Największy na świecie konkurs dla personelu serwisowego  – VISTA – przyciąga mechaników z całego świata

Największy na świecie konkurs dla personelu serwisowego – VISTA – przyciąga mechaników z całego świata

10.09.2019
Czas czytania ok. 2 minut

30 września br. rozpoczyna się rejestracja uczestników do największego na świecie – i wciąż powiększającego swój zasięg – konkursu dla personelu serwisowego:VISTA – Volvo International Service Training Awards.Szacuje się, że do tegorocznej edycji konkursu przystąpi nawet 20 000 pracowników stacji obsługi z ogólnoświatowej sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses. Poprzez pracę zespołową i rozwój kompetencji VISTA przyciąga i zatrzymuje w organizacji najbardziej utalentowanych mechaników.

Mimo że VISTA ma formułę konkursu, główną ideą jest motywowanie uczestników do pracy zespołowej w celu wzmacniania ducha współpracy i poczucia dumy, a także samodoskonalenia i rozwoju kompetencji. Dzięki VISTA pracownicy stacji obsługi mogą pogłębić swoją wiedzę i zwiększyć jakość pracy, co z kolei przyczynia się do wzrostu jakości obsługi Klientów i poziomu ich zadowolenia.

Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani mechanicy stanowią istotny element, umożliwiający stacjom obsługi Volvo Trucks sprawną diagnostykę i usuwanie usterek w pojazdach, przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Ich umiejętności mają decydujący wpływ na zapewnienie maksymalnej dyspozycyjności samochodów ciężarowych użytkowanych przez Klientów.

– Najwyższej klasy sieć serwisowa ma kluczowe znaczenie dla powodzenia działalności transportowej naszych klientów – mówi Roger Alm, prezes Volvo Trucks. – VISTA pokazuje jak ważni są nasi mechanicy, zaś sama rywalizacja wspomaga doskonalenie naszych umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować usługi na absolutnie najwyższym poziome z pomocą najlepszych na świecie zespołów serwisowych.

VISTA rozrasta się z roku na rok. Szacuje się, że w tegorocznej edycji weźmie udział 20 000 pracowników globalnej sieci serwisowej Volvo, skupionych w około 5 000 zespołach. Organizując konkurs Volvo Trucks stawia czoła wyzwaniu, jakim jest rekrutacja i zatrzymanie w stacjach obsługi wykwalifikowanych pracowników.

– Mistrzostwa Świata VISTA są dla uczestniczących w nich zespołów okazją do zaprezentowania światu swoich możliwości i zmierzenia się z najlepszymi przed liczącą dziesiątki tysięcy osób widownią. VISTA to coś więcej niż współzawodnictwo – to hołd dla pracy zespołowej, różnorodności i talentu, co czyni z niego wydarzenie wyjątkowe – wyjaśnia Anna Rogbrant, menedżer projektu ds. VISTA.

Volvo Trucks

Wyświetlenia: 295

Luki w Tarczy 2.0 łatane Tarczą 3.0 – brak zwolnień z ZUS dla korzystających z ulgi na start

8.05.2020

Circle K wraz z Polskim Czerwonym Krzyżem przekaże 5 tysięcy paczek żywnościowych dla seniorów

2.04.2020

Motocykliści coraz częściej giną na polskich drogach

30.04.2020

Umowa na budowę drogi ekspresowej S5 na odcinku Ornowo - Wirwajdy podpisana

29.04.2020

TRANSEXPO 2020 zgodnie z planem #RazwemDamyRadę

8.04.2020

E-commerce i logistyka jednymi z beneficjentów koronawirusa

8.04.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

BM Reflex: Spadek cen benzyny do poziomu najniższego od 2009 roku

11.05.2020

PACCAR przedłuża zamknięcie swoich zakładów produkcyjnych do 20 kwietnia 2020 r

2.04.2020

Colliers International publikuje pakiet informacyjny na temat wpływu COVID-19 na rynki w regionie CEE

3.04.2020

2019 Rekordowo wysoki popyt na warszawskie biura i najwyższa podaż w regionach

7.04.2020

#together against COVID-19 - Grupa Fracht włącza się w światową walkę z koronawirusem

14.04.2020

Wodorowe Solarisy w Niderlandach!

14.04.2020