Monika Rajska-Wolińska laureatką II edycji plebiscytu BrandMe CEO

Monika Rajska-Wolińska laureatką II edycji plebiscytu BrandMe CEO

16.09.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce, znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji plebiscytu BrandMe CEO, który odbył się pod hasłem „Liderzy XXI wieku”.

Plebiscyt BrandMe CEO to coroczne wydarzenie współorganizowane przez magazyn „Forbes”. Kapituła zwróciła szczególną uwagę na osoby z pasją: prezesów, którzy w odważny, a jednocześnie nieszablonowy sposób realizują swoją misję. Nagrodą uhonorowano liderów, którzy dzięki kreatywności regularnie potrafią zaskakiwać rynek, aczkolwiek ich kroki biznesowe są racjonalne i przewidywalne dla pracowników.

Jury szczególną uwagę zwracało na autentyczność lidera oraz na odwagę w podejmowaniu decyzji. Kolejnym aspektem oceny był wyrazisty styl zarządzania oraz spójność wizji. Pod uwagę brano również siłę oddziaływania prezesa na otoczenie – to najbliższe, czyli na pracowników, jak i to nieco dalsze.

— Nagroda w plebiscycie BrandMe CEO jest dla mnie bardzo ważna, bo bliskie są mi cechy, które jury brało pod uwagę, przyznając tytuł. Autentyczność, na którą jest obecnie tak duże zapotrzebowanie, nie tylko w biznesie, dla niektórych jest wyzwaniem, a dla innych szansą na zaprezentowanie pełnego spektrum wartości, którymi kierują się na co dzień. Lider autentyczny, to człowiek świadomy mocnych i słabych stron własnych oraz swoich współpracowników i akceptujący je, choć motywujący do dalszej pracy nad sobą. Tak właśnie podchodzę do biznesu — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Monika Rajska-Wolińska jest także tegoroczną laureatką konkursu Top Woman in Real Estate, gdzie zwyciężyła w kategorii Influencer of the Year oraz 10. edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, w którym zdobyła tytuł Female Champion of Change. Jury doceniło jej efektywne działania na polu aktywizacji kobiet w biznesie i stworzenie w firmie długofalowych mechanizmów wspierania różnorodności, które dają szansę na trwałą zmianę.

Jako Partner Zarządzający Colliers International w Polsce, Monika Rajska-Wolińska odpowiada za całość działań strategicznych i operacyjnych firmy. Pod jej przewodnictwem przychód firmy wzrósł o blisko 100%, a zatrudnienie w firmie o niemal 70%. Monika jest jednym z dziewięciu członków wchodzących w skład zarządu Colliers EMEA Board, który określa kierunki rozwoju firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Monika od lat wspiera aktywizację kobiet w biznesie, m.in. jako mentorka w Fundacji Liderek Biznesu. Jest inicjatorką licznych programów, których celem jest wyrównywanie szans, i podnoszenie kompetencji. Jest założycielką International Leaders Forum, członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors, a także Young Presidents’ Organization. W 2015 roku została uhonorowana tytułem Profesjonalisty Roku w prestiżowym konkursie branżowym CEE Quality Awards. Dwukrotnie znalazła się również w gronie stu najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce w rankingu Pulsu Biznesu „100 Kobiet Biznesu”.

Colliers International

Wyświetlenia: 461

Odmrażanie gospodarki znacznie obniżyło straty PKB

29.06.2020

Rynek nieruchomości wraca na właściwe tory, chociaż niepewności wciąż jest wiele

16.06.2020

Spektakularny przelot dronem przez wnętrza Muzeum Mercedes-Benz

8.06.2020

Jak spełnić wymogi sanitarne dot. COVID-19? Bezpłatne porady: porady@federacjaprzedsiebiorcow.pl

25.05.2020

Łąck ominiemy obwodnicą

5.06.2020

BM Reflex: Tempo podwyżek wyhamowało, pomaga silniejszy złoty

7.06.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Ruch na DK1 na wysokości Bogusławic przywrócony

3.07.2020

Dachser Polska w akcji „#Dwie Godziny dla Człowieka”

15.05.2020

Branża OZE nie ucierpiała na epidemii koronawirusa

2.07.2020

Cło, podatki, chaos

3.06.2020

IVECO Daily zdobywa prestiżową nagrodę magazynu Trade Van Driver za 2020 rok

12.05.2020

Północna obwodnica Kędzierzyna-Koźla z decyzją ZRID

8.06.2020