Partnerstwo Kuehne + Nagel i On Running przełomem na rynku e-commerce. Nowy hub logistyczny  w Luksemburgu

Partnerstwo Kuehne + Nagel i On Running przełomem na rynku e-commerce. Nowy hub logistyczny w Luksemburgu

6.09.2019
Czas czytania ok. 2 minut

·         Nowe centrum logistyczne Kuehne + Nagel w Luksemburgu będzie dystrybuowało buty do biegania szwajcarskiej   firmy On na rynku europejskim

·         Nowoczesny obiekt zostanie wyposażony w rozwiązania zaprojektowane na potrzeby sektora e-commerce

 Kuehne + Nagel zorganizowało wydarzenie
w miejscu budowy nowego centrum logistycznego w Luksemburgu, które uczciło prawie dziesięcioletnią współpracę Kuehne + Nagel i firmy On AG. Obecni na wydarzeniu zapowiedzieli również przedłużenie umowy o kolejne 10 lat.

Nowe centrum logistyczne ma zostać otwarte w drugiej połowie 2020 r. i będzie pełnić rolę europejskiego centrum dystrybucji dla sektora e-commerce. Nowe centrum odegra ważną rolę w międzynarodowej ekspansji szwajcarskiej firmy On AG, specjalizującej się w produkcji butów do biegania.

„W związku z rosnącym popytem na usługi e-handlu dla dynamicznie rozwijających się firm, takich jak On, Kuehne + Nagel rozszerza możliwości w zakresie europejskiej logistyki zintegrowanej. Implementacja innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Kuehne + Nagel ma istotne znaczenie dla rosnącego popytu na usługi e-commerce ”, mówi Tobias Jerschke, dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Luksemburgu.

Marc Maurer, dyrektor operacyjny On AG, dodaje: „firma On z każdym dniem zyskuje na popularności, zwiększając grupę sympatyków swoich produktów na całym świecie. Możliwości i wydajność łańcucha dostaw są kluczowe dla sukcesu firmy. Nowe centrum logistyczne Kuehne + Nagel w Luksemburgu wychodzi naprzeciw rosnącemu popytowi na tego typu usługi w Europie. Dzięki tej współpracy, będziemy mogli w dalszym ciągu dostarczać sprawdzone produkty Klientom i prowadzić wydajne działania z naszymi partnerami”.

Obiekt ten jest zlokalizowany w pobliżu luksemburskiego lotniska i głównych autostrad. Umożliwia to szybki dostęp do wszystkich europejskich punktów docelowych. Przestrzeń magazynowa będzie wyposażona w dwadzieścia stanowisk załadunkowych i wyniesie 20 000 m². Projekt zakłada możliwość rozszerzenia przestrzeni do 30 000 m². Zaawansowana trzypoziomowa przestrzeń zwiększy wydajność w komplementacji, pakowaniu i sortowaniu obuwia.

Po zakończeniu budowy, Kuehne + Nagel wykorzysta nowe centrum logistyczne, aby zaoferować obsługę i sprawdzoną wiedzę większej liczbie Klientów z zakresu e-handlu. W tym sektorze, firma rozwija swoje możliwości głównie dla logistyki towarów konsumpcyjnych, przemysłowych i części zamiennych.

  Kuehne + Nagel

Wyświetlenia: 177

Rozwój sieci autostrad w Polsce

12.10.2019

Medyczny gigant rozwija się w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

28.10.2019

FPP i CALPE: Jak ułatwić zatrudnianie cudzoziemców?

13.11.2019

Morskie Centrum Produkcyjne w drodze na złoże B8

23.09.2019

Zielony zwrot w strategii LPP

23.10.2019

Uber to magnes na mikroprzedsiębiorców

23.10.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Wprowadzono zmiany w organizacji ruchu na węźle Łódź Północ na A1!

11.11.2019

Światowy Dzień Wolontariusza 2019: Pracownicy Grupy Deutsche Post DHL pomagają kształtować lepszy i bardziej ekologiczny świat

17.09.2019

Sendit obniżył ceny przesyłek międzynarodowych

18.10.2019

Mobilność w transporcie ciężarowym wg Continental

23.10.2019

Kupowanie używanych opon zagraża każdemu użytkownikowi ruchu, ostrzega PZPO

30.09.2019

S5 będzie kompletna!

8.11.2019