Bank Pocztowy coraz bardziej cyfrowy – właśnie wprowadził Apple Pay

Bank Pocztowy coraz bardziej cyfrowy – właśnie wprowadził Apple Pay

3.10.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Od 2 października br. Klienci Banku Pocztowego i EnveloBanku – zarówno indywidulani, jak i firmowi - mogą płacić telefonem z użyciem usługi Apple Pay.   Zaledwie dwa miesiące wcześniej Bank wprowadził płatności mobilne Google Pay, a już wkrótce Klienci mogą spodziewać się kolejnych nowości, gdyż Bank zapowiada udostępnienie płatności zegarkami Garmin.

Teraz użytkownicy rozwiązań firmy Apple, jak Teraz użytkownicy rozwiązań firmy Apple, jak    iPhone, Apple Watch czy iPad, a jednocześnie Klienci indywidualni czy biznesowi Banku Pocztowego i EnveloBanku – jego bankowości cyfrowej, bez trudu wykorzystają swoje urządzenia do dokonywania codziennych płatności. Od 2 października 2019 r. Bank Pocztowy udostępnił usługę płatności Apple Pay dla wszystkich kart debetowych i kredytowych. iPhone, Apple Watch czy iPad,   jednocześnie Klienci indywidualni czy biznesowi Banku Pocztowego i EnveloBanku – jego bankowości cyfrowej, bez trudu wykorzystają swoje urządzenia do dokonywania codziennych płatności. Od 2 października 2019 r. Bank Pocztowy udostępnił usługę płatności Apple Pay dla wszystkich kart debetowych i kredytowych.
W ostatnich tygodniach wprowadziliśmy do oferty Banku istotne zmiany, które powinni docenić Ci spośród naszych Klientów, którzy cenią sobie nowoczesną bankowość.
- W ostatnich tygodniach wprowadziliśmy do oferty Banku istotne zmiany\, które powinni docenić Ci spośród naszych Klientów\, którzy cenią sobie nowoczesną bankowość.   Nasza najnowsza propozycja to Apple Pay – usługa\, która świetnie wpisuje się w nasze plany dotyczące rozwoju Banku Pocztowego w obszarze nowych technologii Nasza najnowsza propozycja to Apple Pay – usługa\, która świetnie wpisuje się w nasze plany dotyczące rozwoju  Banku Pocztowego w obszarze nowych technologii *mówi Sylwia Kosidło\, Dyrektor Departamentu Kart Płatniczych i Bankowości Elektronicznej Banku Pocztowego.
Klienci Banku Pocztowego mogą dodawać do Apple Pay karty debetowe i kredytowe Mastercard i Visa. Takiej możliwości nie dają jedynie Naklejki płatnicze dostępne w ofercie Banku.
Bank Pocztowy staje się coraz bardziej cyfrowy – co stanowi realizację jednego z założeń Strategii Banku Pocztowego do 2022 r. W ostatnim czasie Bank wprowadził m.in. bezpieczny sposób logowania do aplikacji EnveloBanku oraz zatwierdzania przelewów z użyciem biometrii (odcisk palca), udostępnił Klientom płatności mobilne GooglePay. Klienci Banku uzyskali też możliwość korzystania z nowoczesnej platformy EnveloBanku w zakresie bankowości internetowej i mobilnej.

Bank Pocztowy

Wyświetlenia: 228

Targi Fleet Market 2019 – spotkanie biznesu z motoryzacją

7.11.2019

Mobilność w transporcie ciężarowym wg Continental

23.10.2019

Czy przygotowałeś swoje auto na nadejście zimy? milesPLUS diesel arktyczny zadba o silnik twojego samochodu w każdych warunkach

4.12.2019

Wybór opon na sezon zimowy kluczem do mobilności flot

13.11.2019

Intensywne działania na śląskiej S1. Podpisujemy umowę i ogłaszamy przetargi na kolejne odcinki

11.10.2019

Najważniejsze zmiany w ustawie o podatku CIT w 2019 roku

15.11.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Czy deweloperzy będą budować osiedla na obrzeżach miast

15.11.2019

Dachser inwestuje 9,5 mln euro w rozbudowę oddziału

28.11.2019

Osobistości 200-lecia Centralnej Administracji Drogowej

11.11.2019

Europapier Polska realizuje długoterminową strategię w P3 Błonie

30.10.2019

Uber to magnes na mikroprzedsiębiorców

23.10.2019

Hillebrand stawia na rozwój usług na Wschodzie i zwiększa zatrudnienie

3.12.2019