kolei wisienką na torcie na trasach 76. edycji Tour de Pologne był sportowy Opel Insignia GSI. Podobnie jak w ubiegłym roku, z samochodów korzystali m.in. sędziowie, przedstawiciele mediów oraz goście VIP. Oficjalna ceremonia przekazania miała miejsce w Krakowie, gdzie rozegrany został pierwszy etap. Ponadto motoryzacyjny partner wyścigu zaprezentował swoje samochody także w specjalnych strefach w Chorzowie 05.08.2019 oraz Bukowinie Tatrzańskiej 09.08.2019 podczas finału.

„MM Cars od lat z dumą angażuje się w sponsoring sportowy. Jesteśmy wieloletnim oficjalnym partnerem klubu GKS. Jako grupa dealerska chcemy być blisko naszych Klientów, prawdziwych fanów, dzielić z nimi sportowe emocje i pasje. Współpraca przy Tour de Pologne jest dla nas wspaniałym uzupełnieniem naszych działań i możliwością dalszego wzmacniania świadomości marki oraz zaprezentowania Klientom naszych produktów” – powiedział Piotr Mozdyniewicz, Prezes Zarządu MM Cars Sp. z o.o.

„Bardzo serdecznie dziękuję grupie MM Cars, że organizuje z nami wyścig Tour de Pologne” – powiedział Czesław Lang, Dyrektor Generalny wyścigu. „Nasz narodowy wyścig to nie tylko sportowe wydarzenie na najwyższym poziomie, ale również olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne i organizacyjne. Bez samochodów, bez całego zabezpieczenia, nie udałoby się tego przeprowadzić. Flota samochodowa to bardzo ważny element każdego wielkiego wyścigu kolarskiego, dlatego cieszymy się, że tak silna grupa dealerska, jaką jest MM Cars, angażuje się w organizację Tour de Pologne” – dodał.

Tour de Pologne to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie sportowe w Polsce w okresie letnim.

Wyświetlenia: 128

Hillebrand stawia na rozwój usług na Wschodzie i zwiększa zatrudnienie

3.12.2019

Czołowi europejscy rafinerzy w Polsce

7.11.2019

Carsten Bettenman został wybrany na nowego dyrektora zarządzającego (CEO) UTA

15.10.2019

Grupa Delta Trans otwiera kolejny magazyn w Rudzie Śląskiej

23.10.2019

Orsay z nowymi powierzchniami magazynowymi w Bielanach Wrocławskich

26.11.2019

Na kursie kolizyjnym – w trosce o bezpieczeństwo

25.10.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Goodyear podejmuje współpracę z Reynolds Logistics w ramach nowej pięcioletniej umowy na usługi Goodyear Total Mobility

16.10.2019

Rozpoczynamy projektowanie obwodnicy Ostrołęki

20.11.2019

Podpisaliśmy pierwszą umowę na przebudowę A18

15.11.2019

INPOST ma już 6000 paczkomatów® Sieć gotowa na Black Friday i szczyt świąteczny

28.11.2019

Co dla europejskiego e-commerce oznaczałby Brexit bez umowy?

18.10.2019

CEVA Logistics wzmacnia pozycję w Azji Południowo – Wschodniej – nowe oddziały i usługi

4.11.2019