FlexLink Systems Polska strategicznie w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

FlexLink Systems Polska strategicznie w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

3.10.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Firma SEGRO, wiodący właściciel, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, przedłużyła umowę najmu powierzchni produkcyjno-biurowej z FlexLink Systems Polska. Produkcja, magazyn oraz biura tego lidera wśród dostawców innowacyjnych systemów automatyzacji produkcji zlokalizowane są w SEGRO Logistics Park Poznań w Komornikach.

FlexLink to ekspert w dziedzinie automatyzacji procesów produkcji i wiodący dostawca wysokiej klasy rozwiązań dedykowanych dla przemysłu wytwórczego, m.in. spożywczego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego i elektronicznego. Od 2012 roku na terenie
SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki firma wynajmuje powierzchnię magazynową oraz biurową, której łączna wielkość wynosi obecnie ponad 19 000 m

–Ekspansja na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki to efekt rozwoju naszej firmy oraz centralizacji produkcji i przenoszenia jej z innych krajów europejskich do Polski. Na decyzję o przedłużeniu umowy z SEGRO wpłynęła długoletnia współpraca z deweloperem, którego wyróżnia wysoka, jakość dostarczanych powierzchni, szybkość, terminowość i elastyczność w reagowania na potrzeby firmy FlexLink oraz partnerski podejście do współpracy. Ponadto, bardzo duże znaczenie ma dla nas strategiczna lokalizacja, w której chcieliśmy się rozwijać – podkreśla Bartosz Kaszyński, Project Operations & Head of Poland FlexLink.

 W magazynie FlexLink Systems Polska w Komornikach pracuje obecnie ok. 350 osób, a w związku z ekspansją firmy i wzrostem produkcji średnio o 15-20% rocznie, spodziewany jest wzrost zatrudnienia. FlexLink obsługuje przede wszystkim rynek lokalny, klientów z Europy (m.in. Niemcy, Francję oraz kraje skandynawskie) ale także firmy z Ameryki i Azji.

 – Patrząc na naszą wieloletnią współpracę przedłużenie umowy najmu z FlexLink Systems Polska to dla nas powód do dumy. Cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w rozwoju naszego klienta, który ponownie obdarzył nas zaufaniem – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics

Wyświetlenia: 352

Znamy najkorzystniejszą ofertę na budowę obwodnicy Oświęcimia

18.05.2020

Nie śmieć! Drogi to nie wysypisko

19.05.2020

Dynamiczna wymiana oleju – 2. część szkolenia Ravenol

21.05.2020

Koronawirus - Upadające firmy i obywatele zagrożeni biedą – bez pomocy państwa nie przetrwamy pandemii

10.04.2020

Wyjątkowy ambulans Scania

20.04.2020

Biura będą potrzebne zawsze. Dla biznesu home office to za mało

5.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

I kwartał roku na plusie, dwa kolejne z prognozowanymi spadkami

14.04.2020

S6 Bożepole Wielkie - Gdynia z kompletem ZRID

27.03.2020

W czasie lockdown bydgoskie lotnisko przygotowuje się do powrotu Pasażerów.

14.05.2020

Kolejne drogi krajowe będą zmodernizowane

3.04.2020

Paczkomaty® INPOST w Wielkiej Brytanii przy sklepach Lidl

20.05.2020

#Koronawirus - Dobra organizacja pracy zdalnej – nie pracuj w szlafroku!

14.04.2020