Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL

Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL

9.10.2019
Czas czytania ok. 2 minut

8 października br. w warszawskim oddziale firmy PEKAES odbyły się Międzyoddziałowe Mistrzostwa Bezpiecznej Jazdy na wózkach widłowych. To już trzecia edycja projektu edukacyjnego prowadzonego wspólnie z marką STILL, wiodącym producentem wózków widłowych i rozwiązań intralogistycznych.

Wybrani reprezentanci Oddziałów PEKAES z całej Polski mogli sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. W tym roku firma STILL postawiła wysoko poprzeczkę i przygotowała szczególnie trudny tor przeszkód. Oprócz refleksu trzeba było wykazać się też chirurgiczną precyzją. Spośród wszystkich uczestników turnieju wyłonieni zostali najlepsi operatorzy wózków w firmie PEKAES. Zdobywca pierwszego miejsca, Jacek Koc z Oddziału Białystok, otrzymał pamiątkowy puchar, nagrodę indywidualną oraz nagrodę niespodziankę dla swojego Oddziału. Na podium stanęli także Marcin Kowalewski z oddziału Gdynia, zdobywca drugiego miejsca oraz Piotr Mientus z Oddziału Opole, zdobywca 3 miejsca.
W trakcie turnieju przyznano także nagrodę specjalną za szczególną troskę o bezpieczeństwo
w trakcie jazdy na wózku. Nagrodę w tej kategorii otrzymał Patryk Rymar z Oddziału Olsztyn.

Nasza inicjatywa służy doskonaleniu umiejętności i poszerzeniu wiedzy w zakresie bezpieczeństwa pracy w terminalu. Nie ustajemy w wysiłkach, aby prowadzić różnorodne działania edukacyjne pod kątem przestrzegania procedur w zakresie bezpieczeństwa. Jednym z przykładów takich inicjatyw jest Akademia Bezpiecznej Jazdy PEKAES i STILL. Przypominamy w ten sposób, że obowiązkiem nas wszystkich jest dbać o to, aby swoimi działaniami nie narażać siebie oraz innych członków załogi na jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Dodatkowo, tego typu inicjatywy oprócz aspektu edukacyjnego mają wymiar budowania zaangażowania i atmosfery pozytywnej rywalizacjimówi Katarzyna Zalewska, Dyrektor Personalny PEKAES.

Firma STILL należy od dawna do wiodących oferentów wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszych systemów logistyki wewnątrzzakładowej. Blisko 9000 pracowników, 4 zakłady produkcyjne, 14 filii w Niemczech, 20 spółek-córek za granicą oraz światowa sieć dystrybucji zapewniają firmie STILL sukces na całym świecie.

Wyświetlenia: 624

Erum Group wkracza do Polski i otwiera centrum logistyczne

18.05.2020

Piesi bezpieczniejsi na drodze, ale z ich winy ginie coraz więcej osób

14.05.2020

Program środowiskowy Net Zero Carbon wyróżniony w konkursie o Nagrodę Polskiego Towarzystwa Logistycznego 2020

25.06.2020

Analiza behawioralna podstawą skutecznej strategii centrum handlowego

29.06.2020

Czy zdołamy odbudować przemysł lotniczy po epidemii?

25.06.2020

Północna obwodnica Kędzierzyna-Koźla z decyzją ZRID

8.06.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Jak wybrać firmę sprzątającą, która spełni wymogi reżimu sanitarnego?

5.06.2020

Umowy na dokończenie węzłów drogowych i robót w zakresie BRD na obwodnicy Wałcza podpisane

3.07.2020

Volvo dostarczy 128 autobusów hybrydowych do Brukseli

26.05.2020

Nowe suwnice RMG rozpoczynają przeładunki w DCT Gdańsk

29.05.2020

Powstają kolejne odcinki Via Baltica

2.06.2020

VIVE Logistics nawiązuje współpracę z Jeronimo Martins Polska

1.07.2020