Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL

Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL

9.10.2019
Czas czytania ok. 2 minut

8 października br. w warszawskim oddziale firmy PEKAES odbyły się Międzyoddziałowe Mistrzostwa Bezpiecznej Jazdy na wózkach widłowych. To już trzecia edycja projektu edukacyjnego prowadzonego wspólnie z marką STILL, wiodącym producentem wózków widłowych i rozwiązań intralogistycznych.

Wybrani reprezentanci Oddziałów PEKAES z całej Polski mogli sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. W tym roku firma STILL postawiła wysoko poprzeczkę i przygotowała szczególnie trudny tor przeszkód. Oprócz refleksu trzeba było wykazać się też chirurgiczną precyzją. Spośród wszystkich uczestników turnieju wyłonieni zostali najlepsi operatorzy wózków w firmie PEKAES. Zdobywca pierwszego miejsca, Jacek Koc z Oddziału Białystok, otrzymał pamiątkowy puchar, nagrodę indywidualną oraz nagrodę niespodziankę dla swojego Oddziału. Na podium stanęli także Marcin Kowalewski z oddziału Gdynia, zdobywca drugiego miejsca oraz Piotr Mientus z Oddziału Opole, zdobywca 3 miejsca.
W trakcie turnieju przyznano także nagrodę specjalną za szczególną troskę o bezpieczeństwo
w trakcie jazdy na wózku. Nagrodę w tej kategorii otrzymał Patryk Rymar z Oddziału Olsztyn.

Nasza inicjatywa służy doskonaleniu umiejętności i poszerzeniu wiedzy w zakresie bezpieczeństwa pracy w terminalu. Nie ustajemy w wysiłkach, aby prowadzić różnorodne działania edukacyjne pod kątem przestrzegania procedur w zakresie bezpieczeństwa. Jednym z przykładów takich inicjatyw jest Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL. Przypominamy w ten sposób, że obowiązkiem nas wszystkich jest dbać o to, aby swoimi działaniami nie narażać siebie oraz innych członków załogi na jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Dodatkowo, tego typu inicjatywy oprócz aspektu edukacyjnego mają wymiar budowania zaangażowania i atmosfery pozytywnej rywalizacjimówi Katarzyna Zalewska, Dyrektor Personalny PEKAES.

Firma STILL należy od dawna do wiodących oferentów wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszych systemów logistyki wewnątrzzakładowej. Blisko 9000 pracowników, 4 zakłady produkcyjne, 14 filii w Niemczech, 20 spółek-córek za granicą oraz światowa sieć dystrybucji zapewniają firmie STILL sukces na całym świecie.

Wyświetlenia: 367

Goodyear podejmuje współpracę z Reynolds Logistics w ramach nowej pięcioletniej umowy na usługi Goodyear Total Mobility

16.10.2019

Zapobieganie chorobom układu ruchu w sektorze logistycznym: FM Logistic prezentuje Ergoskel

15.11.2019

Uber to magnes na mikroprzedsiębiorców

23.10.2019

Europejski sektor leasingowy rośnie, lecz w wolniejszym tempie

21.11.2019

Kluczowe decyzje inwestora kształtują rynek!

5.12.2019

Automatyczne systemy wsparcia kierowcy w autobusach Solaris

8.11.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Nowa nazwa handlowa kabin sypialnych Scania S

2.12.2019

DPD Polska „pozytywnie zakręcona” na punkcie sportu

11.10.2019

Rząd chce wsłuchać się w „Głos przedsiębiorcy”, by ułatwić mu prowadzenie firmy

14.10.2019

Volvo Trucks rozpoczyna sprzedaż elektrycznych samochodów ciężarowych, przeznaczonych dla transportu miejskiego

8.11.2019

Black Friday w ROBYG

26.11.2019

LPG drożeje, co z cenami pozostałych paliw?

11.11.2019