Partnerstwo Kuehne + Nagel i On Running przełomem na rynku e-commerce. Nowy hub logistyczny  w Luksemburgu

Partnerstwo Kuehne + Nagel i On Running przełomem na rynku e-commerce. Nowy hub logistyczny w Luksemburgu

6.09.2019
Czas czytania ok. 2 minut

·         Nowe centrum logistyczne Kuehne + Nagel w Luksemburgu będzie dystrybuowało buty do biegania szwajcarskiej   firmy On na rynku europejskim

·         Nowoczesny obiekt zostanie wyposażony w rozwiązania zaprojektowane na potrzeby sektora e-commerce

 Kuehne + Nagel zorganizowało wydarzenie
w miejscu budowy nowego centrum logistycznego w Luksemburgu, które uczciło prawie dziesięcioletnią współpracę Kuehne + Nagel i firmy On AG. Obecni na wydarzeniu zapowiedzieli również przedłużenie umowy o kolejne 10 lat.

Nowe centrum logistyczne ma zostać otwarte w drugiej połowie 2020 r. i będzie pełnić rolę europejskiego centrum dystrybucji dla sektora e-commerce. Nowe centrum odegra ważną rolę w międzynarodowej ekspansji szwajcarskiej firmy On AG, specjalizującej się w produkcji butów do biegania.

„W związku z rosnącym popytem na usługi e-handlu dla dynamicznie rozwijających się firm, takich jak On, Kuehne + Nagel rozszerza możliwości w zakresie europejskiej logistyki zintegrowanej. Implementacja innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Kuehne + Nagel ma istotne znaczenie dla rosnącego popytu na usługi e-commerce ”, mówi Tobias Jerschke, dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Luksemburgu.

Marc Maurer, dyrektor operacyjny On AG, dodaje: „firma On z każdym dniem zyskuje na popularności, zwiększając grupę sympatyków swoich produktów na całym świecie. Możliwości i wydajność łańcucha dostaw są kluczowe dla sukcesu firmy. Nowe centrum logistyczne Kuehne + Nagel w Luksemburgu wychodzi naprzeciw rosnącemu popytowi na tego typu usługi w Europie. Dzięki tej współpracy, będziemy mogli w dalszym ciągu dostarczać sprawdzone produkty Klientom i prowadzić wydajne działania z naszymi partnerami”.

Obiekt ten jest zlokalizowany w pobliżu luksemburskiego lotniska i głównych autostrad. Umożliwia to szybki dostęp do wszystkich europejskich punktów docelowych. Przestrzeń magazynowa będzie wyposażona w dwadzieścia stanowisk załadunkowych i wyniesie 20 000 m². Projekt zakłada możliwość rozszerzenia przestrzeni do 30 000 m². Zaawansowana trzypoziomowa przestrzeń zwiększy wydajność w komplementacji, pakowaniu i sortowaniu obuwia.

Po zakończeniu budowy, Kuehne + Nagel wykorzysta nowe centrum logistyczne, aby zaoferować obsługę i sprawdzoną wiedzę większej liczbie Klientów z zakresu e-handlu. W tym sektorze, firma rozwija swoje możliwości głównie dla logistyki towarów konsumpcyjnych, przemysłowych i części zamiennych.

  Kuehne + Nagel

Wyświetlenia: 434

Zmiana produkcji w branży automotive na pojazdy bardziej zrównoważone. To cel nowo zawiązanej grupy eksperckiej „Battery in Focus”

14.12.2020

Kolejne wdrożenie autorskiej innowacji w ID Logistics – tym razem pneumatyczne ramię do paletyzacji

4.01.2021

Praca zdalna obciąża bardziej, niż praca w biurze

14.12.2020

Kuehne+Nagel i Qatar Airways Cargo świadczą nieodpłatnie usługi logistyki lotniczej, aby wesprzeć globalne działania związane z COVID-19

28.11.2020

25 trolejbusów Solaris Trollino 18 zamówił od Solarisa rumuński Braszow. Na mocy podpisanej w grudniu umowy producent w ciągu 12 miesięcy dostarczy do klienta 25 przegubowych, niskopodłogowych i bezemisyjnych trolejbusów. Wartość kontraktu wynosi niemal 19

17.01.2021

Ponad 385 km - tyle dróg planujemy oddać do ruchu w 2021 roku

30.12.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

130 nowych ciągników siodłowych Volvo we flocie DBK Rental!

7.01.2021

CEVA Logistics uruchamia ekspresowe połączenie kolejowe Chiny - Europa

19.01.2021

Circle K wraz z PCK kontynuują akcję wspierania seniorów

30.11.2020

Jak menedżerowie motywują swoich pracowników w erze pracy online?

7.01.2021

Agart-Pro w nowym parku Panattoni Park Poznań X

7.12.2020

Scania uruchamia produkcję pojazdów w Chinach

30.11.2020