Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL

Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL

9.10.2019
Czas czytania ok. 2 minut

8 października br. w warszawskim oddziale firmy PEKAES odbyły się Międzyoddziałowe Mistrzostwa Bezpiecznej Jazdy na wózkach widłowych. To już trzecia edycja projektu edukacyjnego prowadzonego wspólnie z marką STILL, wiodącym producentem wózków widłowych i rozwiązań intralogistycznych.

Wybrani reprezentanci Oddziałów PEKAES z całej Polski mogli sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. W tym roku firma STILL postawiła wysoko poprzeczkę i przygotowała szczególnie trudny tor przeszkód. Oprócz refleksu trzeba było wykazać się też chirurgiczną precyzją. Spośród wszystkich uczestników turnieju wyłonieni zostali najlepsi operatorzy wózków w firmie PEKAES. Zdobywca pierwszego miejsca, Jacek Koc z Oddziału Białystok, otrzymał pamiątkowy puchar, nagrodę indywidualną oraz nagrodę niespodziankę dla swojego Oddziału. Na podium stanęli także Marcin Kowalewski z oddziału Gdynia, zdobywca drugiego miejsca oraz Piotr Mientus z Oddziału Opole, zdobywca 3 miejsca.
W trakcie turnieju przyznano także nagrodę specjalną za szczególną troskę o bezpieczeństwo
w trakcie jazdy na wózku. Nagrodę w tej kategorii otrzymał Patryk Rymar z Oddziału Olsztyn.

Nasza inicjatywa służy doskonaleniu umiejętności i poszerzeniu wiedzy w zakresie bezpieczeństwa pracy w terminalu. Nie ustajemy w wysiłkach, aby prowadzić różnorodne działania edukacyjne pod kątem przestrzegania procedur w zakresie bezpieczeństwa. Jednym z przykładów takich inicjatyw jest Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL. Przypominamy w ten sposób, że obowiązkiem nas wszystkich jest dbać o to, aby swoimi działaniami nie narażać siebie oraz innych członków załogi na jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Dodatkowo, tego typu inicjatywy oprócz aspektu edukacyjnego mają wymiar budowania zaangażowania i atmosfery pozytywnej rywalizacjimówi Katarzyna Zalewska, Dyrektor Personalny PEKAES.

Firma STILL należy od dawna do wiodących oferentów wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszych systemów logistyki wewnątrzzakładowej. Blisko 9000 pracowników, 4 zakłady produkcyjne, 14 filii w Niemczech, 20 spółek-córek za granicą oraz światowa sieć dystrybucji zapewniają firmie STILL sukces na całym świecie.

Wyświetlenia: 220

Ponad 12 mln nowoczesnej powierzchni handlowej w Polsce

12.09.2019

Drogi szybkiego ruchu w Europie - Polska w pierwszej piątce

13.09.2019

Urzędnicy w nowoczesnych biurowcach

24.09.2019

Kolejne sądy orzekają na korzyść frankowiczów – umowa z Getin Noble Bank prawomocnie nieważna

11.10.2019

BM Reflex: Kolejny tydzień spadku cen ropy naftowej. W detalu ceny bez większych zmian

6.10.2019

Kolejne miasto testuje elektryczny autobus od Solarisa

4.10.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

13 sierpnia 2019 r. Prezydent RP podpisał nowelizację ustawy znoszącą podatek akcyzowy dla paliw gazowych (CNG i LNG) wykorzystywanych do napędu pojazdów silnikowych

24.09.2019

Ryanair uruchamia nową trasę z Bydgoszczy

4.10.2019

Carsten Bettenman został wybrany na nowego dyrektora zarządzającego (CEO) UTA

15.10.2019

Tak się jeździ z Hołowczycem!

6.09.2019

Czy czeka nas podwyżka cen paliw?

19.09.2019

25 lat Jungheinrich w Polsce

26.08.2019