Partnerstwo Kuehne + Nagel i On Running przełomem na rynku e-commerce. Nowy hub logistyczny  w Luksemburgu

Partnerstwo Kuehne + Nagel i On Running przełomem na rynku e-commerce. Nowy hub logistyczny w Luksemburgu

6.09.2019
Czas czytania ok. 2 minut

·         Nowe centrum logistyczne Kuehne + Nagel w Luksemburgu będzie dystrybuowało buty do biegania szwajcarskiej   firmy On na rynku europejskim

·         Nowoczesny obiekt zostanie wyposażony w rozwiązania zaprojektowane na potrzeby sektora e-commerce

 Kuehne + Nagel zorganizowało wydarzenie
w miejscu budowy nowego centrum logistycznego w Luksemburgu, które uczciło prawie dziesięcioletnią współpracę Kuehne + Nagel i firmy On AG. Obecni na wydarzeniu zapowiedzieli również przedłużenie umowy o kolejne 10 lat.

Nowe centrum logistyczne ma zostać otwarte w drugiej połowie 2020 r. i będzie pełnić rolę europejskiego centrum dystrybucji dla sektora e-commerce. Nowe centrum odegra ważną rolę w międzynarodowej ekspansji szwajcarskiej firmy On AG, specjalizującej się w produkcji butów do biegania.

„W związku z rosnącym popytem na usługi e-handlu dla dynamicznie rozwijających się firm, takich jak On, Kuehne + Nagel rozszerza możliwości w zakresie europejskiej logistyki zintegrowanej. Implementacja innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Kuehne + Nagel ma istotne znaczenie dla rosnącego popytu na usługi e-commerce ”, mówi Tobias Jerschke, dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Luksemburgu.

Marc Maurer, dyrektor operacyjny On AG, dodaje: „firma On z każdym dniem zyskuje na popularności, zwiększając grupę sympatyków swoich produktów na całym świecie. Możliwości i wydajność łańcucha dostaw są kluczowe dla sukcesu firmy. Nowe centrum logistyczne Kuehne + Nagel w Luksemburgu wychodzi naprzeciw rosnącemu popytowi na tego typu usługi w Europie. Dzięki tej współpracy, będziemy mogli w dalszym ciągu dostarczać sprawdzone produkty Klientom i prowadzić wydajne działania z naszymi partnerami”.

Obiekt ten jest zlokalizowany w pobliżu luksemburskiego lotniska i głównych autostrad. Umożliwia to szybki dostęp do wszystkich europejskich punktów docelowych. Przestrzeń magazynowa będzie wyposażona w dwadzieścia stanowisk załadunkowych i wyniesie 20 000 m². Projekt zakłada możliwość rozszerzenia przestrzeni do 30 000 m². Zaawansowana trzypoziomowa przestrzeń zwiększy wydajność w komplementacji, pakowaniu i sortowaniu obuwia.

Po zakończeniu budowy, Kuehne + Nagel wykorzysta nowe centrum logistyczne, aby zaoferować obsługę i sprawdzoną wiedzę większej liczbie Klientów z zakresu e-handlu. W tym sektorze, firma rozwija swoje możliwości głównie dla logistyki towarów konsumpcyjnych, przemysłowych i części zamiennych.

  Kuehne + Nagel

Wyświetlenia: 327

Kolejny transport sprzętu zakupionego przez LOTOS dotarł do Polski

12.05.2020

Kolejna umowa na budowę S7 do Krakowa

16.04.2020

#Koronawirus: Za dużo biurokracji w tarczy antykryzysowej

4.05.2020

#Tarcza Antykryzysowa – duże firmy potrzebują pomocy, także w branży motoryzacyjnej

15.05.2020

Solaris rozszerza ofertę autobusów elektrycznych o pojazdy międzymiastowe. W tym roku premiera Solarisa Urbino 15 LE electric

29.04.2020

Instrukcja obsługi pojazdu Scania w Twoim telefonie

27.04.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Baoli poszerza asortyment wózków spalinowych zgodnych z EU5

29.05.2020

Penta Real Estate sprzedaje D48, swój pierwszy biurowiec w Polsce

16.04.2020

Siła i moc ozonowania

25.05.2020

S19 na Podlasiu. Przetarg na dwa kolejne odcinki!

29.05.2020

Inteligentny komfort dla każdego ze zmysłów i na każdy nastrój

27.05.2020

Dachser: 30 czarterów, z czego 8 w jednym tygodniu

7.05.2020