Największy na świecie konkurs dla personelu serwisowego  – VISTA – przyciąga mechaników z całego świata

Największy na świecie konkurs dla personelu serwisowego – VISTA – przyciąga mechaników z całego świata

10.09.2019
Czas czytania ok. 2 minut

30 września br. rozpoczyna się rejestracja uczestników do największego na świecie – i wciąż powiększającego swój zasięg – konkursu dla personelu serwisowego:VISTA – Volvo International Service Training Awards.Szacuje się, że do tegorocznej edycji konkursu przystąpi nawet 20 000 pracowników stacji obsługi z ogólnoświatowej sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses. Poprzez pracę zespołową i rozwój kompetencji VISTA przyciąga i zatrzymuje w organizacji najbardziej utalentowanych mechaników.

Mimo że VISTA ma formułę konkursu, główną ideą jest motywowanie uczestników do pracy zespołowej w celu wzmacniania ducha współpracy i poczucia dumy, a także samodoskonalenia i rozwoju kompetencji. Dzięki VISTA pracownicy stacji obsługi mogą pogłębić swoją wiedzę i zwiększyć jakość pracy, co z kolei przyczynia się do wzrostu jakości obsługi Klientów i poziomu ich zadowolenia.

Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani mechanicy stanowią istotny element, umożliwiający stacjom obsługi Volvo Trucks sprawną diagnostykę i usuwanie usterek w pojazdach, przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Ich umiejętności mają decydujący wpływ na zapewnienie maksymalnej dyspozycyjności samochodów ciężarowych użytkowanych przez Klientów.

– Najwyższej klasy sieć serwisowa ma kluczowe znaczenie dla powodzenia działalności transportowej naszych klientów – mówi Roger Alm, prezes Volvo Trucks. – VISTA pokazuje jak ważni są nasi mechanicy, zaś sama rywalizacja wspomaga doskonalenie naszych umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować usługi na absolutnie najwyższym poziome z pomocą najlepszych na świecie zespołów serwisowych.

VISTA rozrasta się z roku na rok. Szacuje się, że w tegorocznej edycji weźmie udział 20 000 pracowników globalnej sieci serwisowej Volvo, skupionych w około 5 000 zespołach. Organizując konkurs Volvo Trucks stawia czoła wyzwaniu, jakim jest rekrutacja i zatrzymanie w stacjach obsługi wykwalifikowanych pracowników.

– Mistrzostwa Świata VISTA są dla uczestniczących w nich zespołów okazją do zaprezentowania światu swoich możliwości i zmierzenia się z najlepszymi przed liczącą dziesiątki tysięcy osób widownią. VISTA to coś więcej niż współzawodnictwo – to hołd dla pracy zespołowej, różnorodności i talentu, co czyni z niego wydarzenie wyjątkowe – wyjaśnia Anna Rogbrant, menedżer projektu ds. VISTA.

Volvo Trucks

Wyświetlenia: 148

PGNiG i LOTOS zacieśniają współpracę handlową w Norwegii

3.10.2019

Mostostal Warszawa i ORPEA Polska podpisały umowę na realizację kliniki rehabilitacyjnej w Warszawie

27.09.2019

Mostostal Warszawa zrealizuje kolejny budynek mieszkalny na warszawskim Wilanowie

29.10.2019

Podniesienie płacy minimalnej zagrozi wypłacalności małych firm

8.10.2019

Nowy serwis Scania w Mławie

26.09.2019

Najważniejsze zmiany w ustawie o podatku CIT w 2019 roku

15.11.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

LPG drożeje, co z cenami pozostałych paliw?

11.11.2019

Czwarty odcinek S19 w budowie

8.10.2019

700 specjalistów z sektora transportowego bierze udział w WConnecta, największym w Europie spotkaniu networkingowym

25.10.2019

Kupowanie używanych opon zagraża każdemu użytkownikowi ruchu, ostrzega PZPO

30.09.2019

DPD Polska po raz czwarty partnerem E(x)plory

4.11.2019

Rewolucja last mile – technologia przyspiesza dostawę przesyłek do klienta

24.09.2019