Monika Rajska-Wolińska laureatką II edycji plebiscytu BrandMe CEO

Monika Rajska-Wolińska laureatką II edycji plebiscytu BrandMe CEO

16.09.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce, znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji plebiscytu BrandMe CEO, który odbył się pod hasłem „Liderzy XXI wieku”.

Plebiscyt BrandMe CEO to coroczne wydarzenie współorganizowane przez magazyn „Forbes”. Kapituła zwróciła szczególną uwagę na osoby z pasją: prezesów, którzy w odważny, a jednocześnie nieszablonowy sposób realizują swoją misję. Nagrodą uhonorowano liderów, którzy dzięki kreatywności regularnie potrafią zaskakiwać rynek, aczkolwiek ich kroki biznesowe są racjonalne i przewidywalne dla pracowników.

Jury szczególną uwagę zwracało na autentyczność lidera oraz na odwagę w podejmowaniu decyzji. Kolejnym aspektem oceny był wyrazisty styl zarządzania oraz spójność wizji. Pod uwagę brano również siłę oddziaływania prezesa na otoczenie – to najbliższe, czyli na pracowników, jak i to nieco dalsze.

— Nagroda w plebiscycie BrandMe CEO jest dla mnie bardzo ważna, bo bliskie są mi cechy, które jury brało pod uwagę, przyznając tytuł. Autentyczność, na którą jest obecnie tak duże zapotrzebowanie, nie tylko w biznesie, dla niektórych jest wyzwaniem, a dla innych szansą na zaprezentowanie pełnego spektrum wartości, którymi kierują się na co dzień. Lider autentyczny, to człowiek świadomy mocnych i słabych stron własnych oraz swoich współpracowników i akceptujący je, choć motywujący do dalszej pracy nad sobą. Tak właśnie podchodzę do biznesu — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Monika Rajska-Wolińska jest także tegoroczną laureatką konkursu Top Woman in Real Estate, gdzie zwyciężyła w kategorii Influencer of the Year oraz 10. edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, w którym zdobyła tytuł Female Champion of Change. Jury doceniło jej efektywne działania na polu aktywizacji kobiet w biznesie i stworzenie w firmie długofalowych mechanizmów wspierania różnorodności, które dają szansę na trwałą zmianę.

Jako Partner Zarządzający Colliers International w Polsce, Monika Rajska-Wolińska odpowiada za całość działań strategicznych i operacyjnych firmy. Pod jej przewodnictwem przychód firmy wzrósł o blisko 100%, a zatrudnienie w firmie o niemal 70%. Monika jest jednym z dziewięciu członków wchodzących w skład zarządu Colliers EMEA Board, który określa kierunki rozwoju firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Monika od lat wspiera aktywizację kobiet w biznesie, m.in. jako mentorka w Fundacji Liderek Biznesu. Jest inicjatorką licznych programów, których celem jest wyrównywanie szans, i podnoszenie kompetencji. Jest założycielką International Leaders Forum, członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors, a także Young Presidents’ Organization. W 2015 roku została uhonorowana tytułem Profesjonalisty Roku w prestiżowym konkursie branżowym CEE Quality Awards. Dwukrotnie znalazła się również w gronie stu najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce w rankingu Pulsu Biznesu „100 Kobiet Biznesu”.

Colliers International

Wyświetlenia: 175

Co wyrok TSUE oznacza dla banków i kredytobiorców?

28.10.2019

Polscy przedsiębiorcy - czy konflikty wojenne na świecie wpłyną na naszą gospodarkę?

31.10.2019

VECO Poland oraz firma AGROMEX podpisali umowę na dostawę pierwszych w Polsce 20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY Natural Power

8.12.2019

Podpisaliśmy umowy na dokończenie budowy obwodnicy Marek

19.11.2019

Jaki wpływ na firmę mają kierowcy

25.10.2019

ID Logistics będzie zarządzać nowym centrum dystrybucyjnym Lindt&Sprüngli w Grodzisku Mazowieckim

10.10.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Podpisaliśmy pierwszą umowę na przebudowę A18

15.11.2019

CSR nie jest zarezerwowany dla dużych korporacji. 2 na 3 firmy z sektora MŚP prowadzą działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu

25.10.2019

Ekologia w przemyśle obuwniczym to także bezpieczeństwo konsumentów

29.11.2019

Alarmujący odczyt Barometru EFL na IV kwartał. MŚP w inwestycyjnym dołku i najgorszych nastrojach od 5 lat

16.10.2019

Relacja z XI Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2019

25.11.2019

Od września łatwiej znajdziesz dobry serwis oponiarski. PZPO wprowadza system certyfikatów

28.10.2019